Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

The league won't officially announce their schedule for the 2016-17 NBA season until later this afternoon but it appears as though the San Antonio Spurs will be playing on Christmas Day once again

 

 

A liczyłem na Knicks w United

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Dziwi mnie Spursi nie mają żadnej rivalry ani nic z Bulls. Jedyne co te kluby łączy, to że w tych klubach zakończyli karierę dwaj najlepsi gracze ostatnich 30 lat(jedna nawet dwukrotnie). 

Mnie nie bardzo. Bulls po Jordanie nie mieli za bardzo okazji żeby powąchać CF nie licząc krótkiego epizodu RoseMVP którego zatrzymał LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie bardzo. Bulls po Jordanie nie mieli za bardzo okazji żeby powąchać CF nie licząc krótkiego epizodu RoseMVP którego zatrzymał LBJ.

a Jaki to ma związek z wyborem par na Christmas Day?

 

Derrick Rose and Joakim Noah return to Chicago November 4th!

Dobrze, że chociaż piątek!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.theplayerstribune.com/jabari-parker-chicago-gun-violence/

 

Coś o Chicago od gracza Bucks. Mam wrażenie, że ten chłopak przy odpowiedniej okazji wróci do rodzinnego miasta do Bulls. Ta okazja może będzie za rok a może za 10. Ale mam nadzieję, że nadejdzie. A na razie jakby większa szansa jest na pozyskanie Jahlila wspomnianego w tekście ( choć ni cholery nie wiem za co i czy Sixers go widzą w przyszłości drużyny i ewentualnie jak wyceniają Jahlila).

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem coś takiego http://www.chattsportsnet.com/sport-today/nba/cavaliers-trade-rumors-kevin-love-to-chicago-bulls-nikola-mirotic-taj-gibson-to-cavs/11615/ . Aby była janość podchodzę do tego typu plotek z takich źródeł z dużą ostrożnością. Jednocześnie taka wymiana miałaby jakiś sens dla obydwu stron. Bulls poprawiają spacing na PF zyskując coś fajnego za ostatni rok umów Niko i Taja. Cavs budują fajną rotację na wysokich pozycjach. Ciekawa sprawa, trochę szkoda, że mało prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego http://www.chattsportsnet.com/sport-today/nba/cavaliers-trade-rumors-kevin-love-to-chicago-bulls-nikola-mirotic-taj-gibson-to-cavs/11615/ . Aby była janość podchodzę do tego typu plotek z takich źródeł z dużą ostrożnością. Jednocześnie taka wymiana miałaby jakiś sens dla obydwu stron. Bulls poprawiają spacing na PF zyskując coś fajnego za ostatni rok umów Niko i Taja. Cavs budują fajną rotację na wysokich pozycjach. Ciekawa sprawa, trochę szkoda, że mało prawdopodobna.

 

Sens dla Bulls, brak dla Cavs, Cavs są ponad cap i branie zawodników, którym się się kończą kontrakty nic im nie da. Kontrakt Love jest dobry bo to max na starych zasadach. Rotacja na wysokich pozycjach? Zamieniasz jednego gracza za 3. A w NBA można mieć 15 zawodników w rosterze. A w chwili obecnej Cavs mają 14 kontraktów i JR Smitha do podpisania, w przypadku gdyby Mo Williams zakończył karierę będą pewnie szukać kogoś jako rezerwę na PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rozpoczęcia obozu Bulls niecały tydzien. Tymczasem obawy wraz z pewnością katastrofy, która ma nastąpić w przyszyłym sezonie w Chicago rosną asymptotycznie do nieskończoności (pozdro 6gracz!!). Ale ja znalazłem ciekawy art:

http://nyloncalculus.com/2016/09/14/rajon-rondo-assists-chicago-bulls-offense/

 

i jeszcze słowo przypomnienia.

Z serii czy wiesz.

Czy wiesz, że Rajon Rondo nie tylko był lepszym rozgrywającym, ale nawet lepszym SCOREREM niż Derrick Rose w zeszłym sezonie? Ludzie nienawidzą Rondo bo jest najbardziej denerwującym do ogladania obrońcą w lidze (teraz). Nie trzeba ogladac meczów, nie trzeba analiz. Wystarczy odpalic jakieś highlighty, który na ogół pokazują pozytywne rzeczy, ale w przypdaku Rajona można zauważyć, że gość totalnie odpuszcza każdego przeciwnika, którego ma kryć. To będzie wnerwiające dla kibiców Bulls, jeśli rzeczywiście dalej będzie olewać D. Ale nie oszukujmy się, Rondo był w najgorszej organizacji w historii ligi (mówie o tym specyficznym okresie), nie dziwinie się, że miał wylane na obronę. Grunt żeby ktoś przekonał go i przede wszystkim przypomniał, że kiedyś był topowym defensorem na swojej pozycji. WSZYSTKO wskazuje na to, że Rondo teraz jest lepszym fitem dla Bulls. Jedyny problem jeśli chodzi o adaptacje to ta obrona. Trener? Damn, denerwuje mnie jak zakłada się z góry, że w pierwszy dzień obozu pokłóci się z Hoibergiem a w drugi dzien ktos z nich straci zycie. Co było w Dallas? Rondo trafił do ekipy, gdzie jest trener, którego wszyscy się słuchają, jak to się skończyło? Moim zdaniem lepiej, że Rajon teraz będzie pod "laid-back" trenerem. Jest to dla mnie troche smieszne, bo jakbym w Chiicago był jakiś Pop, to byłoby ze "eee no to oni na pewno sobie bd skakać do gardeł, bo oba to samce alfa", teraz jest że Hoiberg zostanie zniszczony przez Rondo. Ehh, ale w imię czego ja sie pytam zakładać takie pierdoły? Ok Bultler skrytykował Freda, ale tez trzeba wziac poprawke ze to był jego pierwszy sezon w lidze. Hoiberg nie jest i nie bedzie nigdy topowym trenerem, ale tez nie ma co robić z niego dziwki każdego gościa, który przychodzi do zespołu.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From Chicago...

I to chyba tyle ciekawostek z media day w Bulls.

Wade chcialby żeby właśnie tak był wywolywany w United.

W sumie chyba innej możliwości nie ma

Sciagneli go właśnie po to, żeby przyciągał publikę swoim pochodzeniem.

 

Nie wiem czemu, ale coś mi się zdaje, że Lopez szybko zagości w sercach kibiców Bulls jako następca Noah. Podobny styl, zachowanie, sposób bycia no i charakterystyczna fryzura

Ciężko chłopaka nie lubić. Jakoś dotychczas mało zwracalem na niego uwagę, może dlatego że grał w ekipach, których z różnych powodów nie oglądam zbyt często, ale po tych urywkach widać że fajny z niego koleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.