Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Przejście do Bulls byłoby bardzo dziwne, i w sumie poza tym, że wracałby do domu, to nie wiem co musiałoby nim kierować. Kasa? Nie wydaje mi się, żeby w Heat miał gorszy zespół. Chyba, że wie, co z Boshem + poważnie się obraził. 

 

Rondo-Wade-Butler? Średnio mi pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wierzy w Wade'a gdzieś poza Miami?

Na jakim świecie wy zyjecie?

W 2010 też flirtowal z BULLS, żeby podbić cenę w Heat

Teraz robi podobnie

Jaki sens, czy to z koszykarskiego, czy też z finansowego punktu widzenia, miałby ten ruch?

 

W Miami ciepło, dupecxki, zimne drinki i legacy, chicsho zimno, strzelają i pod puchowa kurtka ciężko odróżnić paczszura od laski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** wedle Woja tylko Bulls gwarantują Wade'owi 3 lata gwarantowane. Jak on to weźmie to kasa na 2 maksy za rok pójdzie się jebać. Tylko jak ten Debil chce zmieścić dajmy ~20mln $ za rok jeszcze Wade'a jak ma tylko 8? Wyjebie Butlera? Chyba, że opchnie Jose i Dunleavyego razem gdzieś. Nie wiem. Nie podoba mnie się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/242732/Dwyane-Wade-Agrees-To-Sign-Two-Year-$47M-With-Bulls

Official. Wade is a BULL!!!!

 

 

Bulls 16/17

PG RAJON RONDO     JERIAN GRANT         SPENCER DINWIDDIE
SG DWYANE WADE     DOUG MCDERMOTT       DENZEL WALENTINE
SF JIMMY BUTLER    NIKOLA MIROTIC
PF TAJ GIBSON      BOBBY PORTIS     
C  ROBIN LOPEZ     CRISTIANO FELICO

Nawet jak nie wypali, to zawsze to coś nowego będzie, bo ostatnie sezony, to była katastrofa. Podoba mi się ławka, sama utalentowana młodzież. :grin:

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade w Bulls i jeszcze pozbycie się Calderona dla mnie super sprawa. Co do trójki Rondo, Wade, Butler jakoś nie jestem do końca przekonany że tak to będzie wyglądało, ja np bym się nawet nie zdziwił jakąś trójstronną wymianą z udziałem Butlera i Cousinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deal wyglada realnie, jako rezultat Dunleavy do Cavs (trade exception)/Bucks. Dunleavy/Kirk, dwa skrzywienia, ktorymi bym nie pogardzil w Cavs : )

Per Espn Dunleavy blisko Cavs właśnie ☺ Zobaczymy jak to zafunkcjonuje. Bulls nawet z umowami Wade i Butlera plus młodych beda ( podobno, bo tak tylko czytałem a sam nie liczyłem) mieli kasę na dwóch FAs za kasę bliską Max za rok. A jako, że graczy do wyboru będzie dosyć dużo to chwilo trwaj. Teraz jesteśmy o rozwój młodzieży i względne zdrowie Wade'a od PO. Tylko i aż tyle. Ciekawi mnie jak to Fred na parkiecie rozwiąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wierzy w Wade'a gdzieś poza Miami?

Na jakim świecie wy zyjecie?

W 2010 też flirtowal z BULLS, żeby podbić cenę w Heat

Teraz robi podobnie

Jaki sens, czy to z koszykarskiego, czy też z finansowego punktu widzenia, miałby ten ruch?

 

W Miami ciepło, dupecxki, zimne drinki i legacy, chicsho zimno, strzelają i pod puchowa kurtka ciężko odróżnić paczszura od laski

Cześć Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.