Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

k**** mać co to było ?  lepszy trejd klepnął by dzieciak 10 letni ! 

czyżby wartość Taja i McD nie była warta picku w 1 rundzie?  ja pierdykam ...

no tak jak kolega wyżej napisał Gar zaoszczędził  i  to całe 300 000 dolców !!! bo Morrow i francuz spadają latem , no bez jaj 

jeśli FO nie poleci po czymś takim to ja chyba przestanę Bulls oglądać 

OKC - super trejd , gratki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządzą kretyni tą organizacją i bądź tu kibicem Bulls. Kolesie oddali dwa swoje picki w pierwszej rundzie, żeby wybrać McDermotta, a teraz pozbywają się go za... Camerona Payne? kto to w ogole k**** jest....  następny Grant? ja pi****le i jeszcze Gibsona i pick w 2rundzie dołożyli. Forman, Paxton - wyp***rdalać!

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Byki tą wymianą pozyskały 2 dodatkowe opcje w rzutach za 3. Nie twierdzę, że Joffrey czy Payne to specjaliści za 3, ale stać ich na solidne występy w tym elemencie. Morrow człowiek zagadka, niby jest bez formy, ale kto wie czy po zmianie otoczenia coś nie ruszy, bądź co bądź ma te 41% w karierze. 


 

 

 

Pax on playing time for Portis, Valentine: "When you’re trying to develop a team with young players, you need them to get on the floor."
Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc, jaki macie w Bulls pieprznik z tym managementem, jeszcze bardziej doceniam Rileya, Arisonów i Elisburga.

Przykro mi Panowie.

 

Bulls idą w przebudowę. Nie spodziewałem się oddania McDermotta, za którego Bulls oddali dwa picki w drugiej dziesiątce pierwszej rundy za Paynea. Bo do tego się ten trade sprowadza - McDermott za Paynea. Gdyby to był Mirotic - to ok, ale.. ehhh. Ciężko może być znaleźć się w playoffs po tym wzmocnieniu osłabieniu. Naprawdę liczyłem na to, że Bulls powalczą.  Na domiar złego Celtics chcieli oddać, ale chroniony (może w top 3) pick za Butlera. Pick od Sacto faktycznie zamieni się w tylko drugorundowe.

 

Wygląda na to, że Payne ma być głównym kreatorem gry. Tylko, że w tankowaniu przeszkadzać będą Butler i Wade. 

Tłoczno wśród guardów się nagle zrobiło. Morrow to typowy snajper, chociaż ostatnimi czasy w nie najlepszej formie. Lauvergne to przyzwoity roles, gdzieś tam w rotacji z ławki też w sumie może być przydatny.

 

Sam awans tej drużyny po trade do playoffs, to powinien być sukces. Szkoda tylko resztek paliwa w baku Wadea na grę w sumie o nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Byki skończą z wynikiem 39-43, więc może troszkę zabraknąć do PO. 

Nie chcę się powtarzać, ale po wczorajszych ruchach kadrowych raczej nie powinno być wątpliwości, że Byki ruszą po Kennarda. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego kennard ? mamy już Valentyne 

Liczba białych strzelców w zespole musi się zgadzać. :smile:

 

Payne / Grant

Valentine 

Butler / Zipser

Portis

Lopez 

 

+ Felicio, Lauvergne - jeśli zdecydują się na ich usługi.

 

Tak właśnie będzie wyglądać roster po tym sezonie. Ciężko oczekiwać, że Gar podpisze kontrakt z jakimś topowym FA, a skoro pożegnali się z McD to raczej nie powinni celować w Gallinariego. W związku z tym naturalnym wydaje się, że w drafcie będą szukać strzelca. Na dziś, jedynym słusznym wyborem jest Kennard, który z marszu mógłby dostarczyć 10ppg i to na dobrym %. Innego kandydata w naszym zasięgu nie widać. 

 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Byki skończą z wynikiem 39-43, więc może troszkę zabraknąć do PO. 

 

Nie chcę się powtarzać, ale po wczorajszych ruchach kadrowych raczej nie powinno być wątpliwości, że Byki ruszą po Kennarda. 

Chcesz mi powiedzieć, że Bulls przed trade deadline, cztery miesiące przed draftem oddali gościa na debiutanckim kontrakcie za którego oddali dwa picki z drugiej dziesiątki draftu, aby zrobić miejsce pod mockowanego w trzeciej dziesiątce Kennarda?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłeś Wade'a - celowo? Nie wiem czy lekką ręką zrezygnuje z PO.

+ jeszcze nie wiadomo gdzie Byczki wylądują przed draftem. 

Niby Wade ma się wymiksować z Byków po sezonie, co do miejsca w drafcie zgoda, ale tak czy siak Kennard we wszystkich zestawieniach pojawia się w trzeciej 10, więc prawdopodobieństwo wyboru jest spore. 

Chcesz mi powiedzieć, że Bulls przed trade deadline, cztery miesiące przed draftem oddali gościa na debiutanckim kontrakcie za którego oddali dwa picki z drugiej dziesiątki draftu, aby zrobić miejsce pod mockowanego w trzeciej dziesiątce Kennarda?! 

Chcę powiedzieć, że nie widzę innego zawodnika w zasięgu Byków, który rzucałby na zbliżonym poziomie do tego jaki reprezentował McD w ostatnim roku uczelni. To ile "dali" za McD nie ma tu żadnego znaczenia, co zresztą pokazała wczorajsza wymiana. 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcę powiedzieć, że nie widzę innego zawodnika w zasięgu Byków, który rzucałby na zbliżonym poziomie do tego jaki reprezentował McD w ostatnim roku uczelni. 

Ja nie widzę pięciu zawodników w ostatnich 10 latach draftu, którzy byliby takimi strzelcami, jakim McDermott był w NCAA. Przecież on był tam zdecydowanie najlepszym zawodnikiem i nie miał obok siebie gościa pokroju Tatuma, czy Allena, albo talentu pokroju Gilesa.

 

Ale sama teza jest dla mnie szokująca. Przecież ruchy teamu będącego w tej chwili w play-offs pod wybór w trzeciej dziesiątce draftu brzmią totalnie niedorzecznie. W mockach przy Bulls jest Hartenstein, Annunoby,czy Giles, ale nigdzie nie widziałem Kennarda.

 

Nie wiem też, czemu po wybraniu i oddaniu McDermotta, czemu po wybraniu Valentine'a teraz mieliby wybrać Kennarda. To nie ma dla mnie sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.