Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Matek, kogo chcesz pod koszem, skoro odrzuciles Hassana? Mam nadzieję, że nie obsranego w PO Ezeliego...

Chcę Horforda, w drugiej kolejności Biyombo. Poza nimi, to olałbym przepłacanie wszystkich innych, na czele z Hassanem. 

 

Spokojnie też można przedłużyć Hibberta, którego i tak widziałbym bardzo chętnie u nas w przyszłym sezonie z ławki. Teoretycznie, gdyby jakoś udało się przekonać Ala, to rotacja Horford-Hibbo-Randle jest już fajna. A gdybyśmy nie przekonali nikogo nowego, to Hibbert jako starter też byłby ok na najbliższy rok. Odpowiedni gość do szatni w tej młodej drużynie. 

 

Taj to byłaby fajna opcja na ławkę w bardzo wielu drużynach. Dobry obrońca na spadającej umowie. Jeśli Bulls wyślą gdzieś Butlera, to i Gibson powinien być tanio dostępny. Tak myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem, Amick potwierdza, że na Duranta nie mamy co liczyć. Nie żebym był zaskoczony tym, że Kevin nie pali się do gry z grupą żółtodziobów, którzy jeszcze nic nie pokazali, ale że nawet nie chce się z Lakers spotkać, to jednak pewne rozczarowanie. Inna sprawa, że sami Lakers na głowie póki co nie stanęli, żeby go zachęcić. Tu by trzeba paru ruchów na "win now", żeby w ogóle zwrócić uwagę gracza tego kalibru. Draft sugeruje, że zdecydowano obrać się inny kierunek.

 

Plus całej sytuacji jest taki, że nie będziemy tym razem czekać na decyzję gwiazdy, podczas gdy pozostali wolni agencji dogadują się z innymi zespołami. Możemy od pierwszego dnia uderzać po graczy, których dotychczasowe kluby będą właśnie w takiej sytuacji, jak Lakers w poprzednich latach, czekając na decyzję odnośnie planu A. Liczę więc na uderzenie w takie nazwiska, jak Whiteside czy Parsons na samym początku free agency, bo to wydają mi się najlepsi zawodnicy, o których możemy rywalizować.

 

Durant odpada, Horford według mnie z tych samych powodów również. DeRozan zostaje w Raptors.

 

Swoją drogą, to zabawne, że drugim po Woju, który podał newsa o Durancie, jest Amick, trzymający sztamę z Jeanie. :smile:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem po co LAL Parsons, Whiteside chyba za mało doświadczony, ta ekipa musi mieć mentora, który w szatni ogranie ich lae nie będzie samcem alfa jak Kobas. 

 

Najlepszy wybór dla LAL to Al Horford (czy dla niego? wcale nie musi być zły wybór - ma 29 lat, na PF/C pogra jeszcze min. 5 na wysokim poziomie, a 7-8 niewiele gorzej). Potrafi bronić, podawać i rozciągać obronę - miałby się od kogo Randle i Nance uczyć, a jako rim protector wystarczą tacy gracze jak Hibbert, Mahinmi, Biyombo. Gdyby nie wybrali Ingrama, idealny byłby dla nich Batum w tej roli i wtedy być może Whiteside miałby sens, ale tak... zawsze mogą się przeprosić z Gasolem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergio Rodriguez chce wrócić do NBA. Rok temu Lakers wyskoczyli całkiem znienacka z zatrudnieniem Marcelo Huertasa, więc oko na Europę na pewno mają szeroko otwarte i myślę, że mogą być zainteresowani. Pozyskanie rezerwowego PG to jedna z potrzeb na to lato. Rodriguez > Huertas, w każdym razie, zwłaszcza jeżeli chodzi o fizyczność i jest to jakaś opcja do rozważenia, zwłaszcza, że nie trudno będzie przebić jego zarobki w Realu (2,5 mln). Na razie Nets są ponoć faworytem: https://twitter.com/IAmDPick/status/746760444308783113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.