Skocz do zawartości
mycek

Chicago Bulls 2016/17

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Bulls się dobrze zgraja i będzie to wyglądało dobrze lecę w ten sezon do Chicago...

W odpowiednim czasie założę temat o wylocie

Postaram się zrobić wypad na podstawie taniego lotu z Berlina zapewne

Stay tuned

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.theplayerstribune.com/jabari-parker-chicago-gun-violence/

Coś o Chicago od gracza Bucks. Mam wrażenie, że ten chłopak przy odpowiedniej okazji wróci do rodzinnego miasta do Bulls. Ta okazja może będzie za rok a może za 10. Ale mam nadzieję, że nadejdzie. A na razie jakby większa szansa jest na pozyskanie Jahlila wspomnianego w tekście ( choć ni cholery nie wiem za co i czy Sixers go widzą w przyszłości drużyny i ewentualnie jak wyceniają Jahlila).

Edytowane przez TuPalnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem coś takiego http://www.chattsportsnet.com/sport-today/nba/cavaliers-trade-rumors-kevin-love-to-chicago-bulls-nikola-mirotic-taj-gibson-to-cavs/11615/ . Aby była janość podchodzę do tego typu plotek z takich źródeł z dużą ostrożnością. Jednocześnie taka wymiana miałaby jakiś sens dla obydwu stron. Bulls poprawiają spacing na PF zyskując coś fajnego za ostatni rok umów Niko i Taja. Cavs budują fajną rotację na wysokich pozycjach. Ciekawa sprawa, trochę szkoda, że mało prawdopodobna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem coś takiego http://www.chattsportsnet.com/sport-today/nba/cavaliers-trade-rumors-kevin-love-to-chicago-bulls-nikola-mirotic-taj-gibson-to-cavs/11615/ . Aby była janość podchodzę do tego typu plotek z takich źródeł z dużą ostrożnością. Jednocześnie taka wymiana miałaby jakiś sens dla obydwu stron. Bulls poprawiają spacing na PF zyskując coś fajnego za ostatni rok umów Niko i Taja. Cavs budują fajną rotację na wysokich pozycjach. Ciekawa sprawa, trochę szkoda, że mało prawdopodobna.

Sens dla Bulls, brak dla Cavs, Cavs są ponad cap i branie zawodników, którym się się kończą kontrakty nic im nie da. Kontrakt Love jest dobry bo to max na starych zasadach. Rotacja na wysokich pozycjach? Zamieniasz jednego gracza za 3. A w NBA można mieć 15 zawodników w rosterze. A w chwili obecnej Cavs mają 14 kontraktów i JR Smitha do podpisania, w przypadku gdyby Mo Williams zakończył karierę będą pewnie szukać kogoś jako rezerwę na PG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls nie zrobią dealu z Cavs jeśli nie ma tam nazwiska James

Po prostu nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bulls nie zrobią dealu z Cavs jeśli nie ma tam nazwiska James

Po prostu nie

jeszcze Snell w tym pakiecie, prawdziwa bomba!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do rozpoczęcia obozu Bulls niecały tydzien. Tymczasem obawy wraz z pewnością katastrofy, która ma nastąpić w przyszyłym sezonie w Chicago rosną asymptotycznie do nieskończoności (pozdro 6gracz!!). Ale ja znalazłem ciekawy art:

http://nyloncalculus.com/2016/09/14/rajon-rondo-assists-chicago-bulls-offense/

i jeszcze słowo przypomnienia.

Z serii czy wiesz.

Czy wiesz, że Rajon Rondo nie tylko był lepszym rozgrywającym, ale nawet lepszym SCOREREM niż Derrick Rose w zeszłym sezonie? Ludzie nienawidzą Rondo bo jest najbardziej denerwującym do ogladania obrońcą w lidze (teraz). Nie trzeba ogladac meczów, nie trzeba analiz. Wystarczy odpalic jakieś highlighty, który na ogół pokazują pozytywne rzeczy, ale w przypdaku Rajona można zauważyć, że gość totalnie odpuszcza każdego przeciwnika, którego ma kryć. To będzie wnerwiające dla kibiców Bulls, jeśli rzeczywiście dalej będzie olewać D. Ale nie oszukujmy się, Rondo był w najgorszej organizacji w historii ligi (mówie o tym specyficznym okresie), nie dziwinie się, że miał wylane na obronę. Grunt żeby ktoś przekonał go i przede wszystkim przypomniał, że kiedyś był topowym defensorem na swojej pozycji. WSZYSTKO wskazuje na to, że Rondo teraz jest lepszym fitem dla Bulls. Jedyny problem jeśli chodzi o adaptacje to ta obrona. Trener? Damn, denerwuje mnie jak zakłada się z góry, że w pierwszy dzień obozu pokłóci się z Hoibergiem a w drugi dzien ktos z nich straci zycie. Co było w Dallas? Rondo trafił do ekipy, gdzie jest trener, którego wszyscy się słuchają, jak to się skończyło? Moim zdaniem lepiej, że Rajon teraz będzie pod "laid-back" trenerem. Jest to dla mnie troche smieszne, bo jakbym w Chiicago był jakiś Pop, to byłoby ze "eee no to oni na pewno sobie bd skakać do gardeł, bo oba to samce alfa", teraz jest że Hoiberg zostanie zniszczony przez Rondo. Ehh, ale w imię czego ja sie pytam zakładać takie pierdoły? Ok Bultler skrytykował Freda, ale tez trzeba wziac poprawke ze to był jego pierwszy sezon w lidze. Hoiberg nie jest i nie bedzie nigdy topowym trenerem, ale tez nie ma co robić z niego dziwki każdego gościa, który przychodzi do zespołu.

