Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wesoly mecz. Contestowanych rzutow poza paint moze z 10 przed crunchem.

Mvp poza mwp byl jednak koles na trybunach, ktorego bylo slychac w play-by-play. jadacy hardena przez caly mecz 

Sielsko prawie jak na meczu rodzimej pilkarskiej ekstraklapy.

 

Ingram jest ze 2 lata od bycia fizycznie graczem nba (co nie znaczy ze skillowo nie zawita predzej).

DAR moze byc fajnym borderline all-starem kiedys (czytaj starterem z racji ze lakers).

Reszta to rolesi poki co, bez lowienia grubszych FA sie raczej nie obejdzie.

 

Porownujac philla vs okc i ten mecz to philla wygladala lepiej niz lakers.

Taki sam chaos w ataku, ale philly lepiej w obronie i jednak wiecej ciekawych prospektow (nie liczac nawet simmonsa i noela).

Na trybunach o dziwo w philly tez lepiej, moze bardziej wygłodzeni za nba a nie d-league niz w L.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, styczeń na dzień dzisiejszy sam Embiid dla przeciętnego kibica jest ciekawszy niż całe Lakers razem wzięte ;]

 

Do tego ze zdrowych obecnie jest Sarić, Okafor, Grant, także nie ma się co dziwić że ta paczka może być dla kogos ciekawsza niz

Russell, Randle, Clarkson, Ingram, Nance.

 

Natomiast jasna sprawa, że też nie podjąłbym sie jeszcze oceny kto ma lepszą przyszłość, bo w Lakers ten talent jest po prostu lepiej rozłożony na pozycjach i ma szansę super fitować + jest zdrowszy (choć odpukać Ingram na Iron mana nie wygląda, a Randle już sezon opuścił)

Naszą przewagą jest to, że mamy Wasz pick + jeszcze swap z Kings + pick Kings,a jak widać trochę tych młodziaków trzeba wybrać, żeby to było zdrowe i do tego jeszcze wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ja uwielbiając Embiida pamiętam po prostu, że Russell jest arguable największym talentem na pozycji PG-SG ostatnich 4 draftów? A Embiid ma przerąbaną konkurencję wśród nowej ery wysokich z Townsem na czele.

W zasadzie się z Tobą zgadzam, ale to powyższe mnie zaciekawiło. Bo trochę nie rozumiem jakie znaczenie ma słaby poziom na pozycji PG-SG w ostatnich czterech draftach i wybitny na pozycji wysokich do tego porównania. Zwłaszcza, że następny na pozycjach 1-2 jest przedobry. 

 

Zaciekawiło mnie też określenie pierwszego występu (20pts na 58%ts?) Russella ''średnim'' (chyba, że chodziło ogólnie, a nie o dorobek strzelecki), bo jakoś nie jestem przekonany, ba, nie sądzę, żeby z perspektywy całego sezonu miał notować lepsze statystyki niż te 20ppg na 58%ts. Co nawet nie jest jakimś zarzutem, żeby nie było.

 

Dopóki po każdym upadku Embiida człowiek ma z tyłu głowy, że może mu coś się stać, dopóty nie ma co na poważnie na jego temat rozmawiać.

 

A, i pojawiło się w tym temacie, że Clarkson jest ''niedoceniany''. Tzn. jaka jest jego rzeczywista wartość, a jaka powszechna opinia na jego temat? Solidny 6th man i potencjał na dobrego startera klasowej drużyny to jest ''niesprawiedliwa'' opinia? Bo dla mnie tak to mniej więcej wygląda w tym momencie, a mówimy o 24-latku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i pojawiło się w tym temacie, że Clarkson jest ''niedoceniany''. Tzn. jaka jest jego rzeczywista wartość, a jaka powszechna opinia na jego temat? Solidny 6th man i potencjał na dobrego startera klasowej drużyny to jest ''niesprawiedliwa'' opinia? Bo dla mnie tak to mniej więcej wygląda w tym momencie, a mówimy o 24-latku.

Były podśmiec***ki na tym forum, że przepłacili kontrakt Clarksona, że jest przeceniany bo nabija staty w słabym zespole.50/4 za 6th mana, który jak sam napisałeś że może być starterem i spokojnie kręcić się wokół 15ppg albo i więcej z poprawioną obroną za 12 milionów w świetle nowego salary?Jak dla mnie steal, a nie żaden powód do śmiechów.

 

Drugiej połowy nie oglądałem, natomiast po pierwszej widać że przed Russellem, Clarksonem jeszcze duuuuużo do nauki.Hill stłamsił DLO, a Exum Clarksona.W Randla to coraz mniej wierze, gościu zachowuje się jak typowy imbecyl koszykarski momentami.To jak wchodzi na ofensy powoduje tylko facepalm.Do biegania kontr i run and gun spoko, ale do poważnej koszykówki to on się chyba nie daje zwyczajnie przez niskie bbal iq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell przede wszystkim jest strasznie streaky na razie, poniekąd dlatego, że jest młody, ale też dlatego, że ma taką charakterystykę jeżeli chodzi o scoring, dobrze to było widać nawet w preseason.

 

A co do bycia ciekawym prospektem, to Embiid (i Simmons) są oczywiście lepsi, tylko szkoda, że to trochę z dupy kategoria. ;)

 

Randle na C nie ma racji bytu, do tego się odnosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Walton on Jazz: "They shot 40 free throws, which is a little ridiculous to me. But that's kind of what happens when you play here in Utah."

 

 

Luke wie :D

 

Randle na C nie ma racji bytu, do tego się odnosiłem.

 

To tylko jeden mecz, ale niska piątka wygrała końcówkę z Houston. Randle na C jest dobrą opcją, kiedy chcesz switchować na wszystkich pickach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym ruchem Lakersów powinno wytransferować tego idiotę Randla.. Koleś stoi w miejscu i jestem przekonany, że jak się poprawi to niewiele, a teraz jest na to dobry czas, bo statystyki ma nienajgorsze i jego wartość może być zawyżona.. To jest totalny debil, który na siłę pakuje się pod kosz, jeśli chodzi o jego iq to tutaj świnka morska może się pochwalić większym..

Jeśli Ingram nabierze masy to naprawdę to będzie kozak i to po dwóch stronach parkietów, martwi mnie mała ilość minut dla Nance, bo wydaję mi się że ma dużo większy potencjał niż Randle..
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January Randle ma tylko wjazdy pod kosz i często rzuca w jakiś dziwnych sytuacjach... dlatego go podwajają stąd otwarte pozycje, ale naprawdę ten gość ma niskie iq boiskowe.. Siła agresja ok.. I najdziwniejsze że rzut najłatwiej poprawić, a u niego przez dwa lata nie ma ŻADNEJ poprawy.. Larry bardzo poprawił ten element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.