Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, brak awansu do PO przy problemach pozaboiskowych, które coraz częściej wychodza wydaje sie byc bardzo malym problemem. Slychac glosy, ze Forman ma kreta na lawce trenerskiej Hoiberga w postaci co najmniej jednego asystenta. Dziwne info, zważywszy na to, ze Fred byl zatrudniany jako "czlowiek Formana". Tutaj tez nastepne "smaczki": relacje na linni hoiberg - forman nie sa podobno tak dobre jak wszyscy myslą, włączając w to formana. Noah oraz kilka innych zawodników otwarcie przyznali ze nie pasuje im to jak zarzad ingeruje w sprawy "druzyny" - chodzi tutaj glownie o tego kreta. Niestety, tej organizacji bliżej do sytuacji, która panuje/panowała w Knicks niz w Spurs.

Probujac to jakos podsumowac od kresek:

- Butler ma kose z Rosem

- Rose ma problem z leadership Butlera

- Rose/Noah może Gibson ma problem z Butlerem bo "pamietaja jak zdobywał 5ppg" i nie wierzą, że moze byc liderem

- Noah ma kose z Butlerem

- Butler ma kose z Formanem i Hoibergiem

- Hoiberg jest sztuczny i jest pizdą niestety

- Noah jest pupilkiem Reinsdorfa

- Noah ma kose z GM - nie chce grać w Bulls (to info wyszło wczoraj)

- Organizacja jest więźniem "legendy" Derricka Rose'a.

- Gibson ma problemy z młodymi (że dają dupy w obronie)

 

Opisowo:

Są trzy obozy: Oboz Jimmego Butlera (on + młodzi), stara gwardia (noah i rose), trener który nie potrafi tego ogarnąć + kret, który donosi wszystko co się dzieje w szatni do Formana.

 

Przykra jest też ta fałszywość zarządu. Luty, zarząd jest pewny że Gasol jest częścią "core" więc go nie wymieniają, 2 miesiące, Gasol gra w kratke, teraz nikt nawet sobie nie wyobraża że zostanie w Bulls, zarząd nawet nie przedstawi mu oferty - tak obstawiam. Dwa miesiące temu zapewnienia, że Noah priorytetem jest Noah po czym dziś info że Joakim mówi swoim ziomkom, że zakończył juz przygode w Bulls. Jest tak źle, że Bulls wysyłają Butlera na loterie jako przedstawiciela organizacji, a ja pierwsze co mysle to "gdzie jest haczyk?".

 

Nie chodzi w tym wszystkim o moje wyobrażenie tej drużyny (bo jest ono takie że nie ma tam miejsca dla Rose, Gasola czy Noah). Chodzi o to, że kto po tych wszystkich gównoinformacjach będzie chciał podpisać w Bulls? Nie dość, że słabe FA, to nie wierze że jakiś koszykarz chciałby być częscią takiej organizacji. Może więc draft? No ale jak? Gdyby Forman pozbył się w lutym Gasola za ten pick Sacramento to Bulls teraz mogliby kombinować jak wskoczyć do top 5 i MOŻE przyfarcić, a tak to mają ten średni pick z średnimi możliwościami gdzie jest kilka ciekawych nazwisk ale Bulls nawet ich nie scautują, więc witaj kolejny tony snellu.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu Bulls bylicw dupie za Thibsa, ale to odwlekali

Teraz wszyswsie posypalo

Rose rozegrał sezon i poczuł że jest znów liderem

Butler się wkurza bo ciągnął team przez 2 lata praktycznie a nikt w zarzaadzie zdaje się o tym nie pamiętać

Noah nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.diehardsport.com/nba/bulls-jahlil-okafor-trade/

 

Bulls podobno się Okaforem mocno interesują. Ja jestem za, jeśli wymiana nie tyczyła się Butlera. Jahlil mógłby fajnie pasować do Portisa, jeśli nasz skrzydłowy ustabilizowałby na dobrym poziomie rzut za 3, bo potencjał na to ma. Może Rose + Doug plus dwa picki z tego roku ( pierwsza i druga runda) ? Lub jakaś 3 stronna wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze nowego tematu o Bykach?

 

Plota jest, że szykuje się taki deal: Andrew Wiggins + 5 pick draftu za Jimmy'ego Butlera.

 

Czyżby Thibs ściągał swoich? Jeżeli to prawda to może też Bulls chcą zatrzymać Derricka. Tutaj jestem na tak. Widzę jak wszędzie po nim ludzie jadą i mi go żal, ja kolesia lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciał tego dealu, ale jak to Thibs zrobi to zdziwię się mocno. Sytuacja ma się tak, że Bulla nie chcą z Wolves gadać o Jimmym jeśli Ci nie zaoferują Wigginsa. Ale niby nie ma naporu na Trade Jimmyego wcale. Sytuacja jest ciekawa i dynamiczna zobaczymy co będzie. Bulls mocno się jarają ponoć Dunnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze nowego tematu o Bykach?

 

Plota jest, że szykuje się taki deal: Andrew Wiggins + 5 pick draftu za Jimmy'ego Butlera.

 

Czyżby Thibs ściągał swoich? Jeżeli to prawda to może też Bulls chcą zatrzymać Derricka. Tutaj jestem na tak. Widzę jak wszędzie po nim ludzie jadą i mi go żal, ja kolesia lubię ;)

A w zyciu...Woggins i Towns to sa gracze ktorych nie ruszasz, no i KG a reszta na handel. Bulls musza sie zastanowic czy trade Butlera nie da im sporo ciekawej mlodziezy, pick 5 plus LaVine plus Dieng i Muhammed? Ewentualnie trojstronna z kims jeszcze gdzie do 3 ekipy Rubio a w zamian to co dostana idzie do Bulls? Na pewno bym nie oddawal Andrew juz teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zyciu...Woggins i Towns to sa gracze ktorych nie ruszasz, no i KG a reszta na handel. Bulls musza sie zastanowic czy trade Butlera nie da im sporo ciekawej mlodziezy, pick 5 plus LaVine plus Dieng i Muhammed? Ewentualnie trojstronna z kims jeszcze gdzie do 3 ekipy Rubio a w zamian to co dostana idzie do Bulls? Na pewno bym nie oddawal Andrew juz teraz...

No ja taką wymianę biere w ciemno jak proponujesz. Bulls mieliby praktycznie całą piątkę z ciekawej młodzieży plus Taja i Derricka. To miałoby sens dla obu stron.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, pozbywasz sie Rubio by zrobic skok na gracza top15 czy wierzysz ze nadal bedzie ciagnal ekipe? Bo Butler daje rade z pilka w lapie a Rubio...no coz fajnie wplywa na ekipe ale pg-wiggins-butler-towns-c lepiej wygladaja niz to co teraz maja bo maja mlodziez na rookie kontraktach, staruszkow i dwoch eurosow ktorzy notorycznie sie lamia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.