Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Brooklyn has traded forward Thad Young to the Indiana Pacers for the 20th pick and a future 2nd rounder, league sources tell @TheVertical.

 

A podczas TD chcieli 9 pick i Pattersona od Raptors, szybko ich rynek zweryfikował :)

Nets wanted Patterson and 9 at deadline. Masai not surprisingly not interested. https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/746038398486470656 

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets na ten moment mają dwóch wartościowych koszykarzy - Younga i Lopeza. To po dzisiaj jest jeden mniej za 20 numer draftu. Serio? Nie szło chociaż wziąć #14 od Bulls? Marks zaczął od fatalnego ruchu. Jeszcze niech odda Brooka za jakiś szrot i mamy dwa lata wyniki na poziomie 76ers bez żadnych talentów w składzie, które pozwolą myśleć o czymś ciekawym na przyszłość, a picki mają Celtics.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets na ten moment mają dwóch wartościowych koszykarzy - Younga i Lopeza. To po dzisiaj jest jeden mniej za 20 numer draftu. Serio? Nie szło chociaż wziąć #14 od Bulls? Marks zaczął od fatalnego ruchu. Jeszcze niech odda Brooka za jakiś szrot i mamy dwa lata wyniki na poziomie 76ers bez żadnych talentów w składzie, które pozwolą myśleć o czymś ciekawym na przyszłość, a picki mają Celtics.

Żoze Kalderon + Snell + 14 picki starczy co by braciaków sparować? A tak ogólnie to przypomnę, że całkiem niedawno Young poszedł za zwłoki KG a nie wiem czy jego wartość wzrosła przez ten czas w nets.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żoze Kalderon + Snell + 14 picki starczy co by braciaków sparować? A tak ogólnie to przypomnę, że całkiem niedawno Young poszedł za zwłoki KG a nie wiem czy jego wartość wzrosła przez ten czas w nets.

 

No i okazał się dużym wzmocnieniem względem KG i ma bardzo fajny kontrakt na starych zasadach. Young to fajny grajek do mocnej ekipy jako 4-5 opcja. Indiana łapie grajka na najbliższe 2 lata przy dosyć niskim kontrakcie 25/2 + player option na trzeci sezon, który będzie w swoich najlepszych latach do gry (Tadek ma teraz 28-lat). 

 

Brałbym nawet ten pakiet od Bulls, bo Calderon i Snell mają kończące się kontrakty po następnym sezonie, a Calderon od razu załatwiłby sprawę rezerwowego PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tego się właśnie bałem, oddany Thaddiator, lubiany przez kibiców, na fajnym kontrakcie, za WIELKI ZNAK ZAPYTANIA. Nie znam się na drafcie ale czytam tu i tam, że to najsłabsza loteria od lat. I co ma dać ta 20stka?

 

Może chodziło o dodatkową kasę w salary bo zaraz pozyskają kilku super FA? :D :D

 

Mam nadzieję, że Marks ma jakiś plan, bo ostro naruszył moje zaufanie. IMHO już lepiej było oddać Lopeza i wtedy TY w najlepszym wieku pracuje z ekipą młodych. Idę się napić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest wielki znak zapytania. Caris LeVert ma fajne staty rzutu z dystansu a tego brakowało bardzo Nets ale minus jest taki, że stopę składali mu już 3 razy. Plus, że robili to w HSS na Brooklynie więc to właściwie swój chłop ;)

Chociaż coś czuję, że Nets będą nim handlować...

 

Warto było? Żona Thaddiatora gdzieś w Indianapolis zagubiona...

 

W drugiej rundzie wpadł już swojak z Brooklynu, chociaż było trzeba dopłacić Utah za wyższy wybór. rozgrywający Isaiah Whitehead. No i fajnie.

 

Podoba mi się rosnąca ilość ludzi z Long Island w ekipie. Zawsze to jakiś pozytyw :)

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks dużo ryzykuje. Thad za 20. Szkoda ale do przeżycia. Tylko czy trzeba było tyle ryzykować i brać Carisa Leverta? No nie wiem. Koleś pewnie będzie fajnie wyglądać tak długo jak się nie złamie. Z resztą ciekawe co z nim będzie bo na Facebooku dali już dwa posty o Whiteheadzie a o nim żadnego. ;) Tak czy siak będzie ciekawie i tylko pytanie czy w tej młodej ekipie jest miejsce dla Lopeza?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą LeVertem handlować moim zdaniem.

 

Im zależało na Whiteheadzie, kolesiu, który jeszcze niedawno chodził na mecze Nets na trybuny. Mieli go brać nawet w tej pierwszej rundzie jeśli wierzyć plotom, w drugiej kupili wybór Utah żeby go złapać. To może być naprawdę fajna historia.

 

Lopeza mogą zostawić bo to twarz organizacji, dobry lider dla młodych, ich wybór w drafcie. Czy teraz, po drafcie jest sens go ruszać? Może za rok. Teraz jakieś posiłki z UE, jakiś FA (nie Howard, nie Rondo :D ) i jest fajny, młody team.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo może chcieć, pytanie, co na to Marks? :)

Ok, są korzyści, fajne asysty. Są też minusy bo gościu pewnie będzie chciał max i nie na rok tylko dłużej, poza tym może skutecznie rozwalić klimat. Dla mnie można go brać tylko z jakimś innym FA, który pozwoli walczyć o PO. W innym przypadku po co? Ale in Marks we trust xD

 

BTW, LeVerta nie ma na Fejsbuku bo mogą ogłosić dopiero po 1 lipca.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo może chcieć, pytanie, co na to Marks? :)

Ok, są korzyści, fajne asysty. Są też minusy bo gościu pewnie będzie chciał max i nie na rok tylko dłużej, poza tym może skutecznie rozwalić klimat. Dla mnie można go brać tylko z jakimś innym FA, który pozwoli walczyć o PO. W innym przypadku po co? Ale in Marks we trust xD

 

BTW, LeVerta nie ma na Fejsbuku bo mogą ogłosić dopiero po 1 lipca.

A Bulls dla przykładu mogli i dali Welcome Danzel Valentine?

 

Nets są w głupiej sytuacji bo tank nie ma sensu że względu na brak picków. Także dodanie Rondla na 2 +1 kontrakt nawet za większy pinionc nie musi być wcale głupie. Jedyny minus Rajona to jego zachowanie względem trenera. Czy niedoświadczony były asystent da sobie radę?

 

Dodałbym jeszcze po taniości kogoś na 2-3 ( Matt Barnes? ) z charakterem i dobrą obroną. No i po odejściu Thaddiatora to przydałby się ktoś na pf też najlepiej weteran na krótkiej umowie, może ktoś kto chętnie się odbudować i przez rok dobrze zarobić. Propozycje?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdyby do Nets powędrował z Pacers jakiś zawodnik to by mogli ogłosić.

Swoją drogą mleko się rozlało i można tylko gdybać - był sens oddawać Younga za ten pick? Wiadomo, że czas to objawi, ale póki co nie mam takiego przekonania (chociaż rzuty z dystansu były bolączką Nets a w tym LeVert jest dobry).

 

Rondo mnie właśnie odstrasza charakterem. Nie wiem czy jest warto ryzykować, że koleś rozwali szatnię młodych gości.

 

Weteran na PF? Chris Andersen lub Scola? Nie szedłbym taką drogą, może udałoby się wyrwać np. Derricka Williamsa skoro już mieszka w okolicy i chyba jest FA. Mirza Teletovic może chciałby wrócić? Cele się zmieniły na Brooklynie w końcu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.