Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2016/2017


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. przyklepane. ja wlasnie liczę na jakies 52-30 54-28 w tym sezonie. bedą golić cieniasów ostro jeśli Wbrook będzie grał, a cieniasów na zachodzie jest dużo w tym sezonie jak na razie :smile:. no i muszę liczyć jeszcze na gsw, żeby nie mieli parcia na super bilans...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. przyklepane. ja wlasnie liczę na jakies 52-30 54-28 w tym sezonie. bedą golić cieniasów ostro jeśli Wbrook będzie grał, a cieniasów na zachodzie jest dużo w tym sezonie jak na razie :smile:. no i muszę liczyć jeszcze na gsw, żeby nie mieli parcia na super bilans...

 

wymień proszę tych cieniasów na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień proszę tych cieniasów na zachodzie

 

wymień proszę tych cieniasów na zachodzie

od najgorszych cieniasów kolejność:

mavs, pelicans, suns

tier II

wolves, lakers, kings, nuggets 

mi wychodzi aż 7 zespołów, które spokojnie możnaby w RS zesweepować na miejscu okc, gdyby się przyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od najgorszych cieniasów kolejność:

mavs, pelicans, suns

tier II

wolves, lakers, kings, nuggets

mi wychodzi aż 7 zespołów, które spokojnie możnaby w RS zesweepować na miejscu okc, gdyby się przyłożyć.

Widzę, że mocno przeceniasz start Thunder skoro liczysz na sweepa z tymi wszystkimi drużynami. Do tej pory Thunder mieli bardzo prosty terminarz, nie licząc meczu z LAC byli to pfilly, suns i lakers gdzie w pierwszych dwóch przypadkach okc męczyło się niemiłosiernie, a i LAL nie wyglądają na drużynę znacznie od nich gorszą. Zmierzam do tego, że prócz drużyn, ktore wymieniłeś jako ostatnie nie ma w tej konfie na dziś bardzo słabych ekip, na pewno Thunder nie wyglądają znacznie lepiej na tle drugiej połówki zachodu. O 50W może być bardzo trudno, ale to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50W Thunder to jest absolutny szczyt ich możliwości w tym momencie. Może wymiana po Gaya by coś zmieniła, ale nawet to mogłoby nie wystarczyć. Raczej wygląda na to, że będzie zacięta walka o PO i okolice 42-46W.

 

Thunder nie sweepowali tamtych wszystkich drużyn rok temu, więc tym bardziej nie ma na to szans teraz.

 

Ale jeśli Westbrook zrobiłby średnie w sezonie na poziomie 30-10-10 to kto wie, czy mu na przekór nie dają MVP :) Ciekawy zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. przyklepane. ja wlasnie liczę na jakies 52-30 54-28 w tym sezonie. bedą golić cieniasów ostro jeśli Wbrook będzie grał, a cieniasów na zachodzie jest dużo w tym sezonie jak na razie :smile:. no i muszę liczyć jeszcze na gsw, żeby nie mieli parcia na super bilans...

 

Dla formalności potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zakładam nowy temat, gdyż nadgorliwość elity rządzącej pozbawiła nas zapisu pierwszego (chyba) zakładu na nowy sezon. 

 

Biorący udział:

 

Elwood aka "Słoneczko Arizony" 

Lewe Biodro Smoka alias "Górnik z Colorado" 

Przemysław vel "Kibol Knicks"

 

Przedmiot zakładu: Ten którego ekipa będzie mieć najlepszy bilans zgarnia od dwóch pozostałych flakon wysokoprocentowego trunku. Brązowy lub biały. 

 

Niech wojna na dnie tabli będzie jeszcze ciekawsza, a ten kto ma o to ból dupy niech zostawi to dla siebie... 

 

 

Dobra Smoczylasie :) Jak chcesz otrzymać trunek? Pocztą czy robimy jakiś meeting i wówczas przelew? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko zanim PO sie zacznal postawie jakiegos pieniazka ze Milwaukee

o 50 ? ja na Raptors

 

 

 

Przecież wiadomo, że lewus wygra. Ja bym chętnie wbił z Bulls, ale pewnie się zdygacie, bo moja skuteczność w takich zakładach wynosi 100%

tez chętny jakby co 
Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.