Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że mam wątpliwości czy taka propozycja w ogóle istniała ze względu na "wstydliwą naturę". Ciekawe też co w takiej wymianie miałoby stanowić podstawę negocjacji, w kontekście Bostonu były to 2 wybory BKN a w tym wypadku Randle i Clarkson?.........k**** kto?  :panda:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby największy, ale to największy steal w historii NBA, chyba że LAL dorzucają do tego wszystkie swoje picki do 2100.

Dokladnie i nie chce mi sie wierzyc ze Bulls oddaliby Butlera nie pozyskujac w zamian Russela czy Ingrama. Te picki tez by byly srednie bo Lakers by sie w koncu odbili od dna gdyby pozyskali Butlera. Jak dla mnie poki co najwiekszy steal, a zarazem najgorszy trade w histori to tak jak powiedzial Skip Bayless Cousins do Pelicans. Ja i tak na miejscu Lakers bralbym Butlera kosztem Ingrama, ale fani Lakers maja pewnie inne zdanie.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie z tymi 2 pickami bostonu jako podstawą.... ? Rozumiem, że mogłoby być wynikiem bardzo dobrych negocjacji ale podstawą?

Wolisz fundamentem? Byki usiądą do rozmów gdy na stole będą leżeć 2 wybory BKN, a co dalej, przecież trzeba rozwiązać 17 mln Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie wierzyc ze Bulls oddaliby Butlera nie pozyskujac w zamian Russela czy Ingrama

Tydzień temu pewnie byś napisał, że nie chce ci się wierzyć, żeby Kings mieli oddać Cousinsa za Hielda i Tyreke. Trzeba być ostrożnym w takich oczekiwaniach i ocenach. 

 

Wolisz fundamentem? Byki usiądą do rozmów gdy na stole będą leżeć 2 wybory BKN, a co dalej, przecież trzeba rozwiązać 17 mln Butlera.

Amir+Jarebko i po problemie, to jest akurat pikuś, gdyby Celtics nagle zdecydowali się oddać dwa picki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na 100% nie usiądą...

 

 Byki nie mają ciśnienia na wymianę, bo tą najważniejszą dokonali parę miesięcy temu. Więc jak dla mnie super. 

 

Po tym, co poszło za Boogiego nikt nie odda 2 picków Nets za Butlera. Get real. 

 

Tegoroczny pick bym dał i to tyle.

 No w tym sęk, że ewentualna wymiana musiałaby się ocierać o "unreal".  

 

Tydzień temu pewnie byś napisał, że nie chce ci się wierzyć, żeby Kings mieli oddać Cousinsa za Hielda i Tyreke. Trzeba być ostrożnym w takich oczekiwaniach i ocenach. 

 

Amir+Jarebko i po problemie, to jest akurat pikuś, gdyby Celtics nagle zdecydowali się oddać dwa picki. 

 Nie mówimy o wymianie w trade maschine tylko o realnym scenariuszu, więc już to widzę jak kosztem Butlera Byki maksują liczbę PF-ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No w tym sęk, że ewentualna wymiana musiałaby się ocierać o "unreal".  

 

To, że Vivek zrobił wymianę nie do pomyślenia, nie zachęci innych do robienia podobnych rzeczy, tylko zadziała przeciwnie - każdy się będzie ostrożniej obchodził ze swoimi assetami. Więc nie będzie żadnej wymiany z 2 pickami od Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie mówimy o wymianie w trade maschine tylko o realnym scenariuszu, więc już to widzę jak kosztem Butlera Byki maksują liczbę PF-ów.

Co z tego? Przecież (hipotetycznie) oddając Butlera za te dwa picki, muszą wziąć jakieś umowy w zamian, a masz lepsze opcje (z perspektywy Bulls), niż spadające kontrakty? To, na jakich pozycjach oni grają, miałoby wtedy znaczenie drugorzędne, może nawet by ich z miejsca zwolnili, bo sezon byłby już odpuszczony, picki zdobyte, a salary na lato wyczyszczone z 17 mln. Kluczem byłyby wybory w drafcie, a nie to, na jakie pozycje byliby wzięci goście służący do wyrównania płac. 

