Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nie ma mowy o transferze KATa Wigginsa w Socie. To sa gracze, ktorzy tu beda jeszcze grac spokojnie przez 6-7 lat, bo Sota wyrowna wszystko jak beda RFA. Butler to pupil Toma ale bez przesady, ze odda za niego Kanadyjczyka. Zejdzmy na ziemie. Wszyscy wiedza jakie sa relacje Butlera z Formanem itd. takze na miejscu Bulls raczej bym nie wybrzydzal i bral oferte z Bostonu, ktora tu padla. Niby 3 sezony Butlera sa pewne ale zaraz sie okaze ze ten zespol ani na PO ani na walke o wysoki pick. Ogolnie Bulls beda takim teamem co bedzie dostawal lupnia w 1 rundzie PO albo bedzie na miejscu 9-10 na Wschodzie.

 

Cavs slabsi nie beda, wymiana Love'a na cos sensownego moze ich tylko wzmocbic.

Raptors raczej zatrzymaja DDR i beda szukac pfa do s5 ale powinni byc w czubie Wschodu.

Heat zatrzymaja to co maja a jakby Bosh spadl to bedzie kasa na pierwsza opcje.

Atlanta chyba piwoli tak jak Bulls wyczerpala sie w tym ukladzie. Pewnego poziomu nie przeskocza.

Boston jest od pizyskania sf/pf i c do s5 od bycia silna ekipa na Wschodzie.

Hornets jak utrzymaja Batuma Lee to ze zdrowym MKG moga namieszac.

Indiana ma George wiec chcac nie chcac zdrowy PG winduje ich do PO, ale chyba nic poza tym.

Detroit ma miejsce na goscia na pf ktory rozciagnie jeszcze im gre, jak AD i Jacksonowi urosna wlosy na jajach i panowie stana sie w koncu liderami tego zespolu to powinni byc ciekawa opcja na Wschodzie i z SVG trudnym rywalem dla kazdego w 1 rundzie PO.

Nie zapominajmy jeszcze o Bucks ktorzy beda sie meczyc jeszczevrok z Monroe a potem kolo albo odstapi od kontraktu albo go wymienia do Dallas, Houston czy Suns.

 

Magic, Nets, 76ers nie licze bobtroche wody musi uplynac nim cos beda znaczyc w lidze.

 

Wizards to zagadka, ale tez wiecej niz wpierdal w 1 rundzie PO z takim skladem nie bedzie.

 

Takze sorry ale Bulls powinni cos zrobic, bo sa za mocni na tankowanie a za slabi na pierwsza runde. Sytuacja z Butlerem jest taka jak z Okaforem. Kazdy wie ze beda chcieli nim handlowac bo jak nie to za 3 lata obaj panowie dadza dyla z aktualnych klubow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do przeciwników wymiany Butler-Wiggins ( zaznaczam ze sam jestem przeciwnikiem ten wymiany bo Twolvez nigdzie się nie spieszy i maja zajebisty core na lata TownsWigger pod mentorstwem KG i imo za 3-4 lata bedą się bić o misia pod Thibo). Pytanie jest takie, gdzie widzicie sufit Wiggera? Bardziej skłanianie się w stronę Kobe czy Tmaca, może PG ? Wiem, ze narazie w obronie jest troche słaby ale warunki do defa ma przejebane, wystarcza dobre chęci (atletyzm, KG, Thibs) i mógłby być nawet lockdown defenderem. Poza tym czytałem jakiś czas temu ze w lato ma trenować z Kobe. Chłop ma dopiero 20 czy 21 lat i potężny potencjał, chciałbym żeby go wykorzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest takie, gdzie widzicie sufit Wiggera? Bardziej skłanianie się w stronę Kobe czy Tmaca, może PG ?

 

Jego sufit to PG, czyli półka wyżej niż Butler, stąd sam jestem przeciwny takiej wymianie. Istnieje jednak ryzyko, że będzie się opierdalał i do sufitu nie dobije, choć TT wyciśnie z niego to co najlepsze (mam taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego sufit to PG, czyli półka wyżej niż Butler, stąd sam jestem przeciwny takiej wymianie. Istnieje jednak ryzyko, że będzie się opierdalał i do sufitu nie dobije, choć TT wyciśnie z niego to co najlepsze (mam taką nadzieję).

