Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szeremeta dechy w pierwszej, dechy w drugiej, dechy w czwartej, dechy w siódmej.

Kamil pruł powietrze, w ciosach brakowało siły GGG świetnie wyglądał. W 1. i 7. Szeremetę usadzały jaby (!). Trylogia z Canelo jeżeli ten jutro wygra swoją walkę więcej niż pewna. Ciekawe czy poczekają aż będzie można zapełnić hale. Czas nie gra na korzyść Kazacha, po takim sparingu z Szeremetą GGG pewnie dałby radę jeszcze w 1. połowie 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

9. niczyja, czyli pewnie po gospodarsku, 10. Usyk, 5-5 czyli pewnie Ukra przekręcą.

11. Usyk 6-5 dla niego.

Na twitterze widze jakieś dziwne 8-3, ewentualnie 7-4. Nieźle.

115-113 Usyk, 1,2,3,7,10,11,12 dla Ukra. Ewentualnie 115-112 jeśli 12. 10-8

Zaraz się okaże, że oglądałem inną walkę bo poleci split dla Brytola :D 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ wyglądał na tle Ustka na wolnego chłopa, a to przecież jednak dość szybki ciężki 

Spodziewałem się dobrej walki i na szczęście się nie zawiodłem. Do walki siadałem jako umiarkowany fan Joshuy ale coś czułem że walka może wyglądać na jego niekorzyść. Od początku widać było że jedyną szansą dla Antka jest nokaut bo mocno odstawał pod względem techniki i szybkości

Myślałem nawet w szóstej rundzie że plan na Usyka był taki żeby go do połowy przeczekać, a potem zaatakować i znokautować, przynajmniej tak to wyglądało jak Anthony przyspieszył od początku 

Ale to jak Ukrainiec przejął mecz od siódmej rundy nie pozostawiało żadnych złudzeń

Jedyna szansa to był nokaut 

Godzinę temu, Cardi napisał:

Holyfield, Haye, Usyk.

Historia. 

Koszmarnie mi Haye wygląda obok tych dwóch panów 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Koszmarnie mi Haye wygląda obok tych dwóch panów 

Dlatego że Holyfielda wydymali. Gdyby nie to, to Wałujew nie miałby pasa do stracenia z Hayem. Holyfield go tam robił całe 12 rund, a przegrał 2 do remisu... Skandal.

 

Z samych statystyk 4,5,6,8,9 i 10 Joshua, ale ta 10 runda była na eye test zdecydowanie dla Usyka. Czyli wciąż w okolicach 7-5

Zaskakujące, że Usyk bił więcej na schaby, z przebiegu walki wyglądało, że bił sporo, ale jednak AJ więcej.

1 godzinę temu, Cardi napisał:

115-113 Usyk, 1,2,3,7,10,11,12 dla Ukra. Ewentualnie 115-112 jeśli 12. 10-8

Fajnie się statystyki wpasowują w moje typowanie :D jednak oglądanie boksu od wielkiego dzwonu nie stanowi problemu w dostrzeżeniu co się działo w rundzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci wyszło ze statystyk, że dla Joshuy runda nr 4?
Oglądałem walkę z niemieckim komentarzem i tam wypunktowali 116-112 i z takim typem bym się zgodził rundy 5,6,8 i 10 dla Joshuy, 9-ta nijaka, można w obie strony.

Ogólnie tak czy owak Joshua zawalczył bardzo słabo, poszedł na warunki podyktowane przez Usyka. Pomyśleć, że Usyk unifikuje 3 pasy w wadze ciężkiej, pomimo, że nawet po cichu mu kibicowałem, żeby zrobił niespodziankę, to tym bardziej szkoda z perspektywy czasu Gołoty, bo z Usykiem myślę, że byłby w stanie wygrać (będąc w prime), bo nie był tak szybki jak Byrd, a przewaga siły byłaby większa niż w przypadku walki z Ruizem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

Jak Ci wyszło ze statystyk, że dla Joshuy runda nr 4?
Oglądałem walkę z niemieckim komentarzem i tam wypunktowali 116-112 i z takim typem bym się zgodził rundy 5,6,8 i 10 dla Joshuy, 9-ta nijaka, można w obie strony.

Ogólnie tak czy owak Joshua zawalczył bardzo słabo, poszedł na warunki podyktowane przez Usyka. Pomyśleć, że Usyk unifikuje 3 pasy w wadze ciężkiej, pomimo, że nawet po cichu mu kibicowałem, żeby zrobił niespodziankę, to tym bardziej szkoda z perspektywy czasu Gołoty, bo z Usykiem myślę, że byłby w stanie wygrać (będąc w prime), bo nie był tak szybki jak Byrd, a przewaga siły byłaby większa niż w przypadku walki z Ruizem.

 

7-8 w ciosach? W UK? Z obrońcą pasów? Nie bez powodu typowania były takie, że Usyk żeby wygrać musi zrobić KO. Na szczęście to nie Sauerland był promotorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun dla Usyka zajebiscie zaboksowal

ale Joshua mial c***owy dzien ewidentnie nie byl soba, zadnych kombinacji, zero mocy w ciosie, obudzil sie na 2 - 3 rundy jakos od 6 a potem znowu padaka

jakies witanie sie ze znajomymi na trybunach w srodku walki, kompletny brak koncentracji, dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usyk ma szansę na bycie GOAT, świetna kariera amatorska, przeszedł na zawodostwo i każdego po kolei w cruiser wyczyścił i to na wyjazdach, jechał do gości na wypełnione hale/stadiony i zabierał im pasy, teraz wszedł do ciężkiej i robi to samo.Jak obroni pas w rewanżu (a obroni), zgarnie jeszcze WBC to spokojnie może mieć case na goata.

 

Joshua był nieswoj, bo on od walki z Ruizem jest nieswój, stracił to co było jego najlepsza bronią, czyli urywanie ludziom głowy, głód, zwyczajnie boi się przyjąć i wygląda jakby juz nie lubił walczyć, ewidentnie boi się dostać w ryj, za każdym razem jak dostaje na błędnik, to pływa. Nie ma już tej agresji, sam pomysł próby technicznego boksu z Usykiem był idiotyczny, jego jedyna nadzieja na rewanz to urwanie głowy Usykowi, ale jak to zrobić kiedy gosc potrafi boksować na 100 sposobów, zabiera ci wszystkie atuty w ringu i czujesz się bezradny, tak jak właśnie wyglądał Joshua, walczy się tak jak pozwala przeciwnik, a Usyk nie pozwolił mu na nic, przez co wygladal na tak bezradnego.

 

Co nie zmienia faktu, że i tak Antek wyglądał lepiej niż myślałem, spodziewałem się większej dominacji Ukraińca, niesamowicie się rozwinął Joshua, Wilder może się uczyć. 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.