Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Taktyka dokładnie taka sama jak w 2giej walce, zmęczyć Wildera i to działa więc po co zmieniać 

Mnie bardziej zastanawia zmiana taktyczna wildera po pierwszej rundzie, dlaczego nie był tych niskich, dlaczego znów poszedł w wymianę skoro to z Furym po prostu nie funkcjonuje, nie z jego szybkością reakcji! Czy to zalecenie trenera? Wydaje się mało prawdopodobne, bo te ciosy dochodziły. Czyoze samowolka Wildera? 

 

 

Low blowów kownackiego nie będę komentował, nie spodziewałem się czegoś tak paskudnego po nim 

Teraz, Kubbas napisał:

@josephnba a walka tych mlodych przed wilderem ci sie nie podobala? mi bardzo

Te akurat przegapiłem, bo kończyłem misję na PS4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Odrzucenie przez Kownackiego tej oferty walki z Joshuą dwa lata temu to jednak po czasie epic fail: wiadomo, dobrze o nim świadczy, że ambitny i myślał, że dojdzie do tego poziomu w normalnych okolicznościach, ale już wiadomo, że nie dojdzie, więc chyba ostatecznie mnóstwo kasy stracił AK. 

niby tak ale chyba liczyl ze uwali Heleniusa, bo zobacz co ma teraz Helenius mandatory z Usykiem jezeli utrzyma pasy, niesamowicie wielki payday pewnie i walka gdzie mozna cos sprobowac ugrac na przyklad przewalczyc dystans to w perspektywie mial kownacki

a Joshua by go szybko zlozyl i pewnie to wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Pewnie ta. Usyk ma jeszcze Dżoszułę z zapisu w kontrakcie.

Naprawdę nie wiem co musiałby Joshua zrobić, żeby pokonać Usyka 

Różnica poziomów była podobna do tego co widzieliśmy dziś, a Antek nie wygląda od porażki przekonująco w ringu 

 

Tak czy inaczej, to był naprawdę wyśmienity pojedynek. Dlugo tak dobrej walki możemy nie doświadczyć  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Naprawdę nie wiem co musiałby Joshua zrobić, żeby pokonać Usyka 

Różnica poziomów była podobna do tego co widzieliśmy dziś, a Antek nie wygląda od porażki przekonująco w ringu 

 

Tego nie powiedziałem, powiedziałem, że Usyk ma jeszcze tę walkę do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

niby tak ale chyba liczyl ze uwali Heleniusa, bo zobacz co ma teraz Helenius mandatory z Usykiem jezeli utrzyma pasy, niesamowicie wielki payday pewnie i walka gdzie mozna cos sprobowac ugrac na przyklad przewalczyc dystans to w perspektywie mial kownacki

a Joshua by go szybko zlozyl i pewnie to wiedzial

To chyba przed Arreolą jeszcze było. Ale owszem, Kownacki myślał, że może być ,,kimś'' w ciężkiej i porażka z Joshuą mu zaszkodzi, wyszło jak wyszło.

Mocna gala całościowo btw, Sanchez umiejętności na czołówkę, Anderson potencjał na ścisłą czołówkę, dobrze się to oglądąło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson za mało walczył zeby go ocenić jednoznacznie 

Jedno co mi się nie podobało to praca rąk w defensywie, ale może to też wynik tego ruskiego kloca bez finezji i techniki 

Nie było potrzeby się jakoś defensywie wysilać skoro kacap 2 sekundy przed ciosem sygnalizował zamiar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

Wilder wyglądał jakby przebiegło po nim stado antylop jak po ojcu simby w królu lwie a fury znowu po walce śpiewa sobie piosenkę , przejebany gość 

Gnu to bawolce z rodziny wołowatych :)

 

Świetna walka, tylko Wilder wyglądał, jakby nie miał łączności z centrum dowodzenia. Duża masa potrzebuje dużo tlenu, więc wziął i zdechł po 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

a te bicie w krocze, porazka

Jeszcze gorsze jest jego tłumaczenie się z tego na twitterze. 

Sama finałowa walka bomba. Rzadko oglądam boks, dużo mniej niż za czasów Andrew. Ta walka była najlepsza, jaką oglądałem od daaaaawna. Warto było wstać przed 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy to, czego większość przed walką się spodziewała. Wilder postraszył knockdownem (jeden tak jak pisał joseph wyglądał na bardziej celowe zagranie Fury'ego), ale boksersko dzieli go do Tysona przepaść.

Czy Wilder po tej trylogii będzie w stanie dawać sensowne walki? Ciężko stwierdzić, 36 lat na karku, Tyson go dość mocno porozbijał, teoretycznie może dać dobrą walkę chociażby z Heleniusem, i potem spróbować zawalczyć o pasy z Usykiem, gdzie przy tej zwiększonej masie, mógłby próbować najpierw zamęczyć Usyka klinczami, a potem nadziać go na swój mocny prawy, niemniej wątpie, że Wilder jest w stanie w ten sposób boksersko zawalczyć. Do Tysona nie ma co podchodzić, jeżeli chce walczyć o pas, to może próbować tylko z Usykiem, jeżeli nie będzie miał parcia na tytuł, to może zawiesić rękawice na kołku, ewentualnie stoczyć po prostu parę dobrych walk, za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Wilder z usykiem? 

Hmmm spoko opcja, ale nie klinczami, on tego nie potrafi, nie potrafi kompletnie walczyć w zwarciu a Usyk jest za szybki na te jego bomby, plus technicznie niewiele ustępuje Furyemu, jeśli w ogóle.

 

Zgadzam się, że nie potrafi walczyć w klinczu, co napisałem też wyżej. Niemniej w przypadku walk z Tysonem nie umiał tego robić z większym i cięższym przeciwnikiem, kto wie jak byłoby, gdyby przeciwko sobie miał mniejszego Usyka. Udało mu się parę razy na czysty cios złapać Furego, to może i by udało się złapać Usyka, który nie wiadomo jak znioslby taki cios. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.