Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

niby dlaczego przeszacowny ?

usyk to artysta i geniusz bokserski.

brutalnie obnazyl slabosci joshuy.

w rewanzu tylko potwierdzi,ze ich pierwsza walka,to nie byl przypadek.

joshua juz lepszy nie bedzie - techniki ani podstaw nie poprawi.

za to usyk mzoe byc tylko lepszy,bo podstawy ma genialne,a teraz tylko oswoja ciala z wieksza iloscia kilogramow,po ich nabyciu gdy przeszedl do wagi ciezkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jordan20 napisał:

niby dlaczego przeszacowny ?

usyk to artysta i geniusz bokserski.

brutalnie obnazyl slabosci joshuy.

w rewanzu tylko potwierdzi,ze ich pierwsza walka,to nie byl przypadek.

joshua juz lepszy nie bedzie - techniki ani podstaw nie poprawi.

za to usyk mzoe byc tylko lepszy,bo podstawy ma genialne,a teraz tylko oswoja ciala z wieksza iloscia kilogramow,po ich nabyciu gdy przeszedl do wagi ciezkiej

Uważam, że Usyk jest przeszacowany, bo boksersko Joshua został zweryfikowany z Ruizem, gdzieś nawet w wygranym rewanżu wypadł bardzo słabo. Nie wiem czy Usyk może być tylko lepszy, bo facet jest już dość wiekowy, jeżeli miałby się zmierzyć z Furym, to do tego czasu będzie miał pewnie 36,5 na karku. Nie śledziłem nigdy specjalnie CW, ale powiedz mi jak wyglądała walka Usyka z Biedrisem, bo widziałem, że sędziowie punktowali 114-114, 115:113 i 115:113, a Biedrisa widziałem z Głowackim i artystą, żaden z nich nie jest, niemniej jeżeli Usyk męczył się z Biedrisem, to nie widzę go z Tysonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Kubbas napisał:

 

przewiduje ze w rewanzu go popchnie lekko

a niby na jakiej podstawie ?

w koncu trafil na rywala lepszego technicznie,a PRZEDE WSZYSTKIM takiego,ktory w tej wadze walczy wiekszosc kariery i nie musial na sile zbijac wagi,bo tak sobie oboz canelo zazyczyl,patrz ,,wysuszony`` kowaliov,chavez.

zgodze sie, ze w rewanzu canelo bedzie lepszy (bo i bardziej przystosuje sie do wyzszej wagi),ale takze bivol bedzie bogatszy o doswiadczenia z pierwszego pojedynku.

nie bedzie to raczej powtorka z ich pierwszego pojedynku (jak np: usyk z joshua,gdzie zakladam,ze ukrainiec ponownie przejedzie po angliku),ale wg mnie szanse sa jakies 60-40 dla rosjanina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

to jak się odrobinę lepiej zaprezentuje to wygra

niekoniecznie.

przypomne (o czym nie kazdy wie),ze bivola jak i canelo promoje eddie hearn (canelo na jeszcze jedna walke) i jak tym razem gali nie zrobia w las vegas,gdzie meksykanin ma przychylnosc sedziow ,to czysto sportowo nie ogra rosjanina, ktory jest w swoim primie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

nawet sylwetke/forme mial slabsza niz w poprzednich walkach

pelna zgoda.

chyba za bardzo poszedl w robienie masy i nie byl juz taki fit:

image.png.dd47c6825fb30993386686d1f26030ea.png

5 lat temu w pierwszej walce z golovkinem wygladal tak:

 

image.png.cf7f6054e23397a4da43513f85adf799.png

 

wg mnie poszedl ,,o jeden most za daleko`` wagowo i tu juz jego sila nie robi wrazenia na rywalach (bivola bil glownie po rekach,ramionachby je ,,zmiekczyc``/ uszkodzic) a  i szybkosciowo troche stracil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zwyciestwie bivola najwiecej (albo rownie duzo co canelo) stracil golovkin,bo hearn juz planowal mu na wrzesien trzecie starcie z canelo, a jako,ze meksykanin przegral,to zapewnie skorzysta z klauzuli rewanzu i kazach na swoja kolejna szanse poczeka pewnie do 2023 roku,bo nie wierze,ze po drugiej,tak wyczerpujacej potyczce z bivolem,canelo bedzie mial ochote by po koniec roku wyjsc po raz trzeci na ring.

