Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzcie pick z 2021 bo ten mozecie a kto wie, co bedzie za 4 lata.

Dodatkowy pick w 17 powinien być priorytetem. 

 

BmPMaE4.png

 

*wielka radość w Bostonie :)

 

 

Scenariusz do zrealizowania piękny:  z #11 Fox,  z #17 dzikus BaM BaM Adebayo/Giles/Patton a dodatkowy trzeci pick wykorzystać na kogoś z dwójki Ferguson/Kennard. 

 

Bajka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, potem wrzucic calosc do garnka pt. "buddy ball jimmego i wade" wymieszac z "jako rookie jestes kupą gówna w tej organizacji", chwile pogotowac, doprawić szczyptą "przynajmniej fred hoiberg bedzie sie Ciebie bał drogi rookasie" i moze wyjda 3 nowe tony snelle.

 

To sie sprowadza do dwoch prostych dróg i jednej alternatywnej aczkolwiek bardzo prawdopodobnej.

 

1) Pozbywasz sie Butlera za assety a Wade odchodzi latem i budujesz od 0.

2) Dokoptowujesz do buddy ball kolejne elementy (Melo, CP3) i przez 2-3 lata walczysz z tym w PO, a potem przebudowa od 0

3) Nie robisz nic bo 'we like our core';

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, potem wrzucic calosc do garnka pt. "buddy ball jimmego i wade" wymieszac z "jako rookie jestes kupą gówna w tej organizacji", chwile pogotowac, doprawić szczyptą "przynajmniej fred hoiberg bedzie sie Ciebie bał drogi rookasie" i moze wyjda 3 nowe tony snelle.

 

To sie sprowadza do dwoch prostych dróg i jednej alternatywnej aczkolwiek bardzo prawdopodobnej.

 

1) Pozbywasz sie Butlera za assety a Wade odchodzi latem i budujesz od 0.

2) Dokoptowujesz do buddy ball kolejne elementy (Melo, CP3) i przez 2-3 lata walczysz z tym w PO, a potem przebudowa od 0

3) Nie robisz nic bo 'we like our core';

 

Wyjdą albo nie wyjdą, bo co by nie mówić TS jest tylko jeden! Każdy może pisać własny scenariusz do czasu, gdy ten zderzy się z rzeczywistością. W tym momencie "twoje mojsze nie jest najmojsze", więc można produkować się do woli. 

 

 

btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdą albo nie wyjdą, bo co by nie mówić TS jest tylko jeden! Każdy może pisać własny scenariusz do czasu, gdy ten zderzy się z rzeczywistością. W tym momencie "twoje mojsze nie jest najmojsze", więc można produkować się do woli.

 

 

To po co wgl pisac na forum? Przepraszam ale te dwa zdania nie maja zupelnie sensu...

 

Napisalem co napisalem bo kierowalem sie tym, ze przez ostatnie 5 lat nie liczac tego bo za wczesnie na ocene Bulls wybrali 10graczy a wsrod nich sa 3 pozytywy:

Jimmy Butler,

Jusuf Nurkic

Garry Harris

 

Wiec piszac, ze Bulls zle wyjda (a raczej wybory zle wyjda) na draftowaniu ludzi z numerami powyzej 10 mam duze prawdopodobienstwo racji. Nie zrozum mnie zle, w maju czy czerwcu bede siedzial i jaral sie na swoj sposob kazdym jednym mlokosem z mock dratu. Pije do tego, co dzieje sie z mlodymi po wyborze przez Bulls, bo Portisowi czy McD talentu odmowic nie mozna. Chodzi o sposob w jakim dokonywane sa wybory i potem jak rozwijana (a raczej nie rozwijana) jest mlodziez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co wgl pisac na forum? Przepraszam ale te dwa zdania nie maja zupelnie sensu...

 

Napisalem co napisalem bo kierowalem sie tym, ze przez ostatnie 5 lat nie liczac tego bo za wczesnie na ocene Bulls wybrali 10graczy a wsrod nich sa 3 pozytywy:

Jimmy Butler,

Jusuf Nurkic

Garry Harris

 

Wiec piszac, ze Bulls zle wyjda (a raczej wybory zle wyjda) na draftowaniu ludzi z numerami powyzej 10 mam duze prawdopodobienstwo racji. Nie zrozum mnie zle, w maju czy czerwcu bede siedzial i jaral sie na swoj sposob kazdym jednym mlokosem z mock dratu. Pije do tego, co dzieje sie z mlodymi po wyborze przez Bulls, bo Portisowi czy McD talentu odmowic nie mozna. Chodzi o sposob w jakim dokonywane sa wybory i potem jak rozwijana (a raczej nie rozwijana) jest mlodziez.

