Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko akcja, ale warto znać podstawy tego zachowania. CR nie gada z tą stacją od czasu różnych kłamliwych akcji skierowanych przez nich w jego stronę. 

Znam całą sytuację. Nie zmienia to jednak faktu, że zaprezentowane przez niego zachowanie nie było na zbyt wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak apropo Chorwatów :smile:

 

A pro pos piszę się z s na końcu  i osobno

 

@Lu

 

Co to za kretyński argument --- Zakłądamy się o 3 tysiące... Jak ci brak siły argumentów to widzę że przechodzisz do argumentu siły

 

Po 1 - wyceny polskich graczy są oderwane od reala -- są za niskie i to rażąco za niskie w stosunku do obecnych realiów... !8 letni Chorwaci chodzą za 15 baniek a czasem więcej choć w realnej piłce potrafili mniej niż Lewandowski tylko dlatego że Chorwaci mają opinię błyskotliwych geniuszy a o polskiej piłce pamiętali tylko fani Auxerre i może Liverpoolu...

Jak LEwandowski trafił do Borusii to jeszcze po dwóch latach to było wielu niemieckich fanów ,którzy myśleli że to jest taki typ jak Podolski który za młodu trafił do Niemiec

 

Polska liga nie gra w pucharach więc taki Kapustka biegający w Partizanie albo innej Czerwonej Gwieździe miałby oferty od 12-20 baniek ale że gra w nędznej lidze to pewnie będą za 3-4 a Ty pewnie uważasz że za 800tys euro pójdzie....

 

Ale prawda jest taka że polska piłka właśnie idzie w górę -- a jeśli co jest prawdopodobne wyeliminują Portugalczyków to wyceny wystrzelą... Przecież Pazdan ociera się o bycie TOP5 obrońców tej imprezy... Ma świetne wyczucie , wślizgi jest bardzo dobrym plastrem... dużo czyta gry.. I co ważniejsze nabrał pewności siebie czego w polskiej lidze nie mógł uzyskać.. Wszystko zależy gdzie dotrze Polska -- jeśli do fazy półfinałowej albo wyżej to wyceny tych najlepszych wystrzelą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Polacy włąśnie są wyceniani groszowo bo nie kojarzą sie z wielką piłką i jedno Euro może to zmienić zwłaszcza że jak na razie chwaleni są obrońcy Pazdan i Glik i bramkarze.ale ci już mieli renomę... Gdyby teraz miała być typowana 11 tka Euro to jedynie Pazdan by miał szanse sie łapać z całej polskiej ekipy

 

W obronie nie chodzi o to czy jesteś wysoki czy bardzo wysoki ale o to czy czytasz grę rywali... Pazdan to zawsze potrafił ale w polskiej lidze nie nabierzesz pewności siebie bo grasz z no name cały czas

 

A co do twojej argumentacji.... To tak to jest forum a forum polega na rzucaniu opiniami i jestem fanem nawet najbardziej kontrowersyjnych i gonię co niektórych a konkretnie to 3 osoby za to że zamiast dyskutować to wrzucają do ,łapu-capu... Twój argument zakładam się o 3 tys w sytuacji kiedy na tym forum sa max zakłady o 100 ( mówię o tego typu sytuacjach bo max są chyba za 500 i dotyczą całego sezonu) to jest jak najbardziej argument siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do twojej argumentacji.... To tak to jest forum a forum polega na rzucaniu opiniami i jestem fanem nawet najbardziej kontrowersyjnych i gonię co niektórych a konkretnie to 3 osoby za to że zamiast dyskutować to wrzucają do ,łapu-capu... Twój argument zakładam się o 3 tys w sytuacji kiedy na tym forum sa max zakłady o 100 ( mówię o tego typu sytuacjach bo max są chyba za 500 i dotyczą całego sezonu) to jest jak najbardziej argument siły

 

Nie wiem w jakiej kwocie są najwyższe zakłady na forum. Nie siedzę tym wątku, nie interesowałem się tym. Nie jest argument siły. To papierek lakmusowy skierowany do autora kontrowersyjnej tezy i próby zweryfikowania na ile się z nią w istocie identyikuje. Jak widać nie identyfikuje się.

 

Zgadzam się i każdy rozsądny człowiek sięz tym zgadza - forum jest od dyskutowania - ale sztuka dyskusji to też ważenie słów.

 

PS. Tym niemniej jeśli ktoś chce wejść w zakład o te 3k PLN, że Pazdan pójdzie za ponad 15 mln EURO, to ja w to wchodzę. Na chętnego czekam do 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - myślę, że jest zajebiście że trafiamy na Portugalię i jednego z najpopularniejszych jeśli nie najpopularniejszego piłkarza. To zawsze jest nobilitacja dla zespołu i całej sportowej gawiedzi.