Edytowane przez mycek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam Mitchell, d'antoni, Mike Brown

Itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

From Chicago...

I to chyba tyle ciekawostek z media day w Bulls.

Wade chcialby żeby właśnie tak był wywolywany w United.

W sumie chyba innej możliwości nie ma

Sciagneli go właśnie po to, żeby przyciągał publikę swoim pochodzeniem.

Nie wiem czemu, ale coś mi się zdaje, że Lopez szybko zagości w sercach kibiców Bulls jako następca Noah. Podobny styl, zachowanie, sposób bycia no i charakterystyczna fryzura

Ciężko chłopaka nie lubić. Jakoś dotychczas mało zwracalem na niego uwagę, może dlatego że grał w ekipach, których z różnych powodów nie oglądam zbyt często, ale po tych urywkach widać że fajny z niego koleś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RoLo swietny Rols -będzie z niego pożytek w Bulls

jego najbardziej mi szkoda że poszedł z NYK :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RoLo swietny Rols -będzie z niego pożytek w Bulls

jego najbardziej mi szkoda że poszedł z NYK :(

Ciekawe ale mam dokładnie takie same odczucia. Szkoda, że nie został w Portland.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe ale mam dokładnie takie same odczucia. Szkoda, że nie został w Portland.

Dokładnie! Szkoda, że nie został w NOH. :(

L169_CIFR0fa0b2303ea1fc5d2dd622785db1cec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rolo to koń w porównaniu do Noah. 3mam kciuki.

Podobnie jak za Rondla

#syndromstokholmski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. Hoiberga Bulls do 1.01.2016 byli top5 obron ligi - w tym czasie wystepowal jeszcze Noah. Nie wiem czy spadek o 20pozycji w tej kategorii to jego "zasługa" ale tak czy siak głównym powodem braku walki o Gasola była chęć bronienia pnr - a jak sie niestety okazało z Pau jest to niemożliwe.

Pytanie tylko jak w tej kwestii czuje sie Lopez? Slabo... Lopez jest swietnym gosciem jesli chodzi o fizyczne zadania - ok, ale czy w lidze gdzie srodkowy musi wyjsc, zrobic trap, czesto kryc gosci 20cm nizszych od siebie bo switchu - Robin Lopez jest fitem? Damn. Boje sie. Boje sie ogólnie obrony Bulls. Hoiberg niby mowi ze sprawa startującego PF jest otwarta - ale pod koniec wywiadu na miedia day obok nazwiska Lopeza wymienił od razu Niko i Douga, a nie Taja czy Portisa. To jest logiczne, Lopez potrzebuje strzelca obok siebie. Wybór Lopez-Niko jest logiczny - ale Mirotic nie jest OK obronca.

Rondo zostal bohaterem pierwszego dnia treningów, wszyscy sa zachwyceni jak mądrym gosciem jest. Swiatelkiem w tunelu jest fakt, ze Butler wspomniał, że Rondo czesto wspomina o defensywie i ustawia ludzi, mowiac im gdzie kto ma stac. Mam nadzieje, ze Rondel bedzie mial motywacje do grania w D, bo na Wade srednio licze - oprocz oczywiscie jakichs 'highlight actions' - bloki, steale - które sprawią, że wśród typowych dziennikarzyków będzie miał opinie dobrego obroncy.

Jeszcze raz powiem: rondo, wade i butler to inteligentni goście - znajda sposob, aby umieszczac pilke w koszu. Podstawową rzecza, o ktora musza zadbac jest obrona i to jest temat do dyskusji, a nie to kto sie pierwszy pokłóci i czy Silver pozwoli grać dwoma piłkami w meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.