Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

D'Angelo będzie wymiataczem - jestem tego pewny. Będą mu się zdarzały jeszcze mecze słabsze, ale widać że Lakersi wiedzieli co robili wybierając go. Young z ławki o dziwo gra dobrze i myślę, że warto go zostawić. Najchętniej bym pozbył się Luo i Randla którego wartość jest zawyżona, więc jest okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do lepiej zorientowanych.

 

Nie martwią/zastanawiają Was minuty Clarksona w preseason? Wiem, że być może najlepsza byłaby dla niego rola Sixth Mana, ale coś mi te minuty tutaj nie grają.

 

D'Angelo Russell gra słuszne 29,5 minuty na mecz.

Julius Randle 26,2

Brandon Ingram dostaje swoje OK 24,1 zważając na jego warunki na starcie kariery

 

Clarkson? Zaledwie 22,9 a nie jest przecież ani weteranem do oszczędzania ani zupełnie nieprzygotowanym juniorem.

 

Czemu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodzi po prostu o swego rodzaju testowanie. Pre-Season biegnie szybko ku końcowi i warto wytestować wszystkie warianty. Na przykład dziś w pierwszej piątce pojawił się Brown, czy Robinson, którzy zagrali nieco ponad 5 minut każdy. Również Jianlian wyszedł jako starter, ale on dostał trochę więcej minut. Wiadomo, że tak nie będzie wyglądała nasza 5'tka w RS. To samo tyczy się Clarskona jako 6th Man będzie faktycznie wchodził więcej ze względu na doświadczenie. Myślę, że dostanie nawet więcej minut niż Ingram - co by nie połamać naszego Rookiego! :D

 

Innymi słowy test, test i jeszcze raz test. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na zakończenie preseason porażka z Suns, ale Lakers rozegrali niezłe spotkanie, wreszcie można oglądać Lakers bez zgrzytania zębami. Widać, że Scott zatrzymał się w czasie i teraz po prostu już nie nadaję się do trenowania. Między nim a Waltonem jest spora przepaść.

 

Russell w drugiej części trochę spuścił z tonu, ale i tak bardzo liczę na solidny sezon w jego wykonaniu. Ma być w tym sezonie liderem Lakers więc poprawa względem poprzedniego sezonu jest konieczna. Dzisiaj niezłe spotkanie rozegrał Randle, ale martwi brak poprawy w rzucie, w ogóle nie widać że go trenował, a przecież miał kompletnie zmieniać mechanikę rzutu. Póki co nie widać efektów, ale przynajmniej trochę poprawił prawą rękę. Ingram będzie jeszcze dłużej wchodzil do ligi niż Russell, ale potencjał ma wielki. Myślę, że w obronie już teraz będzie się przydawał.

 

Nigdy bym się nie spodziewał, że jednym z najbardziej fun to watch zawodników będzie dla mnie będzie Huertas.. po atakowanej stronie oczywiście.

 

Do składu na sezon zostawiłbym Robinsona.

 

Ogólnie nie wiem czego oczekiwać od tej drużyny.. Z jednej strony fajnie by było mieć pick w TOP3, a z drugiej to pasowałoby w końcu wygrać trochę więcej spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my mamy top3 protected?

no to jedziem z tym!

 

kolejny rookie z top3 to juz zajebista sprawa. do tego ktostam twittowal, ze ma informacje od solidnego wolnego agenta z przyszlego lata,

ze po odejsciu kobego, z banda perspektywicznej mlodziezy, szansa liderowania, lakers wydaja sie fajnym targetem na przyszle lato.

dochodzi nowa baza treningowa...

 

nie wiem co przyniesie ten sezon, ale za rok o tej porze moze bedziemy sie juz liczyli w walce o playoffs. byloby milo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym za tym, aby ten rok tankować znowu najlepiej po TOP1/2, nic ten rok nie zmieni, fakt, że moglibyśmy wygrać kilka meczów wiecej, ale co to zmienia? NIC. Kolejny fajny młodziak w przyszłości potencjalny all star na pewno by się przydał, do tego DAR po 2 sezonach, Ingram który nabierze trochę krzepy i doświadczenia i można ruszać po PO.

 

Zazdroszczę Minnesocie KAT-a, który już teraz to czołówka na swojej pozycji. Oby DAR poszedł w jego ślady,

 

A Draft ma być podobno mocny?

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft jest mocny. Choc po 2015 i 2014 w nic nie wierze...fajni gracze na sf/pf do wyjecia z wysokim numerem. Co do LAL to specjalnie nie musimy tankowac. Jestesmy bottom3 ekipa i jezeli nie zaliczymy pecha w loterii to cos nam jeszcze wpadnie. Najwazniejszy i tak jest rozwoj mlodziezy i licze ze na to mocno postawia w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź gościem, którego wyciągają z ciepłego domu po to, by finalnie być w roto za Mozgovem

To tak, jakbyś Ty był u swojej panny w rotacji za listonoszem

jeśli jesteś dziadem co siedzi przed telewizorem i całymi dniami popija browary nie dziw sie ze panna wybiera listonosza 

 

Yi to kalekin jakich mało, jak mają sie ogrywać młodzi to szkoda na niego pieniędzy. mozgov jest jaki jest, też duzych minut nie bedzie grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później Luke znów postawi więc na smallball, ale mam nadzieję że z Larrym, a nie Juliusem na centrze, bo próba gry Ingram-Randle w preseason jako frountcourt była samobójstwem.

 

Czyli wg Ciebie rzekome niepowodzenie danej pary w paru meczach preseasonu jest wystarczającym powodem, by trener nie próbował tego ustawienia w sezonie regularnym? Ile minut para Ingram-Randle zagrała na PF-C? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.