Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Scrolluję se z nudów fejsa, a tu nagle mi mignęło "Welcome to New York Derrick Rose". Scrolluję dalej, kątem oka oglądam Hydrozagadkę na TVP Kultura (tak, biorę to ponad Euro), za chwilę zaczynam scrollować z powrotem do góry. I do mnie dociera.

 

Czy to ma być ta nasza nowa twarz rebuildingu? Nasz tank commander? Czy tylko mi szkoda Granta? Offseason ledwo się zaczął, a ja już się boję, że skończymy z Horfordami tego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłaby dla Was świetna opcja, patrząc na ten ruch.

Patrząc na ten ruch, to Horford to dla Knicks fatalna opcja. Owszem, gwarantuje na tu i teraz jakiś postęp sportowy, ale branie Derricka Rose'a w 2016 roku z nadzieją na grę "tu i teraz" jest bardzo naiwne. Dlatego te wszystkie Horfordy tego offseason są takie niebezpieczne, bo nie dają skoku jakościowego proporcjonalnego do maxa, którego na pewno przytulą. Może z Alem wejdziemy do Playoffs z siódmego miejsca, tylko czy jest to warte maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc Horforda na C w tym roku należałoby wg mnie celować w przyszłym roku w kogoś klasy Westbrooka na obwód (no czyli w sumie tylko w Westbrooka). Tak że takie dosyć spore ryzyko. Biorąc pod uwagę, że Calderon też spada za rok, to trochę niepokoją mnie decyzje Phila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna rozpaczac po Lopezie po Afflalo bo sa spoko grajkami 

ale niestety nie weszli do playoffs na tym ultracompetetive Wschodzie a to o czyms swiadczy - nie mowie ze sytuacja byla rozowa ale do pewnego momentu zrobili az 22-22 - gdzie kazdy podobno 'chcial' i sie staral 

 

w dzisiejszej NBA z Porzingsem nie ma miejsca na Robina Lopeza w s5 czy 30 minut i nie ma sensu go jakos super wysoko cenic - kiedy taki JoNoah chodzi na wolnosci - a w dzisiejszej dobie JoNoah to bedzie srednia rynkowa 

 

do pozyskania jest rzekomo Dieng, MGasol jest na wybiegu, Cousins zaraz bedzie do pozyskania(no chyba ze Conley tam podpisze), do podpisania Horford, Noah, Drwalt  

NBA roi sie i dwoi od opcji jak Robin Lopez ktory swiata nie zbawia - Knicks to nie Hawks - maja kase wiec lepszy czy gorszy kontrakt nie stanowi tu o niczym 

 

jesli Phil Hornacek i Melo mysla o playoffs to nie moga wrocic z tym samym skladem bo to nie wypalilo i cudownie nie wypali - nowy trener i nowy klimat nie robi z 30-52 teamu zespolu na ECF - to jest chyba oczywiste 

 

make or break dla Rose'a w NYC - ani to hometown ani to Nowy Orlean albo ostatni sezon w lidze albo odrodzenie kariery - cos jak Lawson tylko bez % 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose nie powinien tak cwaniakować przy Melo, pewnie oddanie gały przyjdzie mu trochę łatwiej niż Butlerowi.

W zasadzie z Rosem może nie być tak źle, Kristaps sieje za 3 aż miło, Melo też nie niszczy spaceingu, mogą zrobić Darkowi masę miejsca w pomalowanym na wjazdy. 
Ciekawy jestem, czy będą podpisywać jakiegoś centra, czy stawiaja na Krzyśka na C, Melo przesuwają na 4 i podpisują jakąś 2/3. 
Co jak co, może mistrzem nie będą, ale przynajmniej będzie ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 piwa i jeden stan przedzawałowy później wracamy do dyskusji. 

 

Phil ty c***u już odebrałeś mi drugiego zawodnika/maskotkę. Rolo tęsknie i nie daj się tam w tych toksycznych Bulls! 

 

No ale skoro sam Zen Master zrobił ten deal coś jest na rzeczy, a nazywa się to: KA$A BEJBE.

 

Tym ruchem wyjebał nam obronę pomalowanego do śmieci. Duet Rolo-KP dzielił i rządził a teraz został nam ten nasz Patyczak, który prawdopodobnie będzie musiał nadrabiać za O'Quinna/Melo braki w defensywie. Gdyby teraz było nam mało kłopotów to kto będzie zbierać? Łotysz ma się masować pod koszem czy Melo? Chyba, że w planach jest zatrudnienie jakiegoś ziutka od czarnej roboty, ale skoro nawet taki Biyombo teraz krzyknie sobie 13-15 mln za sezon to po co było oddawać Rolo skoro on już wiedział co i jak? Może już ma Gasola na celowniku za grosze? Może Horforda namówił kadzidełkami i paciorkami? Może (nie daj chryste panie boże) Howarda? 

 

Ale tym będziemy się martwić później. Jest ten Darek i teraz coś trzeba z nim zrobić. Jak się nie połamie to i tak będzie nadwyżką nad Calderonem. Granta też szkoda, bo przez głupotę głupiego i głupszego nie wąchał parkietu tyle ile powinien. Można go wypróbować przez jeden sezon. Jak da chociaż tyle co w drugiej połowie minionego sezonu będzie ok. Następnie mówimy mu arrivederci Róża i nagle robi się baaaaaardzo dużo kasy do wydania w przyszłym sezonie, gdzie będzie można przebierać w FA jak baby w lumpeksie. Ale tej kasy będzie mieć też więcej zespołów...

 

Oznacza to kolejny rok przejściowy. Adaptacja Jeffa H. dalszy rozwój Porzingisa oraz testowanie cierpliwości Melo.

 

Pewnie umknęła Wam informacja, że Wrotena już też nie ma na pokładzie. Myślę, że Jax jeszcze nie skończył bawić się składem. Trzeba dodać kilku zawodników na ławkę, przedłużyć Gallowaya i Thomasa, upewnić się czy ten Hernangomez jednak się stawi w Knicks oraz uważać na to co napisał Karpik: na leszczy chcących wysokie kontrakty z racji posuchy na rynku. 

 

Teraz jest 30 mln do wydania? Dobrze liczę? Więc na kogoś długoterminowego już teraz trzeba się zasadzić, bo razcej nikt nie przyjdzie na umowy jakie mieli AA i Judasz Williams. 

 

Reasumując: teraz to wygląda c***owo bo Rose i jego kolana. Tęsknota za ROLO, ale: jest pick za rok w pierwszej rundzie, jest w chuuuuuuuj kasy za rok na lepszych ludzi niż to co teraz w większości jest dostępne, jest #ŁotyszMVP. 

 

Powiedzmy, że się cieszę, ale muszę zobaczyć kogo dołoży by dobudować ten skład na ten sezon. 

 

Czekaliśmy już tyle, poczekamy i jeszcze z rok. Once a KnickAlways a Knick!

 

Na koniec fajna ruletka od Knicks Zone. Och jak mi ten Crabbe chodzi po głowie...

 

CllaTqSWkAQlmLD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.