Skocz do zawartości

Miasto moje a w nim...


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, RappaR napisał:

Smutne. Obecnie jak ktoś nie ogarnia w ogóle matematyki i języka, to przynajmniej zwala to na to, że za dużo czasu siedzi w necie.

A taki Pablo81 nawet tego ogarnia

A zrobił studia na kierunku technicznym na państwowej uczelni. Jak to się mogło stać?

Godzinę temu, julekstep napisał:

nie musisz śledzić - to jest pokoleniowe pranie mózgów :)

a wystarczyło na parę lat zmonopolizować prasę samochodową przy zmianie ustrojowej

a gdzie pisałem o sobie per patriota?

Koneser disco-polo, ksenofob, zwolennik twardej, ojcowskiej ręki, psychofan Pisu. Dobry chłopak. Patriota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Koneser disco-polo, ksenofob, zwolennik twardej, ojcowskiej ręki, psychofan Pisu. Dobry chłopak. Patriota 

jesli nielubienie konkretnej nacji czyni mnie ksenofobem to Ty mordziatku jestes folksdojczem co najmniej 😘

juz nie mowiac o tym jak zenujace jest wyciaganie i ekstrapolowanie wpisow sprzed 7 lat czy jakos tak

no ale duzych oczekiwan wobec Ciebie nie mam, wiec luz

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

jesli nielubienie konkretnej nacji czyni mnie ksenofobem to Ty mordziatku jestes folksdojczem co najmniej 😘

juz nie mowiac o tym jak zenujace jest wyciaganie i ekstrapolowanie wpisow sprzed 7 lat czy jakos tak

no ale duzych oczekiwan wobec Ciebie nie mam, wiec luz

Ale tu nie ma czego się wstydzić. Bardzo fajnie wyjasniles, że podpisujesz z dzieckiem kontrakt na napierdalenie go. Brzmi sensownie.

1 minutę temu, RappaR napisał:

Gdzie i kiedy kupiłeś 2 mieszkania za 250k?

W średniej wielkości mieście w zachodniej Polsce. Trzeba poszukać. Są licytacje UM, licytacje komornicze coś fajnego można kupić od WAM. Są też fajne okazję u pośredników nawet. 2 lata temu. 280k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale tu nie ma czego się wstydzić. Bardzo fajnie wyjasniles, że podpisujesz z dzieckiem kontrakt na napierdalenie go. Brzmi sensownie.

dokladnie tak napisalem!

Helmut musi miec z Ciebie pocieche ❤️ (pamietaj wycierac kaciki ust mordo!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

średniej wielkości mieście w zachodniej Polsce. Trzeba poszukać. Są licytacje UM, licytacje komornicze coś fajnego można kupić od WAM. Są też fajne okazję u pośredników nawet. 2 lata temu. 280k. 

I chciałbyś w czymś takim mieszkać?

Zresztą ja rozumiem, że jestem niezaradny życiowo. Potrafię wydać 100 zł na obiad w restauracji, Ty byś za to nakupował sobie kartofli na cały miesiąc, to się nazywa ogarnięcie!

6 minut temu, Pablo81 napisał:

średniej wielkości mieście w zachodniej Polsce. Trzeba poszukać. Są licytacje UM, licytacje komornicze coś fajnego można kupić od WAM. Są też fajne okazję u pośredników nawet. 2 lata temu. 280k. 

I chciałbyś w czymś takim mieszkać?

Zresztą ja rozumiem, że jestem niezaradny życiowo. Potrafię wydać 100 zł na obiad w restauracji, Ty byś za to nakupował sobie kartofli na cały miesiąc, to się nazywa ogarnięcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

I chciałbyś w czymś takim mieszkać?

Zresztą ja rozumiem, że jestem niezaradny życiowo. Potrafię wydać 100 zł na obiad w restauracji, Ty byś za to nakupował sobie kartofli na cały miesiąc, to się nazywa ogarnięcie!

I chciałbyś w czymś takim mieszkać?

Zresztą ja rozumiem, że jestem niezaradny życiowo. Potrafię wydać 100 zł na obiad w restauracji, Ty byś za to nakupował sobie kartofli na cały miesiąc, to się nazywa ogarnięcie!

Nawet nie masz pojęcia jak wyglądają te mieszkanie. Takie zdalne wyciąganie wniosków, to jest twój styl. To Cię charakteryzuje :)

Pocieszny jesteś :)

Kup u dewelopera za 3x tyle i wynajmuje potem za tyle samo. Ty to masz łeb :)

W jakimś tam poprzednim temacie o nieruchomościach osoby z kilkunastotysiecznym dochodem pasywnym nazwałeś zamożnymi. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pablo81 napisał:

A zrobił studia na kierunku technicznym na państwowej uczelni. Jak to się mogło stać?

Najwyraźniej od tego czasu mocno się zaniedbałeś. 

Poza tym kierunek techniczny na państwowej uczelni może oznaczać automatykę i robotykę na AGH, a może tez oznaczać zarządzanie i inżynierię produkcji na uniwersytecie zielonogórskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Najwyraźniej od tego czasu mocno się zaniedbałeś. 

Poza tym kierunek techniczny na państwowej uczelni może oznaczać automatykę i robotykę na AGH, a może tez oznaczać zarządzanie i inżynierię produkcji na uniwersytecie zielonogórskim. 

No moze. Ale i tak o niebo trudniej skończyć niż np. teologię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Nawet nie masz pojęcia jak wyglądają te mieszkanie. Takie zdalne wyciąganie wniosków, to jest twój styl. To Cię charakteryzuje :)

Pocieszny jesteś :)

Kup u dewelopera za 3x tyle i wynajmuje potem za tyle samo. Ty to masz łeb :)

W jakimś tam poprzednim temacie o nieruchomościach osoby z kilkunastotysiecznym dochodem pasywnym nazwałeś zamożnymi. Dziękuję :)

Ale ja nie wyciągnąłem żadnych wniosków, bo nie mam pojęcia o nich. Dlatego zapytałem czy chciałbyś w takim mieszkaniu mieszkać. Proste pytanie bym mógł jakieś wnioski wyciągnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kcp78 napisał:

k****, zenujaca jest ta wasza licytacja na dyplomy. ja pi****le. tym bardziej, ze zaden z was nie studiowal na kierunku oponenta, zatem wasze opinie w kwestii 'latwy/trudny' sa c***a warte...

i najgorsze w tym, że ostatnio w któreś tam sprzeczki forumowej są Ci sami bohaterowie oprócz mnie :( jestem smutny i zazdrosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.