mimo,ze uwielbiam kazacha to obstawialem,ze w ich wrzesniowej potyczce canelo skonczylby go przed czasem (glowne ze wzgledu na wiek gienadija),a w 2023,to juz w ogole kazach nie ma czego szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280043344_1694146247589526_4682307189140

XDD

4 godziny temu, jordan20 napisał:

na zwyciestwie bivola najwiecej (albo rownie duzo co canelo) stracil golovkin,bo hearn juz planowal mu na wrzesien trzecie starcie z canelo, a jako,ze meksykanin przegral,to zapewnie skorzysta z klauzuli rewanzu i kazach na swoja kolejna szanse poczeka pewnie do 2023 roku,bo nie wierze,ze po drugiej,tak wyczerpujacej potyczce z bivolem,canelo bedzie mial ochote by po koniec roku wyjsc po raz trzeci na ring.

mimo,ze uwielbiam kazacha to obstawialem,ze w ich wrzesniowej potyczce canelo skonczylby go przed czasem (glowne ze wzgledu na wiek gienadija),a w 2023,to juz w ogole kazach nie ma czego szukac

w sumie z tym kitajcem ogladalem GGG to fajnie wygladal jakos po pierwszych 3 4 rundach jak juz sie rozgrzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

w sumie z tym kitajcem ogladalem GGG to fajnie wygladal jakos po pierwszych 3 4 rundach jak juz sie rozgrzal

m tez sie golovkin podobal z murata,jak juz zrzucil rdze.

wez tylko pod uwage,ze japonczyk pasowal kazachowi stylowo i mial PRAWIE 2,5 roku przerwy od ostatniej walki (gienadij mial prawie 1,5 roku przerwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jordan20 napisał:

wg mnie poszedl ,,o jeden most za daleko`` wagowo i tu juz jego sila nie robi wrazenia na rywalach (bivola bil glownie po rekach,ramionachby je ,,zmiekczyc``/ uszkodzic) a  i szybkosciowo troche stracil

Canelo już z Kowaliowem średnio wyglądał, tzn. epic KO, ale tam był ~remis do nokautu z mocno podstarzałym Ruskiem, zdecydowania waga zbyt wysoko. Biwoł jest wyższy, ma mocny jab, dobrze się broni, wyprowadza więcej ciosów, nie odsłania się i za bardzo nie ustępuje fizycznie, nie czepiałbym się Canelo (wyszedł na kozaka w nieswojej wadze, zdarza się), ale jak się napali na rewanż + znowu sędziowie będą odwalać kaszanę (przecież tu było 117/118, a nie 115), to może sobie w sumie tylko zaszkodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jordan20 napisał:

niekoniecznie.

przypomne (o czym nie kazdy wie),ze bivola jak i canelo promoje eddie hearn (canelo na jeszcze jedna walke) i jak tym razem gali nie zrobia w las vegas,gdzie meksykanin ma przychylnosc sedziow ,to czysto sportowo nie ogra rosjanina, ktory jest w swoim primie

No tak, masz rację, ale czy MSG czy LV to jeden c*** przecież. No raczej nie zrobią walki w Biszkeku :) Legacy Canelo było ciągnięte za uszy w tej walce, co pokazują karty. Furtka na ostatni zryw po remis w R12 była otwarta, co byłoby/jest skandalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
18 minut temu, Reikai napisał:

Ktoś w sobotę w trójmieście będzie ogladal Usyk Joshua i może polecić jakiś bar, gdzie będzie można to obejrzeć??

 

@Koelner ?

Nowy Browar Gdański , nie wiem jak do tej walki bo mnie nie ma ale tam oglądałem ostatnio jakieś walki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.