Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Imponuje mi swoją grą w defensywie, przez co imo nie będzie drugim Durantem, dla mnie będzie bliżej George'a niż Duranta, choć trzeba przyznać, że KD w tych playoffach był świetny w obronie.

W sezonie Ingrama w Duke był moment, gdzie miałem go i Simmonsa mniej więcej na równi, a Ingram miał serię występów gdzie wyglądał znakomicie jeżeli chodzi o scoring - tyle, że w drugiej części sezonu, jakieś ostatnie 15 meczów miał bardzo przeciętnych gdzie grał na 36-38%fg i chyba tylko dlatego, że draftexpress w pewnym momencie wrzucił go w swojej polityce hejtowania Simmonsa na pierwsze miejsce w mocku, zostało to dziwnie pominięte. A przecież Ingram nawet nie był pierwszą opcją w ataku Duke.

 

Na dziś upside Ingrama typowałbym mniej więcej tam, gdzie jest obecny Jimmy Butler tudzież Durant w wersji bardzo lekkiej. To wciąż dobre porównanie.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co go nie chce, tylko uważam że pod obecny roster to słaby fit, Horfordem jaram się od lat

Dlaczego słaby fit? Moim zdaniem to dobry C pod Randle'a, ale... roster stale się zmienia. Ewentualne pozyskanie Horforda otworzyłoby nowe możliwości przed Lakers, pomogłoby podbijać po innych. 

 

Ja nie rozumiem, dlaczego ludzie gardzą takim gościem jak Al z FA, jednocześnie chcąc, żeby zespół poszedł do przodu. Jeśli inni wolni agenci na ciebie leją, a masz okazję wziąć takiego typa (topowy FA) za free, to to robisz. Później się martwisz, jaki to fit pod trzech gnojków, których można przehandlować. 

 

Ogólnie coraz mocniej skłaniam się ku temu, że może warto byłoby teraz handlować Randlem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, czy Mitch brałby Davisa, gdyby ten był dostępny z naszym drugim pickiem. Patrząc na wybory pod koniec pierwszej rundy, po cichu liczyłem na niego, mocno zjechał. Mało zabrakło, żeby się przekonać.

 

Zubac? Dobre warunki, zobaczymy co z nim dalej.

 

Wyboru Ingrama nie ma co w tej chwili oceniać, oczywisty i każdy inny byłby sensacją i chyba głupotą. Trzeba poczekać na kolejne ruchy. Russell-Ingram-Randle nie przeszkadzają sobie na boisku, to najważniejsze na ten moment.


Czekamy na FA i może jakieś wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram, pięknie, tak to sobie wymarzyłem kilka miesięcy temu, jak jeszcze nie wiadomo było czy w ogóle będzie ten pick.

 

Zubac bez podjarki z mojej strony. Podobno ma rozsądny buyout w Serbii, więc od strony technicznej nie stoi nic na przeszkodzie, żeby dołączył już od tego sezonu, ale czy potrzebny nam w tym momencie kolejny młodziak i to tak surowy? Szału nie robią te jego highlightsy i raczej długa przed nim droga do realnej kontrybucji na poziomie NBA:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu kogoś kto interesuje się trochę bardziej europejskim koszem, ogladal trochę tego Zubaca i ma ochotę trochę go opisać?

Widziałem go jeszcze w Cibonie. Nawet na żywo się zdarzyło. Typowy niewyróżniający się Center z Europy. Coś tam dobije bliżej kosza. Postawi zasłonę dosyć twardo. Słaby atletyzm. Nieźle zbiera jak na eurosa. Ale jest strasznie surowy. Dużo pracy przed nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dziwny pick, ze strony Lakers, przy okazji tego naszego e-draftu, obczaiłem większość graczy z mocków i Zubac kompletnie nie pasował mi do Lakers, a graczy wysokich z

a) większym potencjałem
B) z lepszą motoryką
c) lepszym skillem na tu i teraz

Zazdroszczę picków Warriors zarówno Jones jak i Pat (tu widzę historię podobną do Jordana Clarksona) byli moim typami w e-drafcie dla Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie coraz mocniej skłaniam się ku temu, że może warto byłoby teraz handlować Randlem. 

 

Moim zdaniem to jest najgorszy moment. Walton może mu tylko pomóc.

 

Jestem ciekawy, czy Mitch brałby Davisa, gdyby ten był dostępny z naszym drugim pickiem. Patrząc na wybory pod koniec pierwszej rundy, po cichu liczyłem na niego, mocno zjechał. Mało zabrakło, żeby się przekonać.

 

Mitch ponoć po 23. picku poniformował agenta Zubaca, że weźmie go, jeśli będzie dostępny z 32, więc wątpię.

 

O Zubacu nic nie wiem, ale goście z draftexpress bardzo go chwalą, ponoć poszedłby w pierwszej rundzie, gdyby zgodził się na draft&stash, do tego fan Lakers. Poza tym ufam Lakers w kwestii draftu, więc wierzę, że i tym razem trafili.

 

Kupchak podobno próbował kupić jeszcze jeden 2nd rounder, ale się nie udało. Zawodnik, którego namierzył, nie został jednak wybrany, więc być może zawita do LA. Nie wiadomo na razie, kto to.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że szukaliście 7 footera, bo inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć odpuszczenia Dialo i Onuaku.

Jest już Tarik Black, który powinien dostać w końcu legitną szansę od Luke'a Waltona - znają z się University of Memphis, gdzie Luke krótko stacjonował jako asystent. Kolejny undersized center nie był więc raczej najpilniejszą potrzebą.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już Tarik Black, który powinien dostać w końcu legitną szansę od Luke'a Waltona - znają z się University of Memphis, gdzie Luke krótko stacjonował jako asystent. Kolejny undersized center nie był więc raczej najpilniejszą potrzebą.

Pytanie czy Black zostanie w ogóle przedłużony.

Kupchak podobno próbował kupić jeszcze jeden 2nd rounder, ale się nie udało. Zawodnik, którego namierzył, nie został jednak wybrany, więc być może zawita do LA. Nie wiadomo na razie, kto to.

Po tym jak Wizz oddali nam Clarksona praktycznie za darmo nikt nie chciał się zgodzić. :) Ale skoro i tak nie został wybrany to bardzo fajnie, może kolejny fajny prospect do nas zawita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gitara, teraz jeszcze D Angelo wyjebac by bylo milo, od poczatku nie jestem jakos do niego przekonany

Ciebie na bana lepiej bo to co wypisujesz od jakiegoś czasu plus spoilery w temacie o drafcie to jest porażka.

 

A tu jeszcze zdjecie na 2 tygodnie przed draftem https://www.instagram.com/p/BHBRWK7jLUO/?taken-by=lakers

 

No i fajnie, że wreszcie jakiś lepszy center od Sacre, ale czy w związku z tym, Tarik Black zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.