Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilkunastu graczy, których brałbym przed Kennardem i Fergusonem, więc też zależy gdzie Bulls skończą.

A Kennard to tak jak już było tu pisane - kolejny rucha a la McDermott, Valentine.

 Ok, to tak z ciekawości, kogo byś brał między 12-16 wyborem?

 

 

Nie wiem co jest z Butlerem!!!

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był jakiś plan?

march madness to ja już drugi sezon bedę klepał

trener akademicki to i ligę taką lukam.

Boziu daj szczęścia i zdrowia kuleczkom jak w 2008r

 Jakiś plan musiał być, bo jak inaczej wyjaśnić osłabienie składu, który walczy o PO. Podobno max jaki mogą ugrać to 9 wybór. 

 

 

Mogę losować...H9ijfwJ.png

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na celu bronić Hoiberga. Ale jednak (jak nawet Wade zauważył) zostal on postawiony w c***owej sytuacji. Mial przed TD ułożoną rotację, tamta drużyna już jakoś tam klikała i miała ta gra ręce i nogi. Playoffy były realne. Wymiana wprowadzila chaos, bo Portis o ile powinien dostawać minuty kosztem Niko, to jest za krótki na s5. Douga można było za darmo pchnąć gdzie indziej aby Denzel mial minuty. Fred jest niestety za cienki na nba i nie ma pomysłu jak to poukładać.

Najgorsze jest to, że nie ma pomysłu jw jakim kierunku to ma iść. Jestem za odpuszczeniem tego sezonu, nawet kosztem odejścia DWade'a. Tylko oni za chwilę znowu wygraja 2-3 mecze z rzędu i c***. Ni playoff ni dobrego picku. Zarząd powinien pogadać z Fredem(lub podjać samemu decyzje) z jakimi graczami wiążemy przyszłość (na PG i pod koszem) i zwolnić niepodszebnych. Moim zdaniem po prostu zwolnić MCW i kogoś z dwójki Francuz/Niko. Niech ta rotacja jakośtam się ułoży.

Wyżej dupy nie skoczymy ale niech to jakiekolwiek ręce i nogi. Połamane ale jednak. Bulls nie mają pomysłu jak chcą wyglądać. Nawet Nets czy Mavs mają jakiś pomysł. A tu w Bulls niestety od lat leży współpraca na linni zarząd - trener i tak długo jak to się zmieni to będzie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był jakiś plan?
Boziu daj szczęścia i zdrowia kuleczkom jak w 2008r

Masz rację Wirakocza, żadnego planu tutaj nigdy nie było. Mieli kurewsko dużo szczęścia w 2008 roku z tą jedynką. Wystarczy sobie przypomnieć, że to co zbudowali na drafcie 2004 powoli zaczynało się sypać i ten numer 1 draftu spadł im jak z nieba. Pozwolił na parę sezonów znowu żyć nadzieją, że będzie coraz lepiej. I było, nawet klocki jakie dobierali były całkiem w porządku. Wszystko posypało się z kontuzją Derricka. Mam wrażenie, że z dwa sezony żyli w zawieszeniu i z nadzieją, że Rose jeszcze wróci kiedyś do formy. Dwa lata stracone. W to lato niepotrzebne pakowali się w Wade i Rondo, ale poniekąd przyznali już się do błędu oddając w trade deadline Gibsona. Na pewno jesteśmy w gorszym położeniu dzisiaj, niż przed draftem 2008, bo wtedy mieliśmy już szkielet drużyny - Hinrich, Deng, Gordon, Noah, Nocioni. Dzisiaj mamy tylko Butlera i może z Valentine będą ludzie. Trochę mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzysz na całe NBA to taki tylko Butler to wcale nie tak mało.

No tak, tylko wg mnie ciężko będzie zbudować coś w oparciu o Butlera. Zakładając, że jest liderem i pierwszą opcją w ataku. On najlepiej funkcjonuje, kiedy na kimś innym spoczywa ciężar zdobywania punktów. Wade fajny grajek, szacunek za karierę, ale przyszedł do Bulls z 8 lat za późno. Dzisiaj, to bardziej minusowy gracz i lepiej dla nas jak zrezygnuje z ostatniego roku i wróci do Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko wg mnie ciężko będzie zbudować coś w oparciu o Butlera. Zakładając, że jest liderem i pierwszą opcją w ataku. On najlepiej funkcjonuje, kiedy na kimś innym spoczywa ciężar zdobywania punktów. Wade fajny grajek, szacunek za karierę, ale przyszedł do Bulls z 8 lat za późno. Dzisiaj, to bardziej minusowy gracz i lepiej dla nas jak zrezygnuje z ostatniego roku i wróci do Miami.