Po co pisać? by wyrazić swoje zdanie, ale co ważne i NAJWAŻNIEJSZE nie budować przy tym otoczki niemalże prawdy objawionej. 3 opcje? może 5 i 6! Zapomniałeś w tym wszystkim dodać, że twoim zdaniem nie mają sensu, bo widać chyba nie udało ci się go uchwycić, choć ten był aż nadto wyraźny. Jak widać nie dla każdego - bez obrazy. 

 

Co do draftu i potencjalnych wyborów, to chyba zapominasz o fakcie, że nadchodzący draft jest jednym z najsilniejszych od wielu lat, więc i ryzyko złej decyzji będzie mniejsze. McD, owszem chłop ma talent, ale czy faktycznie warto było dla niego poświęcić aż 4 wybory(?), mając świadomość jak wiele słabości ma ten zawodnik, jest to kwestia dyskusyjna. Portis? hmmmm w moim przekonaniu był to pick z kategorii "kogoś trzeba było wybrać". Rozwój młodzieży w Bykach jest problemem i tu zgoda.  

 

ps. McD nowy Korver 

     Portis nowy Garnett 

    ....tak to było... :grin:

 

 

psII. Jeśli Byki zostaną tylko z jednym wyborem to moim faworytem na dziś jest #17 Luke Kennard. 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś w tym wszystkim dodać, że twoim zdaniem nie mają sensu, bo widać chyba nie udało ci się go uchwycić, choć ten był aż nadto wyraźny. Jak widać nie dla każdego - bez obrazy. 

 

wat?

 

Ziomek rzucasz propozycja zeby budowac sie przez draft na niskich pickach. Ja Ci przedstawiam fakty, mowiace o tym ze w przypadku Bulls na przestrzeni kilku poprzednich lat zupelnie to nie dziala. Jako riposte mowisz mi, ze nastepny draft bedzie bardzo dobry, ale tutaj tez mowisz bzdury, bo KAZDY draft trzeba oceniac po jakims czasie (m.in. dlatego do tej swojej listy nie dolaczylem graczy wybranych w tym 2016). Nie wiem o co Ci chodzi...

 

ps. McD nowy Korver 

     Portis nowy Garnett 

    ....tak to było...  :grin:

 

 

o nie nie Panie.

McD mial byc lepsza wersja Korvera, ale nigdy nikt nie mowil ze Portis to bedzie nowy Garnett. Owszem, mowilem ze stylem gry i generalnie postura przypomina KG, ale nie, ze jest jego nowa wersja!

 

hold your horses!

 

 

 

Nie były. Wymiana była klapnięta już przed tymi wyborami i to sztab DEN ich wybierał.

 

 

Co jeszcze bardziej potwierdza to o czym pisze :]

 

Jesli chodzi o Snella to nie tyle co sie odrodzil, co stal sie efektywny w tym co robi i o to jest bol dupy, bo przez kilka lat nie robil tego w Bulls, a nagle robi to w Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wat?

 

Ziomek rzucasz propozycja zeby budowac sie przez draft na niskich pickach. Ja Ci przedstawiam fakty, mowiace o tym ze w przypadku Bulls na przestrzeni kilku poprzednich lat zupelnie to nie dziala. Jako riposte mowisz mi, ze nastepny draft bedzie bardzo dobry, ale tutaj tez mowisz bzdury, bo KAZDY draft trzeba oceniac po jakims czasie (m.in. dlatego do tej swojej listy nie dolaczylem graczy wybranych w tym 2016). Nie wiem o co Ci chodzi...

 

 

o nie nie Panie.

McD mial byc lepsza wersja Korvera, ale nigdy nikt nie mowil ze Portis to bedzie nowy Garnett. Owszem, mowilem ze stylem gry i generalnie postura przypomina KG, ale nie, ze jest jego nowa wersja!

 

hold your horses!

 

 

 

Co jeszcze bardziej potwierdza to o czym pisze :]

 

Jesli chodzi o Snella to nie tyle co sie odrodzil, co stal sie efektywny w tym co robi i o to jest bol dupy, bo przez kilka lat nie robil tego w Bulls, a nagle robi to w Bucks.

 

"Ziomek" ewidentnie potwierdziłeś, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem!!! Smutne to i lekko żałosne...

Co do Portisa i McD - człowieku ja nie wiem coś ty tam pisał o nich w przeszłości, ponieważ..........nie było mnie wtedy na tym forum....KABOOOOOOM!

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię żeby to rozgonic

Butler jest spoko ale liderem nie będzie, to dobra druga opcja

A Bulls nie mają jaj i możliwości żeby bić się o goata

Spylic go do Minny za młody pakiet,albo do c's i zbierać picki

No i przede wszystkim wyjebac ForPaxa!

