Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak odnośnie Portugalii - czemu ludzie nie lubią Ronaldo? Cały hejt jest irracjonalny, bo gość jest jednym z najbardziej dobroczynnych i miłych gości, pochodzący z bardzo biednej rodziny i cały czas pamiętający o swoich korzeniach.

Czy ktoś jest w stanie wymienić powody hejtu na Ronaldo poza arogancki pizduś w żelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy hejt na CR7 zaczął się chyba po transferze do Realu, wtedy jak Barce stała się modna. Sezonowcy Barcelony, a zarazem loverzy Leosia go zaczęli. Do tego przyczyniło się też jego nurkowanie, którego w pewnym czasie nadużywał.

 

 

 

@kucio

Calm down. Obstawiam rekord transferowy z polskiej Ekstraklasy, ale w okolicach 6 mln euro. 12 baniek to jest jakiś surrealizm.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hejt do niego za dzisiejszy "wystep".

A tak w ogole ludzie lubia hejtowac tych z sukcesami, doszukaja sie powodow na sile.

Mnie to jebie czy on placze za czesto, udaje, ma przejaskrawione reakcje. Scisla czolowka w historii tego sportu pod wzgledem sportowym, reszta to dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 arogancki pizduś w żelu?

A to mało dla ludzi?

 

 

ja za nim nie przepadam bo jak oglądałem te jego flopy to miałem dosyć. Ogólnie za to nożnej niespecjalnie lubię. Tak jak wkurwiał mnie Figo tak też później CR, ale musze powiedzieć że ostatnimi czasy to co ogladałem to nie mam hejtu jesli to można było nazwać hejtem.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mało dla ludzi?

Dla takich jak ty w sumie starczy.

Dla reszty biorąc pod uwagę jego działalność charytatywną czy nawet prosty fakt, że oddaje w każdej możliwej sytuacji krew, to tak.

 @kucio

Calm down. Obstawiam rekord transferowy z polskiej Ekstraklasy, ale w okolicach 6 mln euro. 12 baniek to jest jakiś surrealizm.

Ale że 8 mln to trolling to gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ronaldo nie hejtuje z prostej zasady

Wisi mi kopana, oglądam bo jest w dzień a nie o 3ciej nad ranem

 

Natomiast pamiętam jeden wywiad, nie pamiętam dokładnie o czym i przy jakiej okazji (na pewno przed ms). Ronadlo pytany standardowo o jego wyścig z messim zaczal sie rzucać w stylu a co Messi z reprezentacja osiągnął itd

Rozumiem że kryske wówczas frustrowal fakt, że ciegle robi za tego drugiego, ale bez przesady, jskis poziom sportowej kultury mieć trzeba.

 

Ale to w sumie jeden incydent

No może jeszcze za to ze na ms miał więcej fryzur w trakcie meczów co bramek ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich jak ty w sumie starczy.

No to musisz mnie nieźle znać skoro się wypowiadasz w takim tonie

 

 

Dla reszty biorąc pod uwagę jego działalność charytatywną czy nawet prosty fakt, że oddaje w każdej możliwej sytuacji krew, to tak.

No i tu się mylisz.

 

Pierwszy z brzegu przykład - tleniona tipsiara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio bo glupoty piszesz...Glik idzie do Monaco za 11-12, za Grosika ktos daje ponoc 8, a Ty wyjezdzasz z Pazdanem za minimum 12...o czym my tu mowimy...jezeli Legia szarpnie za niego 4 mln ojro to bede w szoku. Przypominam ze Duda po dobrym sezonie w europejskich pucharach byl wyceniany na 4-5. Ogolnie po tym euro czuje ze Legia sprzeda Pazdana i Dude bo wpadnie okolo 10 mln ojro i w klubie beda szczesliwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.