 

I co to jest realny scenariusz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu pewnie byś napisał, że nie chce ci się wierzyć, żeby Kings mieli oddać Cousinsa za Hielda i Tyreke. Trzeba być ostrożnym w takich oczekiwaniach i ocenach.

Jakbys doczytal dalej to bys wiedzial ze uznalem ten trade za najgorszy w historii. Watpie zeby w tym samym tygodniu ktos pobil taki trade. Raz na ile lat zdarza sie taki trade? Zreszta napisalem watpie co jest raczej ostroznym podejsciem. To raczej ja moglbym apelowac o ostroznosc, bo chyba niektorym sie wydaje ze teraz wymiany typu allstar za szrot beda na porzadku dziennym. Nie będą

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Vivek zrobił wymianę nie do pomyślenia, nie zachęci innych do robienia podobnych rzeczy, tylko zadziała przeciwnie - każdy się będzie ostrożniej obchodził ze swoimi assetami. Więc nie będzie żadnej wymiany z 2 pickami od Nets.

 

 

Masz rację, Vivek nie zachęci Byków do oddawania swojej gwiazdy z długim i "lekkim" kontraktem, dopóki ktoś nie przepłaci. :) 

 

Co z tego? Przecież (hipotetycznie) oddając Butlera za te dwa picki, muszą wziąć jakieś umowy w zamian, a masz lepsze opcje (z perspektywy Bulls), niż spadające kontrakty? To, na jakich pozycjach oni grają, miałoby wtedy znaczenie drugorzędne, może nawet by ich z miejsca zwolnili, bo sezon byłby już odpuszczony, picki zdobyte, a salary na lato wyczyszczone z 17 mln. Kluczem byłyby wybory w drafcie, a nie to, na jakie pozycje byliby wzięci goście służący do wyrównania płac. 

 

I co to jest realny scenariusz? 

 Ok, czyli w lato roster Byków mógłby liczyć 9 graczy i aż się boję kogo Gar mógłby sprowadzić.  

Z mojej perspektywy taka wymiana http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=jt36t5s byłaby bardziej sensowna, choćby ze względu na młodego pg, który w poprzednim drafcie był łączony z Chicago. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sprzeczne informacje ws Jimmyego. Stein oraz dziennikarze z gazet/portali z Chicago mówią, że Jimmy jest nie do wymiany bo nie chce tego Michael Reinsdorf. Z drugiej strony zdaniem Woja i Davida Aldridge rozmowy między Bulls i Celtics się toczą i rozbijają nie tyle o picki - bo tu niby łatwiej dojść do konsensusu a o obecność Crowdera. I bądź tu mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHHA

A ja sie zastanawialem czy to dobry pomysl oddawac mcd za okafora to mam :D

 

Wiecie co jest najsmutniejsze w tej wymianie. Nie to, ze wymiana objela 5 zawodnikow a Bulls skonczyli z 3 nagorszymi, ale to ze dodali do tego interesu swoj pick ;D

 

ja odpadam...

 

o god why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHHA

A ja sie zastanawialem czy to dobry pomysl oddawac mcd za okafora to mam :grin:

 

Wiecie co jest najsmutniejsze w tej wymianie. Nie to, ze wymiana objela 5 zawodnikow a Bulls skonczyli z 3 nagorszymi, ale to ze dodali do tego interesu swoj pick ;D

 

ja odpadam...

 

o god why?

Była wymiana Cousinsa, była wymiana Noela, ale ta wymiana jest chyba najbardziej niezrozumiała. Po co Bulls to zrobili to nie mam zielonego pojęcia. Serio chodziło o jakieś drobne oszczędności? Ja wiem, że ci właściciele są skąpi, ale żeby aż tak? Przecież to wygląda tak, ze oddali Gibsona za Lauvergne'a i McDermotta za Morrowa, a na deser dołożyli pick w 2 rundzie draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.