Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację Jurgen, będzie fun 2 watch. Patrząc na obecny backcourt Bulls szkoda tylko, że gra się jedną piłką i jakiś debil wymyślił rzut za 3. No ale na pewno jakiś mecz Byków obejrzę żeby zobaczyć jak niedawni wrogowie spisują się w jednej ekipie.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls 16/17

PG RAJON RONDO     JERIAN GRANT         SPENCER DINWIDDIE
SG DWYANE WADE     DOUG MCDERMOTT       DENZEL WALENTINE
SF JIMMY BUTLER    NIKOLA MIROTIC
PF TAJ GIBSON      BOBBY PORTIS     
C  ROBIN LOPEZ     CRISTIANO FELICO

Damn, chyba w NBA nie znajdzie się S5 z gorszym spacingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls będą fan tu łocz i mają mój kredyt zaufania na ten sezon. Rondo fen 4life!

 

 

Masz rację Jurgen, będzie fun 2 watch. Patrząc na obecny backcourt Bulls szkoda tylko, że gra się jedną piłką i jakiś debil wymyślił rzut za 3. No ale na pewno jakiś mecz Byków obejrzę żeby zobaczyć jak niedawni wrogowie spisują się w jednej ekipie.

 

Popieram szanownych kolegów.

 

Fajnie będzie zobaczyć Wade'a z Rondo, jakkolwiek fatalnie wyglądaliby na papierze pod względem dopasowania.

 

Mnie jednak równie ciekawi druga strona parkietu. Rondo, Wade, Butler, Gibson, Lopez - jak się weteranom będzie chciało, to mogą ładnie pocisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to może to wyglądać na konsoli. Może w kilku wybranych meczach. Generalnie tego zestawienia w dłuższej perspektywie nie widzę. Ruch Wadea jest dla mnie szokiem, ale mi sie podoba gdyby nie... Rondo, on tam teraz pasuje teraz jak pięść do oka. Zmonopolizuje galę i będą kwasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs

Pacers

Celtics

Raptors

 

 

Długo nic

Knicks

hawks

Bulls

Hornets

Pistons

 

Reszta złomu

 

Podpisanie Wadea daje tylko i wyłącznie szanse na PO, do wczoraj tych szans nie było żadnych, teraz Bulls awansowali do grona zespołów bijacych się o pozostałe 4 miejsca

I niestety obok Knicks są najsłabszym z kandydatów, przynajmniej tak to teraz wygląda

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego MIL jest jak dla mnie ponad CHI. Mieli sezon załamania, ale wciąż to jednak z najbardziej utalentowanych młodych ekip, która po "drugim sezonie beniaminka" powinna wrócić do gry. Mają ABC, który chyba w końcu powinien wskoczyć na półkę gracza, a nie wiecznego talentu, jest Parker, który także w końcu powinien mieć sezon bez kontuzji. MIL ma spore szanse na 45+ winów i CHI w żaden sposób lepiej od nich nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.