Skocz do zawartości

Miasto moje a w nim...


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież chyba wiedziałeś jaka będzie tematyka muzeum ? :o

Nie no, ogolnie to super kozackie jest to muzeum i tego się właśnie spodziewałem.

 

Ale nie zmienia to faktu, że straszny ciężar dla mózgu widzieć pewnie rzeczy na żywo. Kacapsko niemieckie k****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2022 o 14:48, Reikai napisał:

Fajnie, fajnie ale nie polecajcie więcej takich rzeczy.

 

Właśnie wyszedłem i jestem totalnie poryty, wkurwiony i smutny jednocześnie. Straszny ciężar.

Już ci to mówiłem na żywo. To Muzeum to mały pikuś przy Auschwitz. Ogólnie Druga Wojna to ciężki temat bo jak sobie pojedzie do Krakowa wejdzie do synagogi nie pamiętam nazwy i oglądasz film z przesiedlenia Żydów do ghetta to mózg się gotuje. Widzisz dziewczynkę , która wygląda identico jak Twoja córka . Uświadamiasz sobie ,ze 3 tygodnie później ona już nie żyła i zaczynasz doceniać ,że przyszło ci zyć w normalnych czasach. To nie są tematy na wakacyjne zwiedzanie. 

Zdecydowanie lepiej pojechać sobie do Zabrza do Kopalnii Guido . Zjechać na najniższy poziom i w ciemnościach wykonać prace takie pseudo górnicze. Klimat niepowtarzalny. Świetna zabawa - no chyba ,że masz w głowie rózne schizy to lepiej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Już ci to mówiłem na żywo. To Muzeum to mały pikuś przy Auschwitz. Ogólnie Druga Wojna to ciężki temat bo jak sobie pojedzie do Krakowa wejdzie do synagogi nie pamiętam nazwy i oglądasz film z przesiedlenia Żydów do ghetta to mózg się gotuje. Widzisz dziewczynkę , która wygląda identico jak Twoja córka . Uświadamiasz sobie ,ze 3 tygodnie później ona już nie żyła i zaczynasz doceniać ,że przyszło ci zyć w normalnych czasach. To nie są tematy na wakacyjne zwiedzanie. 

Zdecydowanie lepiej pojechać sobie do Zabrza do Kopalnii Guido . Zjechać na najniższy poziom i w ciemnościach wykonać prace takie pseudo górnicze. Klimat niepowtarzalny. Świetna zabawa - no chyba ,że masz w głowie rózne schizy to lepiej nie

Zdecydowanie polecam odwiedzić w Krakowie : https://muzeumkrakowa.pl/oddzialy/fabryka-emalia-oskara-schindlera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
13 minut temu, Reikai napisał:

W porównaniu do takiego Gdańska i Poznania ludzie bardzo na siebie trąbią i wydają się bardziej nerwowi.

 

czekaj, sugerujesz że w większym mieście korki są większe a ludzie bardziej nerwowi niż w mniejszym mieście?

 

 

wiesz co? możesz nawet mieć rację

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

 

czekaj, sugerujesz że w większym mieście korki są większe a ludzie bardziej nerwowi niż w mniejszym mieście?

 

 

wiesz co? możesz nawet mieć rację

Korki to jedno, ale ludzie tu wręcz kurwią na siebie przez szybę i o wpuszczaniu nie ma mowy. Trąbią po kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Korki to jedno, ale ludzie tu wręcz kurwią na siebie przez szybę i o wpuszczaniu nie ma mowy. Trąbią po kilka sekund.

Musisz wyjątkowo c***owo jeździć skoro tak ciągle trąbią  

Bo że trąbią to fakt, ale czy aż tak dużo albo zdecydowanie więcej niż w innych miastach to nie wiem 

A nie wpuszczają tu najczęściej tych z EL, bo łodzianie to najgorsi kierowcy jakich polskie drogi noszą 

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Słoiki zepsuły to piękne miasto

No faktycznie bo te ok 30% rodowitych jeździ tylko prawilnie 

 

Btw gdyby nie słoiki to miasto by po pierwsze się nie odbudowało a po drugie nie rozwinęłoby się praktycznie wcale zważywszy że większość rodowitych to prażanie z okolic szwedzkiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.