Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

heh

heheh

buhahah

"śmiech waldka"

Rose = 21 baniek

Karmel, Porzi zostają

żeby się hajc zgadzał, trza by pchnąć RoLo

i grać Seraphinem/Quinnem na środku

nie wiem co głupsze, ta propozycja czy fakt, że Suns chcą ściągnąć na najbliższy sezon Bogdanovica

 

jeśli do Bulls pójdzie Lopez z Calderonem, to z nowym salary cap (94mln) Knicks mają ciągle ponad 30 mln do wydania. Więc raczej nie graliby O'Quinem na środku.

Jeden rok Rose'a i czekanie do 2017 kiedy będzie duży wybór wśród rozgrywających, to wcale nie jest zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiał taki jeden żul pod pewnym warzywniakiem: "Na c***u do raju" Rolo pojedzie do Bulls za Rose'a...

 

Taaaa ostatnia niedzielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Więc wrzucam coś ciepłego na pokrzepienie serc i ogórków. W dwóch częściach bo #ŁotyszMVP na to zasługuje :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Woja:

Knicks and Bulls are in advanced talks on a deal to send Derrick Rose to New York, sources tell @ShamsCharania and me.

 

 

edit:

he Bulls have traded guard Derrick Rose to New York for center Robin Lopez, guard Jerian Grant and guard Jose Calderson, source said Woj 1st

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja z Howardem moze być zamknięta, bo kiedys coś było taiego że adidas nie chce zeby howard i rose grali w jednym miescie, bo to zmniejsza potencjalny rytnek

No ale to było w czasach, kiedy obajbyli superstarami i przyszłością ligi wiec moze tym razem da radę

ale Dwight już chyba nie jest w Adidasie tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa dla Knicks, a jeszcze jak przyjdzie primadonna Howard to wysyłam do Porzingisa ręcznie napisany list, żeby ratował karierę i zażądał wymiany gdzieś, gdzie jego talent nie będzie marnowany.

 

 

Na minus :

Pozyskali gorszego Westbrooka bez atletyzmu (to tak jakby Shawn Bradley miał 1,8m wzrostu)

Nie ma Rolo.

Oddali Granta.

Calderon nadal będzie kradł minuty Grantowi.

 

Na plus: Calderon w Bulls, których nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie

Rose w Bulls był skonczony, ale to wciąż zawodnik który potrafi przyciągnąc publikę i zarobić hajs dla właściciela

Nic wielkiego z niego nie będzie, ale Knicks czyszczą w ten sposób sporo kasy za rok

 

Jeśli Knoicks sie cieszą to j też sie cieszę, tym bardziej, że kibicowałem Derricvkowi od zawsze.

Po prostu w Bulls juz nie było dla niego miejsca, za duzo sobie wyobrażał, teraz w nowym miejscu miejmy nadzieję ktoś do niego dotrze i wytłumaczy, ze ma wejść w cień i oby z takiej rady skorzystał

 

 

 

@chomiku

Horforda mozecie nie ustrzelić, bo sporo powaznych marek sie po niego wybiera, jesi przedłozy chec walki o tytuł nad kase to pozamiatane

Gasol też może zostać w Bulls po tym jk nie ma Derricka, on jest Jimmyemu potrzebny i zarzad Bulls powinien to rozumieć nie gorzej ode mnie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.