Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zakłady, plejoffy, nowi użytkownicy, generalnie nuda

 

Ciepło się robi, trza to opić

Żadne sale, baskety i inne pierdy "a może domek wynajmijmy". Żadnych domków czy namiotów pedały

1 dzień, w sumie 1 wieczór i jedna noc. Przyjazd do Wawy, część gdzieś siedzi, pije kieliszki, siedzi w telefonach. Potem przenosiny nad Wisłę, dynx, ja się całuję z chodnikiem, potem hambuxy nocne i Rpr gubi telefon.

Proste

Jak jesteś niepełnoletni - nie jesteśmy z obyczajówki, polejemy Ci. A jak komuś nie pasuje to fpisdu niech spada. Nie ma dyskryminacji, każdy przy alko jest równy.

 

Wiadomo,tyramy,płacimy alimenty i ciągniemy na rogu, więc dni powszednie odpadają. Sobota to dobra opcja. I teraz tak:

żeby to miało sens, powinno być osób tak zacnie z 8-9 minimum

jak ktoś mi obieca grilla a ja potem przyjadę o pustym maćku i będę zalewał pustostan to się wkurwię

jak ktoś obieca zdjęcia jw

ciepło w nocy musi być, żadnego wilka do domu nie biorę - czyli pewnie lipiec sierpień

terminy (jak kogoś worek swędzi to niech wskaże, który termin mu gra a który nie)

2 lipca jestem we Wro na IM

9 lipca Jarocin

16,23,30 lipca jeszcze jest spoko

6 sierpnia spoko, przed moimi urodzinami to mam pite za fryko

13 sierpnia pewnie stawiam namiot gdzieś na bagnach w warmińsko-mazurskim

20,27 sierpnia spoko

 

A jak ktoś będzie płakał, że jeszcze dużo czasu, mam dobrą wiadomość. Więcej czasu do spotkania = więcej czasu do ćwiczenia przełyku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłady, plejoffy, nowi użytkownicy, generalnie nuda

 

Ciepło się robi, trza to opić

Żadne sale, baskety i inne pierdy "a może domek wynajmijmy". Żadnych domków czy namiotów pedały

1 dzień, w sumie 1 wieczór i jedna noc. Przyjazd do Wawy, część gdzieś siedzi, pije kieliszki, siedzi w telefonach. Potem przenosiny nad Wisłę, dynx, ja się całuję z chodnikiem, potem hambuxy nocne i Rpr gubi telefon.

2 lipca jestem we Wro na IM

9 lipca Jarocin

16,23,30 lipca jeszcze jest spoko

6 sierpnia spoko, przed moimi urodzinami to mam pite za fryko

13 sierpnia pewnie stawiam namiot gdzieś na bagnach w warmińsko-mazurskim

20,27 sierpnia spoko

 

A jak ktoś będzie płakał, że jeszcze dużo czasu, mam dobrą wiadomość. Więcej czasu do spotkania = więcej czasu do ćwiczenia przełyku

Mało wiślane rejony wybierasz a poważnie to na jaki grzyb Wawa? Śmierdzi to to wódka ciepła to już lepiej Poznań - ładne miasto piękni ludzie --- łańcuchom sprawdzamy ausswesy czy jak to się zwie...

 

No i tu masz Maltę tu nikogo nie zdziwi że pocałujesz chodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep

 

Co yep?

 

A do Sopot to się nie chciało mimo, iż deklaracja była?

 

Myslisz że Ciebie nie widzielismy jak zasuwasz motorówką, a jak machalismy Tobie abyś podpłynął to ześ zakręcił 180stopni i tyle :)

 

Omal żes się nie wytaczkował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 lipca wracam z obozu w Sopocie więc będę w pociągu do Kielc chyba jak będzieta chlali alkohole. Nigdy się k**** nie załapię. Nie żeby spotkanie forumowe nie było priorytetem ale życie to jednak skurwiel jest.

4-16.07 jestem w Sopocie, trochę żeby się pochwalić piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.