...albo go wykończy ;)

 

 

A temat jakby umarł, teraz najwięcej się pisze o Knicks i ich podobno poważnym zainteresowaniu Derrickiem

Sam się od dwóch dni zastanawiam co nimi kieruje, ale z drugiej strony to Nix w ostatnim dziesięcioleciu pomagali Bulls pozbywać się graczy, więc może i tym razem wyciągają pomocna dłoń

 

Ciekaw jestem tego offseason

Jeśli nic nie ugraja na rynku powinni szukać tradu Butlera i za rok z czystym salary robić totalną przebudowę

 

Choć oczywiście wierzę, że Rose'a ktoś lyknie i Bulls z Jimmym jko liderem się odrodza

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Choć oczywiście wierzę, że Rose'a ktoś lyknie i Bulls z Jimmym jko liderem się odrodza

tak realnie, kogo bys zostawil z obecnych Bulls na kontraktach/przedluzalnych graczy ?

kto jest tradowalnym assetem, ewentualnie za kogo ?

realne targets we FA 2016/17/18 (w koncu to nie tajemnica komu sie beda kontrakty konczyc, 2018 moze troche scifi).

Jimmy to napewno gosc wokol ktorego mozna zbudowac druzyne na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcbucket, Portis Butler I Gasol jako mentor dla mmie to podstawa

Reszta już dyskusyjna

W Niko nie wierzę, a w kilku klubach mógłby zaistnieć ma też przyjemny kontrakt

Za taja można pozyskać solidny pakiet

Noah za,zasadach s'n't też mógłby przynieść korzyści

Zastanawiam się jeszcze nad moorem, bo on za naiska kasę jedt dobrym uxupelnieniem, pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy, ale jako trzeci, czasem drugi PG why not

Reszta to dodatki i pionki, że Snellem na czele (temu przydałaby się rpbota w Europie, mógłby tam zaistnieć)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej gry

Bycia liderem

 

Czyli tego co robi od dwóch lat ale teraz chce żeby był bezdyskusyjnym liderem, nie "tym chłopakiem obok Rosea"

 

Zdaję sobie sprawę z zalet i wad jimmyego i nie oczekuję że nagle zacznie robić rzeczy na poziomie Bryanta

Bulls pod jego wodzą, dobrze obudowani mogą być top3 wschodu bo to wcale nie jest trudne zważywszy na poziom zespołów

Bardziej zastanawia mnie czy pod tym trenerem jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KC Johnson doniosl ze Bulls nie sa zainteresowani przedluzeniem kontraktu z Arronem Brooksem. W czwartkowym drafcie Chicago planuja wybrac rozgrywajacego. Dali obietnice Wade'owi Baldwinowi. Ale to troche próżna obietnica bo Baldwin nie ostanie się do 14. numeru. Innym gosciem, na ktorego poluja Bulls to Demetrious Jackson - oczywiście też rozgrywający. Podejrzane jest to, ze w mockach skacze on od 25 do 12 pozycji. Bardzo chetnie widzialbym w Bulls Luwawu - gosc ma wszystko zeby byc powaznym graczem w NBA.

 

Baldwin

Luwawu

Jackson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to Marc Stein of ESPN, the Celtics have once again engaged in trade talks with the Bulls with a bigger offer for Jimmy Butler. The Bulls remain uninterested.

 

Oni chyba faktycznie próbują tradowac Derrickiem!

na realm piszą, że oferta brzmiała:

Bradley+Rozier+Jerebko+pick3 i 16 tego draftu a bulls chcą pick BKN 2017 i Smarta zamiast tych wymienionych gości bez picku 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bulls are trading Rose to the Knicks for Robin Lopez, Jerian Grant and bigger package, sources tell @TheVertical

 

Ciekaw jestem co Woj ma na myśli przez 'bigger package'. Nie każą długo czekać na trade'y tego lata.

Edit: 'Bigger package' ma podobno oznaczać Jose Calderona  i 2-rundowy pick 2017.

 

Niezrozumiała decyzja Knicks wg mnie, ale to chyba normalne w ich przypadku?

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej wiadomości na początek offseason kibice Bulls nie  mogli dostać!

 

Koniec sagi, koniec konfliktu, koniec spekulacji

 

ForPax musieli dostać po sezonie ostrą bure od Jerry'go za brak awansu i brak kasy

Wzięli sie ostro do roboty i chyba pierwszy raz od dawna robią dokładnie to co powinni

 

Bałem sie, że to jednak będzie Butler, tym bardziej, że wiele klubów go chce

 

No ale jeśli oferta za Wigginsa sie pojawi na stole to ja wciąz będę na tak ;)

 

 

 

Z drugiej strony odejscie Derricka to koniec pewnej, piekneji brzydkiej jednocześnie epoki. finałkonfy, mvp, dwa razy wygrany rs.

najlepsze sezony w postjordanowskiej erze Bulls.

Za to wielkie dzięki Derrick

 

 

Teraz tlko pytanie kiedy s'n't Noah

 

 

matek a ten Grant to dobry jest?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.