Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że Wam się wydaje, że jesteście obiektywnymi realistami ale w rzeczywistości jesteście po prostu wkurwiający.

 

Brawo Polacy, jestem kurewsko dumny z naszej reprezentacji.

Zagłebi przegrywa z Bułgarami, Cracovia przegrywa nawet nie wiem z kim, a my gramy jak równy z równym z TOP 10 reprezentacją na świecie w ćwierćfinale wielkiej imprezy. Wszyscy powinniśmy być dumni z tej reprezentacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek pliss. Nie prezentujmy mentalności "nic się nie stało". Oczywiście że się stało, to naprawdę była historyczna szansa, która może się już nie powtórzyć.

 

Wiadomo że człowiek jest dumny, ale to nie był zespół nie do pokonania, żadne szybkie 0-3, tym większy niedosyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Dobry turniej który będzie długo wspominany. Na podsumowanie przyjdzie czas ale brawo panowie.

Fabian super w bramce ale prawda smutna jest taka, że ani razu nie był nawet blisko odbicia piły w karnych. Nie wiem czy mu trenerzy kazali tak się rzucać czy to jego błędy ale fakt zostanie faktem. Ale nie winię go za odpadnięcie bo za często nam dupę ratował na tym turnieju. Takie karne bywają ale nie na co zaklinać rzeczywistości - to nie zagrało.

Dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez całe eliminacje w środku obok Krychowiaka musi grać Linetty, a nie jakiś Mączyński z ligi spadkowej. Zieliński przed nimi i Lewandowski na szpicy.

Granie 2 napastnikami, z których żaden nie potrafi cofnąć się po piłkę i wykreować czegokolwiek przodem do bramki nie ma sensu. Milik w ataku pozycyjnym był bezproduktywny, a Lewandowski ostatni drybling wygrał grając w Zniczu.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sraczki życzę.

 

Może coś merytorycznej?

 

Fabiański z całej trójki broni karne najsłabiej, brak odwagi żeby coś pomóc zespołowi ze strony selekcjonera jest ciężki do wytłumaczenia. Swoją drogą nasi strasznie przewidywanie strzelali te karne. Poza Milikiem, który jako gracz lewonożny musiał zmienić róg, to wszyscy cisnęli tak samo jak ze Szwajcarią. Średnio ogarnięty bank danych wystarczył dla Portugalczyków. A Fabian to nie wiem jaką przyjął taktykę, ale większość graczy prawonożnych i tak uderza w prawy róg bramkarza, a ten z uporem maniaka szedł w drugi. Ostatnie dwie kolejki w Portugalii to byli gracze strasznie techniczni więc mógł nawet ryzykować środek, może by to coś dało, a tak to zrobił typowego Oblaka w karnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.