 

Nic z tych rzeczy się nie zdarzy więc jebac to

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ziomek" ewidentnie potwierdziłeś, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem!!! Smutne to i lekko żałosne...

Co do Portisa i McD - człowieku ja nie wiem coś ty tam pisał o nich w przeszłości, ponieważ..........nie było mnie wtedy na tym forum....KABOOOOOOM!

 

EOT

 

ojej, ojej... przepraszam, to moja wina, że nie przemyslalem do konca jak moze skonczyc sie dyskusja z Toba. Nie bylo tematu ;]

 

Wg. jakichs tam sources Robin Lopez jest dosc mocno rozchwytywany. Bardzo dobra, tania opcja dla ekip, ktore chca zrobic run w PO. Dzik na deskach, bardzo pewny poldystans + mozna nim grac raz na jakis czas akcje na post.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spylic go do Minny za młody pakiet,albo do c's i zbierać picki

 

 

Wymieniłbys Butlera za Wigginsa?

 

 

O ile negocjacje na pewno beda przed czwartkiem, o tyle nie spodziewam sie ze Bulls zaryzykuja trade z celtics. To byloby dobre dla nich, ale Forman z Paxsonem prowadzą bardzo zachowawczą polityke transferowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj also said that he doesn’t personally think the Bulls could get both of those Brooklyn picks from the Celtics, but that’s where this deal really starts for the Bulls.

2 picki BKN lub Wiggins + Sota 1rnd 17 - podstawa do rozpoczęcia rozmów i w tej kwestii raczej nic się nie zmieni, i słusznie.  

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins to dobry gracz na teraz a w pakiecoe z dużą liczba pickow jest aktualnie najlepsza opcją.

Butper nie zasługuje, żeby męczył się w Bulls, bo Bulls są na krawędzi. Początek rs wrozyl niezly sezon, ale hioberg okazał się totalną cipa, do tego wyszły smaczki z szatni i wszystko się ryplo.

 

Koniec polsrodkow.

Albo (czego chciałbym najbardziej) fredek i fo out i wówczas można latem walczyć o coś więcej niż rols na ławkę

Albo (co z uwagi na kasę jest najbardziej realne) czyscimy roster i zaczynamy jak w 1999...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda oddawać two-way playera jak Butler, ale jeśli ma to kiedyś nastąpić, to chyba teraz najlepszy moment, bo ma najwyższe trade value. Przydałby się Celtom, bo przy Thomasie nie musiałby być pierwszą opcją w ataku, a to idealna sytuacja dla niego. Fajnie jakby spakowali go z Tajem Gibsonem, to byłoby jakieś upgrade na 4 i wtedy duże szanse na rozjebanie Cavsów.

 

Wira %%%%% :lol: :lol:

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo (co z uwagi na kasę jest najbardziej realne) czyscimy roster i zaczynamy jak w 1999...

 

Boże uchowaj... Nie strawie kolejnych Ronów Mercerów, D-Robów, wymian najlepszego gracza na dwóch HS, po czym zmiana koncepcji i trejdy po gości którzy mają wywalone na drużyne i siepią tylko swoje cyferki... :neglected:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam n myśli currego, czy robinsona a sytuacje z czyszczeniem rosteru i zwyczajne zaczynanie od nowa. A po 1999 zaczęło sie interesujaco, bo Brand mógł być i przez chwile w Clipps był potworem

Błedem było puszczenie go za paczke śmieci, oddaliło to powrót Bulls do Po o jakieś 3 lata

 

Aktualna sytuacja Bulls jest tragiczna.

Ogladać sie tego nie da, pomysłów na zmiany i brak i nie bardzo jest sposób żeby te zmiany robic.

Roster jest koszmarny, poza Butlerem i dzaidkiem Wadeem nikt nie prezentuje poziuomu na S5 zespołu z czołówki Ligi, trener kompletnie sobie ni poradził z debiutem na duzej arenie, a co sie tyczy FO to nawet brak mi słów

Za dużo gówna wylało sie z szatni, ani Butlerowi nie jest  smak gra w klubie, który ma na niego wywalone, ani klub nie bardzo chce z nim współpracować. Z tego chleba nie będzie. Szkoda, bo Jimmyego uwielbiam, jeden z nielicznych w TOP15 ligi który gra taki basket jaki lubiłem i lubie oglądać. Oby trafił do Cdeltów czy Wolves, bo to dwie ekipy, które moga mu zaoferować znacznie wiecej niż Bulls są w stanie.

 

 

Ja osobiscie jestem juz zmęczony marzeniami o wielkich Bulls w tym skłdzie. Jeśli ma sie coś wydarzyć pod tym zarządem to tylko przez draft, bo o walce na rynku FA nie ma co mysleć

 

 

Tylko Wade'a mi szkoda...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.