Generalnie to ciężko jest zabudować skład drużyny NBA. Np Warriors obudowa skład wokół Currego i Gsw było postrachem ligi przez dwa sezony(te słynne siła w liczbach) a w tym sezonie zmienili to na siła w all-starach. Wypadł jeden i nagle bieda.

Byki w tym sezonie robią przebudowę (przecież nawet Benny the Bull jest nowy) a wtedy nie wygląda to ładnie(choć i tak sprzedanie Rose za Lopeza to świetny ruch). W ostatnich spotkaniach rzucają więcej za 3 no ale jak się nie ma kogoś kto trafia to smutno to wygląda.

Napisał bym więcej ale pisze z telefonu i trochę się zmeczylem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pocieszeniem jest to że po prostu nie potrafię uwierzyć że te dwa szkodniki utrzymają posady jeśli drugi rok z rzędu nie będzie PO, tego , chyba, nawet żydki nie wytrzymają. Jestem pewny że jakiś ciekawy prospekt z draftu, plus ktoś z FA i z tym co mamy przy nowym zarządzie i sztabie trenerskim Bulls zrobią zdecydowany progres, może nawet Jimmy znów polubi grę w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągniecie superstara z FA graniczy z cudem, a tylko ktoś taki musiałby dołączyć do Butlera, żeby to kleiło. Można oczywiście starać się budować półśrodkami, ale to nigdy nie będzie zespół zdolny zdobyć mistrzostwa, no way. Jestem za stary, żeby wierzyć, że Bulls przez FA zbudują zespół, bo to nigdy nie wydarzyło się. Jeżeli byliśmy na szczycie, to tylko przez draft i to jest jedyna słuszna droga. Bycie średniakiem chyba nikogo w tym mieście nie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzysz na całe NBA to taki tylko Butler to wcale nie tak mało.

 

człowiek to nie tylko cyferki i statsy. To nie NBA 2k. Myśle ze to nie przypadek ze wokół takich graczy jak Butler czy DMC nie udało sie zrobić dobrego zespołu. Choć obaj są świetnymi koszykarzami zawsze na koncu coś nie gra, najczęściej wyłażą jakies problemy w szatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakiego Butlera masz na myśli

Tego z grudnia czy tego z lutego?

Jimmy zaczął ostro , teraz jest w najlepszym wypadku przeciętny

Nie wiemy tak naprawdę z jakiego powodu ta obniżka formy. Czy to pokłosie kontuzji z początku lutego, czy po prostu gra słabo, bo chemia w zespole jest tak beznadziejna. Tak czy siak, lepszy Butler, niż Hayward. Hey Jazz, mistrz w Chicago!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko odsunięty od gry, możliwe ze na stałe. W sumie i tak wiadomo że jego dni są policzone ale gdyby grał, przynajmniej wniósł by swój wkład w przegrane.

No coś, od roku miałem nadzieję że go wytransferuja, wiadomo, że Garpax nie są w tej materii jakoś specjalnie uzdolnieni, więc pozostaje wypełnić kontrakt i wracać do Hiszpanii, przynajmniej ciepło i łatwiej

Kolejny euros który się w lidze nie sprawdził...

...Albo nie sprawdził się w Bulls

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i brazylijski zaciąg również się nie sprawdził. Myślałem, że będzie to pewny siebie bezkompromisowy dzikus, a często i gęsto chłop jest taki przestraszony i  zamotany, że piłki nie potrafi chwycić. Przyznam, że z zazdrością patrzę na Williams'a z PHX.  


Dlaczego Morrow nie gra???????????

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytań jest więcej

 

Odpowiedź też jest jakaś

Rondo w S5, pierwszy raz od grudnia

 

Fred dokonał już tyłu rotacji w piątce! ja się graczom powoli przestaje dziwić że są zamotani

 

Mie wiadomo kiedy ile i czy zagrasz, nie wiadomo w jakiej formie cie Fred wykorzysta. Poza W

DW i JB nikt chyba nie jest pewny swojej roli w klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko odsunięty od gry, możliwe ze na stałe. W sumie i tak wiadomo że jego dni są policzone ale gdyby grał, przynajmniej wniósł by swój wkład w przegrane.

No coś, od roku miałem nadzieję że go wytransferuja, wiadomo, że Garpax nie są w tej materii jakoś specjalnie uzdolnieni, więc pozostaje wypełnić kontrakt i wracać do Hiszpanii, przynajmniej ciepło i łatwiej

Kolejny euros który się w lidze nie sprawdził...

...Albo nie sprawdził się w Bulls

Jak na gościa odsuniętego od składu to nawet całkiem nieźle się rusza po parkiecie. No chyba, że mam omamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.