Skocz do zawartości

Miasto moje a w nim...


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Koelner napisał:

nie poruszaj tematu w których jesteś flagowym looserem :P

mordko ja w forumowych ATFach jestem solidnym średniakiem+

taką Jagiellonią Białystok luźniutko

 

chociaż pewnie w kilku bym dostał dziś lepsze noty bo w końcu nooby zaczynają rozumieć że Jok to pewny all-timer na 1szą rundę a nie 'chory wymysł jokicowca"

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

mordko ja w forumowych ATFach jestem solidnym średniakiem+

taką Jagiellonią Białystok luźniutko

 

chociaż pewnie w kilku bym dostał dziś lepsze noty bo w końcu nooby zaczynają rozumieć że Jok to pewny all-timer na 1szą rundę a nie 'chory wymysł jokicowca"

to zależy bardziej komu więcej „pucowałeś” w historii forum, przecież to takie beGejeM. a Ty mając tyle lajków i będąc lubiany na forum to „średniak” w Twoim wypadku jest tylko z łaski i z grzeczności a nie z docenienia wiedzy i czucia basketu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

to zależy bardziej komu więcej „pucowałeś” w historii forum, przecież to takie beGejeM. a Ty mając tyle lajków i będąc lubiany na forum to „średniak” w Twoim wypadku jest tylko z łaski i z grzeczności a nie z docenienia wiedzy i czucia basketu 😀

mordo

przecież mnie lajkują tylko fluber i Rappar -> sam mówiłeś

(no i Alonzo jak Goran zagra w simkowym ASG xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kcp78 napisał:

k****, zenujaca jest ta wasza licytacja na dyplomy. ja pi****le. tym bardziej, ze zaden z was nie studiowal na kierunku oponenta, zatem wasze opinie w kwestii 'latwy/trudny' sa c***a warte...

 

8 godzin temu, RappaR napisał:

I Potrafię wydać 100 zł na obiad w restauracji, Ty byś za to nakupował sobie kartofli na cały miesiąc, to się nazywa ogarnięcie!

Czekam aż będą wklejać skany paragonów. Festiwal próżności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał:

Nie znam się więc zapytam tutaj. Mam kolesia na osiedlu który lubi snuć różne teorie, szczególnie związane z USA. Stwierdził, że w centrum NY bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe. Prawda to?

Zależy co uważasz za Centum? I zależy od dnia tygodnia,.W Downtown w weekend zaparkujesz bez problemu,.Generalnie w po NYC jeździ się dużo lepiej niż po Krakowie , ale znaleźć parking tam gdzie potrzebujesz coś załatwić jest w NY ciężko a w KRK bardzo łatwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Kiedyś było 13$ za godzinę teraz może drożej ale to MNH. Jak robi się zwiedzanie NYC w 3-4 dni to lepiej nie mieć auta.  25 linii metra da radę. 

Maja takie rozwiązanie ze samochody upychają piętrowo takim dźwigiem obrotowym. 

Pytasz aby zaparkować czy tylko sprawdzasz ziomka?

 

Opcja nr 2. Przecież gdybym poleciał do USA to tylko w 2 miejsca. Boston i Orlando.

4 godziny temu, ignazz napisał:

Kiedyś było 13$ za godzinę teraz może drożej ale to MNH. Jak robi się zwiedzanie NYC w 3-4 dni to lepiej nie mieć auta.  25 linii metra da radę. 

Maja takie rozwiązanie ze samochody upychają piętrowo takim dźwigiem obrotowym. 

Pytasz aby zaparkować czy tylko sprawdzasz ziomka?

 

Opcja nr 2. Przecież gdybym poleciał do USA to tylko w 2 miejsca. Boston i Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Opcja nr 2. Przecież gdybym poleciał do USA to tylko w 2 miejsca. Boston i Orlando.

Opcja nr 2. Przecież gdybym poleciał do USA to tylko w 2 miejsca. Boston i Orlando.

Gdybym miał polecić jakieś miejsca w USA to Boston byłby na końcu listy.,Jeździłem z firmy raz na kilka miesiecy do Bostonu i  nie polecam tego smutnego jak pizda miasta.,8 wieczorem gaszą światło i wszystko pozamykane.,Żeby coś zjeść albo wypić trzeba jechać do Cambridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał:

Mamy na forum kogoś z Łodzi? 

 Serio jest tak źle, że w memach łódź zrównuje się statusem z Sosnowcem? 

Z Łodzi nie jestem, ale bywałem wielokrotnie. Nie zrównuje się, Łódź jest w swojej lidze I IMO Sosnowiec nie ma podjazdu. Choć i Łódź ma swój urok mimo wejścia w lata 90, gdy tam wjezdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Serio jest tak źle, że w memach łódź zrównuje się statusem z Sosnowcem?

Ta dziura to już standard rosyjski. 

A tak poważnie to awaria wodociągowa. Wszędzie może się zdarzyć tylko szkoda, że nikt nie zabezpieczył zaraz po zapadnięciu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.