Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

No i co, chcesz grać Ingramem tylko na SF? Potrzeba drugiego na pozycje

Czytając porządnego SF, myślałem że chodzi o startera. I moim zdaniem Ingram jest naturalną trójką, więc chciałbym, żeby grał tylko na SF.

 

Drugim graczem zbierającym minuty na trójce może być ET, o którym wspomniał przed chwilą Jendras, a którym podobno jesteśmy zainteresowani. Mamy też Browna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL nie wierzę. Taka kasa dla Mozgova ?! Na litość boską co się w tym LA dzieje? 

 

Salary 94 baniek. 16 banieczek na takiego klocka. Czyli 17% salary udupione na co? Na kolesia który nigdy prime nie miał? 

 

I jeszcze wczoraj czytałem, że "nooo Westbrook i Durant dogadani po 2017/18". Każdy z nich max, czyli po ok. 30 baniek. Razem 60 + Wasz nowy center 16 daje 76. 76 za trzech graczy.

 

I niektórzy jeszcze starają się szukać "pozytywów" przy takiej kasie? Czy może jeszcze z szoku nie wyszliście...Mozgov gwiazdą LAL. Już widzę minę Jacka Nicolsona :D.

 

200.gif

 

 

Jesteście dla mnie ewenementem. Naprawdę. Jak by Wam Rysia Kalisza w pomalowanym za 16 baniek postawili też byście pisali: "no w sumie ok, przyda się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście dla mnie ewenementem. Naprawdę. Jak by Wam Rysia Kalisza w pomalowanym za 16 baniek postawili też byście pisali: "no w sumie ok, przyda się".

 

16 milionów to odpowiednik 12 w ubiegłorocznym salary. Mozgov dostał podobne pieniądze co np. Asik. Jak odłożyć emocje na bok, to zauważymy, że taka jest rynkowa cena za przeciętnego startera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 milionów to odpowiednik 12 w ubiegłorocznym salary. Mozgov dostał podobne pieniądze co np. Asik. Jak odłożyć emocje na bok, to zauważymy, że taka jest rynkowa cena za przeciętnego startera. 

No z tym, że w realiach ubiegłorocznego salary miał 8. Obecny kontrakt miał podpisany kiedy wiadomo jak się będzie kształtować obecne salary i 80% jego trwania będzie w jego warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 milionów to odpowiednik 12 w ubiegłorocznym salary. Mozgov dostał podobne pieniądze co np. Asik. Jak odłożyć emocje na bok, to zauważymy, że taka jest rynkowa cena za przeciętnego startera. 

 

Asik i Mozgov nie są "przeciętnymi starterami". To raczej fajny backup/słaby starter. No, ale rozumiem. Są dolary do wydania, są też ludzie chętni na te dolary. Nie wiem jak ta umowa ma dokładnie wyglądać, ale jeśli to jest full gwarantowane 64 mln, to raczej słaba umowa dla Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości czy Mozgow będzie w przyszłym sezonie prezentwoać poziom przeciętnego startera.

 

 

Asik i Mozgov nie są "przeciętnymi starterami". To raczej fajny backup/słaby starter. No, ale rozumiem. Są dolary do wydania, są też ludzie chętni na te dolary. Nie wiem jak ta umowa ma dokładnie wyglądać, ale jeśli to jest full gwarantowane 64 mln, to raczej słaba umowa dla Lakers. 

 

Czy Waszym zdaniem w '15 nie prezentował takiego poziomu?

 

Bo IMO gdyby wtedy był FA, to dostałby od Cavs podobną kasę i nie byłoby takiego oburzenia.

 

PS. Asik był solidnym starterem przed przyjściem do Houston Dwighta. Przed podpisaniem kontraktu też jeszcze trzymał poziom, dopiero w ostatnim sezonu mocno poleciał w dół.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 milionów to odpowiednik 12 w ubiegłorocznym salary. Mozgov dostał podobne pieniądze co np. Asik. Jak odłożyć emocje na bok, to zauważymy, że taka jest rynkowa cena za przeciętnego startera. 

 

Idąc tym tokiem myślenia.

 

Przeciętny starter = 16 mln

Liczba starterów = 5 szt.

 

5 x 16 mln = 80 mln

 

Zostaje 14 mln na 10 graczy z ławy.

 

Średnio 1,4 mln przy większym salary na gracza.

 

A gdzie tu miejsce na jakiegoś all-stara? Bo chyba Lakersi chcą mieć jakiegoś? W końcu big market.

 

Czy możemy uznawać już że LAL oficjalnie dołączyło do grona tak świetnie zarządzanych drużyn jak Kings i Philly? Kupchakowi od zawsze trochę świrem z oczu patrzyło ale żeby aż tak?

 

5121_mitch_1.jpg

 

No to Was załatwił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, że Asik zarabia o dobre 5 milionów mniej od Mozgova, a ich kontrakty kończą się w tym samym roku. 

 

Asik podpisywał kontrakt w innych warunkach rynkowych, w dodatku dostał rok dłużej.

 

A gdzie tu miejsce na jakiegoś all-stara? Bo chyba Lakersi chcą mieć jakiegoś? W końcu big market.

 

Czy możemy uznawać już że LAL oficjalnie dołączyło do grona tak świetnie zarządzanych drużyn jak Kings i Philly? Kupchakowi od zawsze trochę świrem z oczu patrzyło ale żeby aż tak?

 

No to Was załatwił :grin:

 

No rzeczywiście, strasznie nas załatwił. 40 milionów zostaje w cap roomie, za rok kolejny skok, no udupieni są na maksa! Lepiej na nikogo nie wydawać i grać po 48 minut debiutantami. Genialne rozwiązanie, powinieneś pracować w NBA.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.