Skocz do zawartości
mycek

Chicago Bulls 2016/17

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego james mówi na Wade per "ghost"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to nie było w odniesieniu do Jordana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego james mówi na Wade per "ghost"?

13934663_1425281324167054_67472234477864

Dla mnie to było od początku jasne o kogo chodzi. Tylko czemu nazywa go Ghost?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwyane Wade’s first game back in Miami as a member of the Chicago Bulls has been scheduled for Nov. 10, a Thursday, according to a tentative, confidential schedule that has been circulated to NBA teams and TV partners. The game will be televised nationally on TNT, according to a league source

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik oczywiście ciekawy, więc może warto choć w minimalny sposób ustosunkować się do niego poprzez zestawienie (sezon 15/16) liderów Byków, którzy odeszli z zespołu z tymi, którzy w nadchodzącym sezonie będą nadawać rytm poczynaniom boiskowym. Poniższa tabelka ma tylko charakter statystyczny, ale w sumie, również autor filmu posiłkował się tak nielubianymi cyferkami.      

7eYGRG8.png
 Pass made                                               54.2                     55.85             1,65     

Rondo w ciągu ostatnich 3 lat, 2 razy 1 a także 6 miejsce w lidze pod względem kreowanych potencjalnych asyst. Żaden gracz w ostatnich 3 latach nie legitymował się współczynnikiem równym 20 lub większym oprócz Rajona. Co do wątku strat czy nieudanych podań to warto zauważyć, że w niechlubnej 15 ligi są też tacy gracze jak Westbrook, Wall, Lillard, Bledsoe, Draymond Green, Curry, Lebron James, Paul George czy Durant. Wade za stary, za wolny, popełniające faule ofensywne. No tak, więc sprawdźmy jak to jest w rzeczywistości. W ostatnim sezonie Dwyane popełnił łącznie 11 ofensywnych przewinień (0,15 PG), podczas 4 lat Big 3 notował średnio 18,75 na sezon. Jak na kogoś lekko zardzewiałego i z przestarzałym repertuarem poszło mu całkiem dobrze w ostatnich rozgrywkach notując 45% FG, 51% TS. 

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, ofensy i TS poniżej przeciętnej jako podstawa analizy

idzie nowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, ofensy i TS poniżej przeciętnej jako podstawa analizy

idzie nowe

Twoje wpisy przedstawiają dla mnie zerową wartość, ot taka próżnia, więc produkuj się do woli.  :victorious:

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wpisy przedstawiają dla mnie zerową wartość, ot taka próżnia, więc produkuj się do woli. :victorious:

Nic dziwnego, że z niego nic nie wyniosłeś, skoro sam od początku sprzedajesz same farmazony.

No, ale to Twoje prawo, znudzi Ci się i tak prędzej czy poźniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku Bulls byli bardzo aktywni w Trade'owaniu i skład zasiliła grupka nowych, jak i opuściła.

13900427_1742796779327353_296248030_n.jp

Jakie są realne szanse Chicago na PlayOffs w tym roku waszym zdaniem, no i czy sądzicie, że to tylko ewentualna pierwsza runda i koniec, czy mogą znaleźć się w najlepszej czwórce Wschodu? Starting 5 wygląda dość obiecująco względem zeszłego roku i postawy np. Rose'a, czy Noah.

Osobiście nie wiem co o tym myśleć, bo wiele się zmieniło, jednak chyba nie na tyle, by "zamieszać" konkretnie w lidze.

Edytowane przez Raven2156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zdrowie dopisze i Wade z Rondo się nie pozabijają w szatni to PO pewne na 99%. Ale niestety macie trochę łamliwych gości. Osobiście będę mocno obserwował McDermotta i jego rozwój bo to może być Wasz czarny koń. Jak by dostał więcej minut to by za 3 miotał jak szalony.

Z ciekawości: z jakim numerem będzie grał Wade? Pytam bo jeśli znów z 3 to wyżej wymieniony będzie musiał numer odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zdrowie dopisze i Wade z Rondo się nie pozabijają w szatni to PO pewne na 99%. Ale niestety macie trochę łamliwych gości. Osobiście będę mocno obserwował McDermotta i jego rozwój bo to może być Wasz czarny koń. Jak by dostał więcej minut to by za 3 miotał jak szalony.

Z ciekawości: z jakim numerem będzie grał Wade? Pytam bo jeśli znów z 3 to wyżej wymieniony będzie musiał numer odpuścić.

Doug już jakiś czas temu powiedział, że przekazuje nr 3 Wade'owi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do typowań, to PO są pewne, ja obstawiam TOP 3 konferencji. Pozbycie się konia trojańskiego i nieruchliwego Hiszpana, musi zaowocować lepszym wynikiem niż w zeszłym roku. Wbrew temu co niektórzy twierdzą, pozyskanie Rondo & Wade nie było z kategorii blind pick i uważam, że dopiero teraz Hoiberg pokaże na co go stać, skoro udało mu się posprzątać po poprzedniku. 

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kluczem do zwyciestw będzie zdrowie i rotacja, bo talent i doświadczenie jest.

Ja widzę Wade'a jako gościa który szybko schodzi z parkietu i spędza więcej czasu z rezerwowymi gdzie ktoś doświadczony z piłką się przyda. Widzę to mniej więcej typu Rondo - McDermott/Valentine - Butler - Niko/Portis - Rolo i Canaan/Grant - Wade - Valentine/Doug - Taj - Felicio. Snell może być miłym zaskoczeniem ale osobiście nie wiąże z nim nadziei. Oczywiście teoretycznie to DW będzie starterem.

Edytowane przez TuPalnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://twitter.com/dougmcdermott/status/756522405602799616?s=09)

Jestem dziwnie spokojny o najbliższy sezon

BULLS samym talentem Butlera i Wade'a powinni wejść do PO, a tam sukcesem będzie druga runda

Jednak na wschodzie czekam tylko na pojedynek Pacers z Cavs, reszta to szrot

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pacers Cavs i Toronto Bulls/Celtics takie pary na 4ke. Lubię Butlera więc niech tam chłopak ogarnia ładnie, myślę, że bykom do wejście do PO mogą przeszkodzić tylko kontuzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi Bulls jakoś nie bardzo sie widzą w tym sezonie. Wade jest coraz starszy, jak zagra 60 meczy w sezonie bedzie ok. Rondo wspaniale wspominam z Dallas. Ławki nie ma i to jest najwiekszy problem Byków. Obwód jest po prostu kiepski. Nie mówie ze są mega słabi, ale już PO bedzie dobrym wynikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem dziwnie spokojny o najbliższy sezon

BULLS samym talentem Butlera i Wade'a powinni wejść do PO, a tam sukcesem będzie druga runda

Jednak na wschodzie czekam tylko na pojedynek Pacers z Cavs, reszta to szrot

Ja spokoju o playoffs jakoś tak całkiem nie podzielam (choć też mam wrażenie, że powinni wejść), ale zaintrygowali mnie ci Pacers.

Mówisz, że pozyskanie Tiga (który ma duże szanse stanowić downgrade w porównaniu z Hillem w tej drużynie), Tadzia i dołującego Ala wynosi ich ponad Celtics?

... o ile takie rzeczy można dyskutować w topicu o Bulls of course...:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmiechowy ten ranking. Gdyby dali tam Bulls na #1 to też byś go wkleił? Pominięcie wielu graczy min. Arthura w Nuggs, Toronto na #4 po stracie Bismacka to jakiś troll, podobnie pozycja Knicks, Thunder i Suns z Bookerem (!) na ławce.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.