 

Popularność meczu będzie gigantyczna. Nawet laseczki które nie ogloądają kopanej zaczączą swoje oczy aby popatrzeć na przeslicznego sportowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Polacy włąśnie są wyceniani groszowo bo nie kojarzą sie z wielką piłką i jedno Euro może to zmienić zwłaszcza że jak na razie chwaleni są obrońcy Pazdan i Glik i bramkarze.ale ci już mieli renomę...

 

Jeśli Polacy są wyceniani groszowo, to co mają powiedzieć Węgrzy, którzy, co by nie mówić mieli większe sukcesy niż my w kopanej? I to nawet mimo tego, iz Debrecen jakieś 6 lat temu grał w CL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz taka kwotę, jesteś w stanie do udowodnić?

trzeba powołać jakiegoś skarbnika, przygotować warunki, notariusza, spisać umowę, parafować ją

 

w pizdu roboty a czasu  niewiele

 

a propos

boje sie Portugalii właśnie z powodów jkie podał Luki

taki huraoptymizm jest mi aż nadto znany i Polska repra przez takie podejście przegrała w historii mnóstwo "łatwych" spotkań

 

Przem Krystyna juz nie jest taki odosobniony, spójrz na naszych, Lewego czy Krychę, spokojnie mogą z Panem ładnym konkurować

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty zakład! Euro się jeszcze nie skończyło więc jest jeszcze pare niewiadomych. Ryzyko spore. podoba mi się. 

Hardy Lu- wrócił na Euro a olał NBA finals z Lovem w składzie ...

 

Rozumiem Przem, że wejdziesz w zakład po tym jak legia.net ogłosi, że Man Utd kupuje Pazdka za 16M EURO.

PS. Finały oglądałem, ale nie dyskutowałem z tobą. Jakiś dziwny jesteś, nie rozumiem cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - myślę, że jest zajebiście że trafiamy na Portugalię i jednego z najpopularniejszych jeśli nie najpopularniejszego piłkarza. To zawsze jest nobilitacja dla zespołu i całej sportowej gawiedzi.

 

Popularność meczu będzie gigantyczna. Nawet laseczki które nie ogloądają kopanej zaczączą swoje oczy aby popatrzeć na przeslicznego sportowca.

I o ile lewego kobitki znajom to się dupeczki zachwyca krycha lub milusiem.

 

W ogóle widać w kadrze mega sprawnych graczy.

 

Czasy przechlanych Hajto jusko czy Kowal minęły.

 

I stąd wynika motoryka szybkość skupienie i kumanie taktyki.

 

Jest trzeźwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Przem, że wejdziesz w zakład po tym jak legia.net ogłosi, że Man Utd kupuje Pazdka za 16M EURO.

PS. Finały oglądałem, ale nie dyskutowałem z tobą. Jakiś dziwny jesteś, nie rozumiem cię.

 

Nie było z mojej strony sarkazmu. Podobają mi się ryzykowne zakłady i tyle. Wcale się nie znam na rynku piłkarskim wiec mnie nie ciskaj :)

Pierdolnąłeś mocnym postem co też uważam za zaletę więc ja tu raczej Ci kibicuję kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle widać w kadrze mega sprawnych graczy.

 

Czasy przechlanych Hajto jusko czy Kowal minęły.

 

I stąd wynika motoryka szybkość skupienie i kumanie taktyki.

 

Jest trzeźwo

 

W Anglii było odwrotnie, bo sukcesy się skończyły gdy największe pijaki (Gascoigne, Adams, Seaman) pożegnały się z reprezentacją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie teraz zastanowiło - skąd takie San Marino czy Wyspy Owcze biorą pieniądze na eliminacje. Przecież wysyłać ludzi po całym kontynencie na mecze, zakwaterowanie ich tam kosztuje. Ba trzeba im pewnie przynajmniej ich pensje zapłacić, bo jak nie ma ich normalnie w pracy w dniach meczu, to chyba jakoś to rekompensuje się? Czy jednak są aż takimi pasjonatami, że wykorzystują urlopy i sami opłacają kadrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie teraz zastanowiło - skąd takie San Marino czy Wyspy Owcze biorą pieniądze na eliminacje. Przecież wysyłać ludzi po całym kontynencie na mecze, zakwaterowanie ich tam kosztuje. Ba trzeba im pewnie przynajmniej ich pensje zapłacić, bo jak nie ma ich normalnie w pracy w dniach meczu, to chyba jakoś to rekompensuje się? Czy jednak są aż takimi pasjonatami, że wykorzystują urlopy i sami opłacają kadrę?

UEFA chyba coś płaci za każdy międzypaństwowy mecz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już chociaż wiadomo który z faworytów ojro wygląda najlepiej.

 

Pierwsze dwa mecze w grupie to były typowo niemieckie mecze towarzyskie, potem spokojny trzeci, a w fazie pucharowej już zupełnie inny bieg. Fajnie wciągnęli Słowaków w drugiej połowie, by potem z jednej akcji zakończyć emocje.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.