Skocz do zawartości

Miasto moje a w nim...


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Koelner napisał:

żonie też kupiłem Skodę - ogólnie Skoda to jest chyba najbardziej underrated marka u nas. miałem flotę samochodów w robocie wszystkich prawie "średnich" marek i Skoda ma naprawdę swój urok, no i cena do jakości jest tam TOP

Mi tez sie podoba. Wiadomo Das Auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Ani nie potrafi liczyć, ani nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Widać, że polska edukacja zawiodła.

@Pablo81 nie myślałeś, by pójść się podszkolić do niemieckiej podstawówki?

Sugerujesz, ze niemiecka edukacja lepsza od polskiej? :)

I serio spisz z kobietami (przynajmniej tak w co drugim poscie deklarujesz) i jezdzisz Giulią? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Sugerujesz, ze niemiecka edukacja lepsza od polskiej? :)

I serio spisz z kobietami (przynajmniej tak w co drugim poscie deklarujesz) i jezdzisz Giulią? ;)

Raczej śpię z kotem. Z chęcią się dowiem o tych postach, co to w nich o tym piszę, daj linki, sam chętnie poczytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Raczej śpię z kotem. Z chęcią się dowiem o tych postach, co to w nich o tym piszę, daj linki, sam chętnie poczytam.

 

 

W dniu 26.09.2022 o 21:38, RappaR napisał:

Zakładam random shit dla inne, tutaj wrzucam pastę 

 

Z perspektywy niemal czterdziestolatka, co nie kwalifikuje się z pozoru na #przegryw - bo spoko praca, spoko kasa, jakieś hobby mam, laski w łóżku na noc też są czasem - ale mimo wszystko tak...

Jest tego wiecej, ale jestem zbyt leniwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ja jezdze Audi, wiekszosc znajomych tez raczej niemieckie auta i raczej sobie nie wyobrazam kiedys jezdzic autem z innego kraju, ale ta Alfula slyszalem ze kozak auto mimo wszystko.

ależ zajebiste pranie mózgów niemiaszki tu zrobiły w early 90's :) 

SZAPO BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

ależ zajebiste pranie mózgów niemiaszki tu zrobiły w early 90's :) 

SZAPO BA

Nie wiem, ja nawet nie znajac sie na motoryzacji i nawet nie bardzo chcac znac sie zauwazam ogromna roznice w wprowadzeniu sie takiego Merca. Te auta po prostu suna jak po szynach. W innych markach jest wyrazna roznica tego, jak sie to auto trzyma drogi czy ''zauwaza'' dziury.

Raczej nie czuje sie zmarketingowany bo totalnie nie sledze niczego zwiazanego z autami.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nie wiem, ja nawet nie znajac sie na motoryzacji i nawet nie bardzo chcac znac sie zauwazam ogromna roznice w wprowadzeniu sie takiego Merca. Te auta po prostu suna jak po szynach. W innych markach jest wyrazna roznica tego, jak sie to auto trzyma drogi czy ''zauwaza'' dziury.

Raczej nie czuje sie zmarketingowany bo totalnie nie sledze niczego zwiazanego z autami.

nie musisz śledzić - to jest pokoleniowe pranie mózgów :)

a wystarczyło na parę lat zmonopolizować prasę samochodową przy zmianie ustrojowej

Teraz, Pablo81 napisał:

 A Ty jako ptriota jezdzisz Daewoo?

a gdzie pisałem o sobie per patriota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nie musisz śledzić - to jest pokoleniowe pranie mózgów :)

a wystarczyło na parę lat zmonopolizować prasę samochodową przy zmianie ustrojowej

a gdzie pisałem o sobie per patriota?

To kto na mnie wpłynął, że uznałem jeżdżąc różnymi autami że Mercami i Audi jezdzi mi się najlepiej i uznaje to wręcz za cruising? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

To kto na mnie wpłynął, że uznałem jeżdżąc różnymi autami że Mercami i Audi jezdzi mi się najlepiej i uznaje to wręcz za cruising? :P

 

1 godzinę temu, Reikai napisał:

wiekszosc znajomych

 

i sobie tak ten mit "niemieckiej fury" żyje do dziś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.