Skocz do zawartości
mycek

Chicago Bulls 2016/17

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie mam n myśli currego, czy robinsona a sytuacje z czyszczeniem rosteru i zwyczajne zaczynanie od nowa. A po 1999 zaczęło sie interesujaco, bo Brand mógł być i przez chwile w Clipps był potworem

Błedem było puszczenie go za paczke śmieci, oddaliło to powrót Bulls do Po o jakieś 3 lata

Aktualna sytuacja Bulls jest tragiczna.

Ogladać sie tego nie da, pomysłów na zmiany i brak i nie bardzo jest sposób żeby te zmiany robic.

Roster jest koszmarny, poza Butlerem i dzaidkiem Wadeem nikt nie prezentuje poziuomu na S5 zespołu z czołówki Ligi, trener kompletnie sobie ni poradził z debiutem na duzej arenie, a co sie tyczy FO to nawet brak mi słów

Za dużo gówna wylało sie z szatni, ani Butlerowi nie jest  smak gra w klubie, który ma na niego wywalone, ani klub nie bardzo chce z nim współpracować. Z tego chleba nie będzie. Szkoda, bo Jimmyego uwielbiam, jeden z nielicznych w TOP15 ligi który gra taki basket jaki lubiłem i lubie oglądać. Oby trafił do Cdeltów czy Wolves, bo to dwie ekipy, które moga mu zaoferować znacznie wiecej niż Bulls są w stanie.

Ja osobiscie jestem juz zmęczony marzeniami o wielkich Bulls w tym skłdzie. Jeśli ma sie coś wydarzyć pod tym zarządem to tylko przez draft, bo o walce na rynku FA nie ma co mysleć

Tylko Wade'a mi szkoda...

Edytowane przez josephnba
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba lekko przeceniasz umiejętności Formana

Takie deale z taką liczbą graczy?

Za dużo NBA 2k17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba lekko przeceniasz umiejętności Formana

Takie deale z taką liczbą graczy?

Za dużo NBA 2k17

Kto wie, może któregoś poranka Forman przeżyje olśnienie i będzie go stać na rozsądne ruchy transferowe. Trzeba mieć nadzieję! :D

Liczba graczy wyszła mimowolnie a ostatniego 2k-eja widziałem w 2010 roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ciekawe da się zrobić trade po all stara nie ruszając swojego lidera co pokazały pelikany przed chwilą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pick Sacto poszedł się....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pick Sacto poszedł się....

Deng....

“The moves made today will put us in a better position to make the entire roster stronger for the future and to compete for a championship,” said Forman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Chicago, Tu sie nie handluje. Beda kisic tego butlera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Chicago, Tu sie nie handluje. Beda kisic tego butlera

Butler nie jest tutaj problemem, problem będzie jak nie pogonią Gibsona i Niko29%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest właśnie dramat Bulls, bo x-factorem w tym rosterze miałbyć Mirotic. Bez jego dobrej gry nie mogło to wypalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam n myśli currego, czy robinsona a sytuacje z czyszczeniem rosteru i zwyczajne zaczynanie od nowa. A po 1999 zaczęło sie interesujaco, bo Brand mógł być i przez chwile w Clipps był potworem

Błedem było puszczenie go za paczke śmieci, oddaliło to powrót Bulls do Po o jakieś 3 lata

Wiem, ale słysząc "Bulls + przebudowa" to od razu przed oczami mam te wszystkie obrazki, drafty i wymiany prowadzące do... kolejnej przebudowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Butler nie jest tutaj problemem, problem będzie jak nie pogonią Gibsona i Niko29%.

tego Gibsona to byscie mogli w koncu pogonic co by do Cavs w koncu dolaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tego Gibsona to byscie mogli w koncu pogonic co by do Cavs w koncu dolaczyl.

a po co on przy Tristanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gibson bylby zbawieniem dla Cavs w walce z Warriors bo moglby kryc wszystko od draymonda przez paczulie do kevinow durantow. Taj jest na swoj sposob unikalny bo mimo wieku i pozycji jest bardzo zwrotny i mobilny a przy tym silny.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gibson bylby zbawieniem dla Cavs w walce z Warriors bo moglby kryc wszystko od draymonda przez paczulie do kevinow durantow. Taj jest na swoj sposob unikalny bo mimo wieku i pozycji jest bardzo zwrotny i mobilny a przy tym silny.

a czego z tych rzeczy nie robi thomson?

dzis juz chyba saga sie zakonczy

pytanie tylko czy C's czy lakers

w sumie do tej pory nie brałem Lakers pod uwagę, a to dobra opcja i dla Jimmyego i dla Bulls, jeśli pakiet jaki sie przewija w rumorach sie utrzyma

nie ogladałem Lakers za wiele, bo jakoś mi nie po drodze a  nimi

Warto popatrzec na tych młodych, których podobno oferują?

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kogo oferuja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kogo oferuja?

According to a report from Mike Adamle of NBCChicago.com, the Bulls and Lakers have discussed a deal that would send Jimmy Butler and Michael Carter-Williams to Los Angeles in exchange for Louis Williams, Jordan Clarkson and Julius Randle.

jakoś nie chce mi sie w takie coś wierzyć, ale po tym co dostali Kings w zamian za Kuzyna wszystko jest mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

According to a report from Mike Adamle of NBCChicago.com, the Bulls and Lakers have discussed a deal that would send Jimmy Butler and Michael Carter-Williams to Los Angeles in exchange for Louis Williams, Jordan Clarkson and Julius Randle.

jakoś nie chce mi sie w takie coś wierzyć, ale po tym co dostali Kings w zamian za Kuzyna wszystko jest mozliwe

To byłby największy, ale to największy steal w historii NBA, chyba że LAL dorzucają do tego wszystkie swoje picki do 2100. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A inni dziennikarze twierdzą raczej, że info od Bulls w sprawie Butlera jest proste. Jimmy jest off market.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...