Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas, wrzucaj sprawdzone informacje.

 

Po pierwszej, nie Kupchak, tylko Buss.

 

Po drugie, nie plotki, tylko to informacje z artykułu, który wrzuciłem wcześniej, podane w zupełnie innym kontekście (krytycznym w odniesieniu do Jima).

 

Ten tekst to jeden wielki sabotaż Jeanie i ogólnie z dziennikarskiego punktu widzenia, kupa sraki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huj z cujo.

wiemy juz z jakim numerem bedzie gral ingram?

 

http://www.e-nba.pl/topic/902-ile-razy-mam-ci-mowic-atakujemy-na-tamten-kosz/?p=435763

 

Nie wiem czy wytłumaczyli mu już, że nr jest zastrzeżony dla Wilta Chamberlaina, ale jakby chciał grać z takim samym nr jak w Duke (14) to droga wolna, bo Slava Medvedenko do Hall of Fame już raczej nie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasach gdzie Ezeli i Barnes to gracze na maxa ktos ma plakac za Whiteside'a ? 

Ty sie zakochales w tym Ezelim i Barnesie, że ich w każdym poście wspominasz.?

 

A co do Ciebie Kubbas to powiem tak, Whiteside 27 lat, rozegrał chyba pierwszy pełny sezon w swojej karierze, druzyna pełna weteranów, a i tak pojawiało sie sporo info o jego złej mentalności. Ty myślisz, że ktoś taki to dobry zawodnik na początek trenerskiej kariery Waltona i dla młodego trzonu LAL?

Edytowane przez LakeShow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepszy niż Ezeli który zagrał w ostatnich 2 rundach PO smaller then Minnie Me

 

Barnes to elitarny roles na lata także też go chętnie widzę

 

Mentalnie Whiteside w po pokazał że po prostu chce wygrywać, o jego work ethic też nie ma się co martwić, wystarczy spojrzeć na to że nie dawno błagal żeby go ktoś podpisał a teraz będzie miał maxa

 

prędzej martwił bym się o kontuzje, w krótkim czasie nabrał dużo masy, ogólnie przypomina fizycznie Bynuma, trochę

 

jedno jest pewne zmienia nawyki przeciwnych drużyn od wejścia bo zbiera broni obręczy i ściąga pomoc pod koszem w ataku i kończy podania

 

tymczasem Clarkson dalej robi postępy, a ja dalej go stawiam na Russellem

 

http://www.nba.com/lakers/news/160630_clarkson-strength-conditioning?cid=fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.