Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Nie był sprawiedliwy. GGG został oszukany i ma w rekordzie remis za walkę którą wygrał. Tej punktacji ani wyniku walki nie da się wybronić, a babsko powinno zostać zawieszone i prześwietlone na wszelkie możliwe sposoby, bo tacy sędziowie to rak toczący ten sport.

Nie wygrał. End of story. Proszę nie trać mojego czasu i nie odpowiadaj bo sie nie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie widzisz TuPalnik niczego dziwnego, że baba, która w 9 na 10 przypadków widzi zupełnie innego zwycięzce przez tyle lat sędziuje sobie w najlepsze? Bo ja osobiście widzę to tak - parafrazyjąc Twoje stwierdzenie - w boksie jest trzech sędziów po to, aby żona jakiegoś hallfamera miała przyjemną i dobrze płatną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie widzisz TuPalnik niczego dziwnego, że baba, która w 9 na 10 przypadków widzi zupełnie innego zwycięzce przez tyle lat sędziuje sobie w najlepsze? Bo ja osobiście widzę to tak - parafrazyjąc Twoje stwierdzenie - w boksie jest trzech sędziów po to, aby żona jakiegoś hallfamera miała przyjemną i dobrze płatną robotę.

Ale ja od poczatku nie twierdze, że wynik tej kobity jest sprawiedliwy czy nie. Ja twierdze, że wynik tej walki - remis - jest overall sprawiedliwy i nie ma co roztrzasać.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydat do walki roku. Ale dla mnie Canelo był lepszy :smile:

 

Ze względu na sympatię dla Gołowkina pewnie nie będę obiektywny, ale moim zdaniem walka ze wskazaniem na Kazacha. Ogromny szacunek dla obu zawodników, bo żaden nie dał się zdominować i posłać na deski. Kilka kapitalnych wymian, świetne kombinacje Canelo i ciągły napór Gołowkina. Liczę, że w rewanżu Gołowkin wyciągnie wnioski i zmusi Canelo do odsłonięcia się, bo twardy jest skubaniec i nie dał się rozbić :)

 

Punktowanie tej idiotki to kompletne nieporozumienie i powinno się zakończyć natychmiastowym odsunięciem jej od sędziowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja od poczatku nie twierdze, że wynik tej kobity jest sprawiedliwy czy nie. Ja twierdze, że wynik tej walki - remis - jest overall sprawiedliwy i nie ma co roztrzasać.

 

skoro sam piszesz, że wychodziło Ci 7-5, to powinieneś zakładać, że "normalny" arbiter dałby maksymalnie drugi remis, wtedy wynik byłby sprawiedliwy czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygrał. End of story. Proszę nie trać mojego czasu i nie odpowiadaj bo sie nie dogadamy.

 

Nie trać mojego czasu? To ty straciłeś mój na czcze pi****lenie, a teraz próbujesz się chyłkiem wycofać z dyskusji, bo zdajesz sobie sprawę, że ją przegrałeś z kretesem. Canelo przegrał trochę mniej zauważalnie, ale remis dostał w prezencie, bo ktoś przekupił kontrowersyjną sędzinę. Teraz end of story i nie pogrążaj się już, bo jak widziałeś 7-5 dla Canelo, to w ogóle nie mamy o czym mówić. Żegnam, "ekspercie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma się o co kłócić i wyzywać.,Obydwaj wygrali,wyhaczyli kasę o jakiej zwykły śmiertelnik może tylko pomarzyć, żaden nie trafił do szpitala i dalej będą mogli jeść zupę łyżkami a nie przez rurkę.,Sama walka była wyrównana .Kazach nie może mieć pretensji bo przez pierwsze trzy rundy się opierdalał ,a Meksykanin dostawał wciry o 4 do 8 dopiero w ostatnich trzech rundach się ogarnął.,Pierwsze trzy i ostanie trzy wygrał Canelo a środkowe sześc Giena, wychodzi remis 6 -6 .,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

,,Defensywa jest ze wskazaniem na Łomaczenkę, ale kubańczyk jest tuż obok niego w tym względzie.``

defensywa ? przeciez rigo to defensywny geniusz na poziomie floyda i przyjmuje mega malo ciosow

loma to geniusz ofensywy-nie przez przypadek ma ksywke matrix ( mega szybkie kombinacje z obu rak,zmiany pozycji itp)

wg mnie nie ma jednak mocnego ciosu

 

przewage rigo ma tez w zasiegu ramion,bo wagowo bedzie ok 5 kg roznicy na korzysc ukrainca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc obawiam się nudnej walki, w której żadna ze stron nie będzie chciała się nadziać na kontrę. Tak jak przed walką Gołowkina miałem swojego faworyta i nakręcałem się na to starcie, tak tutaj nawet nie wiem czy będzie mi się chciało zarywać nockę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Borek jako dziennikarz wcale mu nie ustępuje ostatnio. A szkoda, bo to strasznie ogarnięty kolo.

 

KSW to akurat poziom Szpilki. 80% promocji, 20%techniki i walki.

 

 

http://www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/Popek-wystapi-w-Tancu-z-gwiazdami-8-2018-z-Agnieszka-Kaczorowska

 

Popek będzie promował KSW w Tańcu z Gwiazdami, tańcząc w parze z Bożenką z Klanu:) Polsacie, robisz to źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o boksie

Czemu więc piszecie o ksw?

 

Przecież ten cyrk dla tepych c***kow to gówno nie sport

 

Jeszcze kiedyś było w miarę ok. Poziom był niezły, zawodnicy ogarnięci, a teraz?

GownoSzpilka robi ustawione cyrki, Popek burneika, k**** co to ma,być? Poważna federacja?

 

Kiedyś był blachowicz, mamed czy materla a dziś oswiecimski Popek i szpilka

 

A mnie ostatnio sąsiad pytał czy rozmawiałem z Rozalem o powodach rezygnacji

Raz ze aż tak dobrze go nie znam, dwa powody są oczywiste

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.