Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.inquisitr.com/3556193/nba-trade-rumors-butler-lakers-davis-bulls-ingram-russell-pelicans/ Ciekawe science-fiction. Bo o ile rozum mówi, że to się nie zdarzy to nie takie wymiany liga widziała. Byłbym sobie w stanie wyobrazić okoliczności aby ta wymiana doszła do skutku choć szczególnie LAL musieliby być mocno zdesperowani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.inquisitr.com/3556193/nba-trade-rumors-butler-lakers-davis-bulls-ingram-russell-pelicans/ Ciekawe science-fiction. Bo o ile rozum mówi, że to się nie zdarzy to nie takie wymiany liga widziała. Byłbym sobie w stanie wyobrazić okoliczności aby ta wymiana doszła do skutku choć szczególnie LAL musieliby być mocno zdesperowani.

No ja jeszcze nie widzialem takiej wymiany w ktorej lakers zostali by tak bardzo wyruchani od pierwszego rzutu okiem...

To chyba jakis fanboy nop wymyslil bo w realnym swiecie nie widze opcji zeby dostac 4 prospektow za brew. Sam ingram z portisem i miroticem to sporo a do tego jeszcze russel?

Jeszcze sens na krotko dla chicago widzę ale po co lakersi mieliby to robic to pojecia nie mam. Oddaja mlodziez za jimmyego ktory sam ich do po nie wprowadzi przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz ze Davis bedzie chciał grac w drużynie dla której sukcesem dziesieciolecia jest wejście do PO? 

 

Woleć grać w innym zespole a aktywnie robić grandę i żądać wymiany to dwie różne sprawy, o to drugie Unibrowa nie podejrzewam, rok temu podpisał wtedy jeszcze rekordowe extension i wątpię by w tym roku czy nawet w następnym jego frustracja sięgnęła takiego poziomu by wymusić na Pels szukanie wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to uczucie gdy okazuje się, że Spencer Dinwiddie będzie pierwszym rezerwowym za Rondo. Grant nie pokazuje nic. Mam nadzieję, że chociaż Valentine jak wróci po urazie to powalczy o minuty na PG bo tam osobiście go widzę docelowo.

 

Nie chce ktoś Snella w wymianie?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chińczycy

 

Ja wiem ze mamy preS, ale to jest droga przez mękę

Chaos, brak D, niemoc rzutowa.

Jakby znów był marzec...

Dokładnie. Ja mam nadzieję, że ten sezon to taka przejściowa forma Bulls i dopiero po nim wyklaruje się trzon ekipy. Mamy dużo młodzików, Butlera z Wadem i Rolo. Nie jest to złe. Poszukać tylko kogoś na PF ( bo Taj moim zdaniem odejdzie po sezonie) w wymianie ( może Millsap - po sezonie może zrobić opt out - w trakcie sezonu byłby do wzięcia za jakiś pakiet typu Taj plus ktoś z młodych? ) i liczyć na rozwój Douga. Takie nadzieje mam. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko Taj do wymiany

I to szybko!

Gibson stoi w miejscu od trzech lat, za chwilę zacznie się cofać.

W mirotica straciłem całkiem wiarę w poprzednim sezonie i coś mi się zdaje, że podzieli los Navarro i wróci do Europy, tam jest kimś.

Za to czekam na Niemca w większym wymiarze minut. Bardzo jestem go ciekaw

Może da nam tyle radości ile Asik swego czasu...

 

Kolejna sprto Hoiberg.

Wg mnie trzeba dać mu czas na spokojna budowę, ale jeśli w lutym Bulls znów będą poza drabinka playoffowa wówczas po sezonie zmiana.

Choć to pewnie bedzoe koniec całego biura bo (i oby to była prawda) podobno ForPaxowi limit błędów się wyczerpal

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.