Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko na spokojnie i do przodu. Oby *odpukać* Młodziki się nie wypalili, a nasza przedwczesna radość nie została zaniechana.

 

Liczę, że utrzymamy formę i będziemy mogli podziwiać takich właśnie Lakers za którymi zdążyliśmy mocno zatęsknić. To co oglądamy na razie to czysta uczta dla oczu i oby z sezonu na sezon było już tylko lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle na razie rzeczywiście kozak. Widać, że Walton mu zaufał i chcę żeby większość akcji przechodziła przez niego, póki co to się sprawdza.

 

@january

 

Ostatnio pisales chyba że Russell to największy talent ostatnich lata na pozycji PG/SG.. Niestety ale Booker chyba jednak wiekszy. ;)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniane uczycie kiedy znowu jest się złym jak lakers przegrywają mecz, który powinni byli wygrać... Luke trochę przekombinował niepotrzebnie mieszjąc w rotacji i wpuszczając nawet na krótko Calderona i MWP. Russell tez za długo na ławce, za mało Mozgova jak dla mnie zwłaszcza kiedy nie gra Nance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniane uczycie kiedy znowu jest się złym jak lakers przegrywają mecz, który powinni byli wygrać... Luke trochę przekombinował niepotrzebnie mieszjąc w rotacji i wpuszczając nawet na krótko Calderona i MWP. Russell tez za długo na ławce, za mało Mozgova jak dla mnie zwłaszcza kiedy nie gra Nance.

 

duża zgoda, szczególnie Calderon był niedobry, bo Lakers, którzy zawsze robili run w 2 kwarcie ławką tym razem nie byli w stanie tego zrobić Jose na parkiecie. No nic, Luke też się musi jeszcze nauczyć, jak wykorzystywać graczy. Użycie ich +30 minut to nic takiego :smile:

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby mecz Lakers, szczególnie w obronie. Poza tym Mavs wszystko trafiali, nawet jak czasem udało się zagrać nieźle w obronie.

 

W 4q kompletnie nic nie wpadało, nawet proste layupy.

 

Nie wiem po co gra MWP i Calderon. Calderon w preseason może źle nie grał, ale teraz co wchodzi na parkiet to jest najsłabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.