Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Strzał po ziemi niezbyt mocno w bramkarza to perfekcyjny sposób na wykonanie rzutu wolnego. Fajnie, że można się czegoś dowiedzieć po 20 latach oglądania piłki :)

mocne mierzone uderzenie w miejsce gdzie w murze stsl twój partner, który w idealnym,momencie się usuwa z linii strzalu

Dla mnie to piękne rozegranie rzutu wolnego, widsc że cwiczone

 

Nie każde uderzenie musi być jak to rodrigeza z soboty żeby było uznanecza dobre

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie ogarnal kilas, i wyciagnal trzy pily w tym sam na sam ktore spokojnie powinny wpasc. Hehe zajebiscie sie pograzasz, czekam na wiecej, chetnie sie posmieje.

Danp, naprawdę proszę Cię o trzymanie jakiegoś poziomu. Najlepiej merytorycznie coś napisz o tych przykładowych trzech błędach, które wytknąłem Twojemu pupilowi zamiast robić jakieś wrzuty ad personam.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Miałem grać na Włochów, ale jakoś tak nie miałem dużo czasu wolnego i się w końcu nie zebrałem, żeby zagrać. A kursy były bardzo fajne.

 

Chciałem zobaczyć Niemcy-Hiszpania, żeby obejrzeć meczyk dwóch drużyn próbujących prowadzić grę. Mogłoby być bardzo ciekawie, ale trudno. Z Wlochami Niemcy też nie będą mieli łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można już oficjalnie napisać że Hiszpania się skończyła, ale co swoje osiągnęli w ostatnich 8 latach to trzeba im oddać.

Chyba trochę przedwczesna teza. Spokojnie będą jednymi z faworytów do wygrania mundialu za 2 lata, aczkolwiek Iniesty będzie cholernie brakować, bo pewnie nie pojedzie, względnie będzie już zramolały. No i brakuje oczywiście kilera do kończenia akcji w stylu Villi czy Torresa '08, ale tego to i 4 lata temu brakowało.

 

Ten dzisiejszy mecz spokojnie mógł się potoczyć inaczej. Po prostu wpadł jeden gol z fatalnego błędu De Gei, Morata i Pique zmarnowali swoje okazje i mieliśmy co mieliśmy. A gdyby Hiszpanom udało się doprowadzić do dogrywki, to tam raczej mieliby większe szanse, bo zajezdnia niebieskich autobusów wyglądała w 2 połowie na zmęczoną.

 

Gratsy dla Conte, bo z takim składem osobowym wdrożyć klasyczną włoską grę to sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się Hiszpanie nawygrywali to ich, ale ta kadra potrzebowała zmian personalnych i systemowych. Niepotrzebnie zostawili Sfinksa po ostatnich MŚ, zmarnowane dwa lata. Trzeba nowego, konkretnego szkoleniowca i trochę świeżej krwi. Personalnie za dwa lata wciąż będą mieli z czego wybierać chociaż nie wiadomo ile do tego czasu zostanie w baku takiego Iniesty.

 

Włosi piękna piłka, świetnie się ich oglądało. W drugiej połowie Hiszpanie trochę się poprawili i ostatecznie nie zostawili po sobie takiego złego wrażenia, ale dobrze, że Italia gra dalej, odpowiada mi to zdecydowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.