Skocz do zawartości

Sezon 2016/17  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw osiągną w tym sezonie Nets?

    • 0-10
      3
    • 11-15
      10
    • 16-20
      10
    • 21-25
      6
    • 26-30
      3
    • powyżej 30 :)))
      0


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, bez wątpienia kolo zarabia dużo lepiej niż gra. Pytanie czy Nets wciąż są nim zainteresowani czy też czar uleciał. Poza Nets któż inny może chcieć przygarnąć Crabbe'a z takim kontraktem?

 

Lina raczej nie opchną, ten kolo to żywy banner reklamowy. On miał nawet sporo głosów do ASG pomimo tego, że nie grał :grin: Poza tym ciężko powiedzieć, że rozczarował, on się głównie leczył. Cegli, ale parę niezłych gier też zaliczył, szczególnie na początku.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pik nam zmarnujecie, ale życze wam jak najlepiej

Brawo za sportową postawę

(Ps. Twój nick jest od Larry Birda? tak mnie to teraz zaciekawiło)

 

Nets z loterii pewnie tak czy siak nie wyjdą w przyszłym sezonie więc pick będzie okej, ale fakt - nie dałbym się pokroić za to, że będzie to znowu najgorszy bilans w lidze.

 

Chociaż patrząc na wschód w tym sezonie to tak na prawdę jakoś mega daleko Netsom wiele drużyn nie uciekło. Może z 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archie Goodwin na 2 lata.

 

Nets wystarczy jedno dobre wzmocnienie z RFA/FA i razem z postępem uczynionym w tym roku da to spokojnie kilka(naście?) winów więcej. W tym sezonie wiele gier było na styku ale brakowało nawet nie tyle jakości i szczęścia co po prostu doświadczenia, młodzi się podpalali i wyrzucali piłkę w trybuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archie Goodwin na 2 lata.

 

Nets wystarczy jedno dobre wzmocnienie z RFA/FA i razem z postępem uczynionym w tym roku da to spokojnie kilka(naście?) winów więcej. W tym sezonie wiele gier było na styku ale brakowało nawet nie tyle jakości i szczęścia co po prostu doświadczenia, młodzi się podpalali i wyrzucali piłkę w trybuny.

Nie tylko .,Trzeba jeszcze brać pod uwagę to ,że mamy picki i to zarówno pierwszo i drugrundowe.Na pewno B-klyn nie ma szans na:,Makrele,Foksy,Bóle,Monki,Makareny ,ani Nitki z klina,.Ale oprócz tych napompowanych sławą "gwiazdorów" w tym drafcie jest sporo wartościowych dzieciaków.,W zasięgu Nets są całkiem dobre prospecty ( przykładowo moje typy)  Jordan Bell,Sindarius Thornwell,Justin Jackson,Nigel William-Goss  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko .,Trzeba jeszcze brać pod uwagę to ,że mamy picki i to zarówno pierwszo i drugrundowe.Na pewno B-klyn nie ma szans na:,Makrele,Foksy,Bóle,Monki,Makareny ,ani Nitki z klina,.Ale oprócz tych napompowanych sławą "gwiazdorów" w tym drafcie jest sporo wartościowych dzieciaków.,W zasięgu Nets są całkiem dobre prospecty ( przykładowo moje typy)  Jordan Bell,Sindarius Thornwell,Justin Jackson,Nigel William-Goss  

Justin Jackson - wątpie by poszedł ok 23 wyboru. Moim zdaniem już ok 15-18 go będą brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko .,Trzeba jeszcze brać pod uwagę to ,że mamy picki i to zarówno pierwszo i drugrundowe.Na pewno B-klyn nie ma szans na:,Makrele,Foksy,Bóle,Monki,Makareny ,ani Nitki z klina,.Ale oprócz tych napompowanych sławą "gwiazdorów" w tym drafcie jest sporo wartościowych dzieciaków.,W zasięgu Nets są całkiem dobre prospecty ( przykładowo moje typy)  Jordan Bell,Sindarius Thornwell,Justin Jackson,Nigel William-Goss  

 

Akurat ja bym wolał, żeby Nets zaryzykowali i niekoniecznie brali najlepszych graczy z NCAA, bo sufit tych zawodników wydaje się niski. W tej chwili Nets mają wybory: 23, 27 i 57 (czy mają jeszcze coś w 2 rundzie?). Mój wymarzony zestaw z tymi numerami dla Nets na ten moment to Giles, Adebayo i Mason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że ten Nicholson to dno i wodorosty.

 

Co do draft, może Nets uda się złowić jakiegoś TJ'a Leaf'a czy Caleba Swanigana albo Kennard ;)

Harry Giles jest po dwukrotnym zerwaniu ACL więc wątpię, aby Marks poświęcił na niego pick.

 

Jak kiedyś wspomniałem powinni uderzyć w Hardawaya Jr. O nim się praktycznie nie mówi, może być o wiele tańszy niż taki KCP. 

Też myślałem o Gallinarim na 3 letniej umowie, a także o  Muhmmadzie z Wolves

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak kiedyś wspomniałem powinni uderzyć w Hardawaya Jr. O nim się praktycznie nie mówi, może być o wiele tańszy niż taki KCP. 

 

W zasadzie im mniej się o czymś mówi tym bardziej jest prawdopodobne.,Hardaway jest reprezentowany przez  Priority Sports & Entertainment a Marks jest w bardzo dobrych układach z Bartelsteinem i Reggie Brownem,(Killpatrick,Cliff Alexander case)  .,PS&E ma także "pod opieką" kilku graczy z Europy.,Wcale bym się nie zdziwił jakby na B-klynie pojawił się z rękawa jakiś talent ze starego kontynentu.,Bartelstein reprezentuje także kilku prospektów z tegorocznego draftu Justin Patton, Tyler Lydon, Caleb Swanigan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.