Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/dougmcdermott/status/756522405602799616?s=09)

 

Jestem dziwnie spokojny o najbliższy sezon

BULLS samym talentem Butlera i Wade'a powinni wejść do PO, a tam sukcesem będzie druga runda

Jednak na wschodzie czekam tylko na pojedynek Pacers z Cavs, reszta to szrot

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi Bulls jakoś nie bardzo sie widzą w tym sezonie. Wade jest coraz starszy, jak zagra 60 meczy w sezonie bedzie ok. Rondo wspaniale wspominam z Dallas. Ławki nie ma i to jest najwiekszy problem Byków. Obwód jest po prostu kiepski. Nie mówie ze są mega słabi, ale już PO bedzie dobrym wynikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziwnie spokojny o najbliższy sezon

BULLS samym talentem Butlera i Wade'a powinni wejść do PO, a tam sukcesem będzie druga runda

Jednak na wschodzie czekam tylko na pojedynek Pacers z Cavs, reszta to szrot

 

Ja spokoju o playoffs jakoś tak całkiem nie podzielam (choć też mam wrażenie, że powinni wejść), ale zaintrygowali mnie ci Pacers.

Mówisz, że pozyskanie Tiga (który ma duże szanse stanowić downgrade w porównaniu z Hillem w tej drużynie), Tadzia i dołującego Ala wynosi ich ponad Celtics?

 

... o ile takie rzeczy można dyskutować w topicu o Bulls of course...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechowy ten ranking. Gdyby dali tam Bulls na #1 to też byś go wkleił? Pominięcie wielu graczy min. Arthura w Nuggs, Toronto na #4 po stracie Bismacka to jakiś troll, podobnie pozycja Knicks, Thunder i Suns z Bookerem (!) na ławce.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.