Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w ogóle można by pomyśleć. że Lakers byliby skłonni oddać D’Angelo za pick inny niż 1 lub 2 w takim drafcie. To z resztą nie była nawet plotka, tylko spekulacje Chada Forda, oparte na tym, że na workoutach przyglądali się prawie wszystkim dostępnym graczom.

"I think we all assume that Ingram's going to be the guy at No. 2, but they've brought in Marquese Chriss, they've taken a long look at him," Ford said in a SportsCenter appearance. "They've brought in Dragan Bender, Jaylen Brown, and while I still believe that it will be Ingram at No. 2, the Lakers have explored other options. And again I think the concern with Ingram is his lack of strength and how NBA-ready he's going to be because of that. I think more likely the Lakers are trying to pick up another pick in this draft in the top five and the guy that they have that they can shop is D'Angelo Russell, a guy who was their No. 2 pick in the draft last year but burned some bridges in the locker room."

Ale co w tym dziwnego, że patrzą na całą klasę draftu, a nie tylko na tych, którzy mają realne szanse na wybór z dwójką? Dwa lata temu i rok temu było to samo. Kupchak (albo ktoś inny z obozu Lakers, bo piszę z pamięci) słusznie kiedyś tłumaczył, że w workoutach chodzi nie tylko o wybranie tego konkretnego zawodnika, ale również poznanie innych graczy i zbudowanie fundamentów do jakieś wspólnej relacji bo istnieje spora szansa, że w przyszłości ktoś z tego draftu podpisze kontrakt lub trafi do Lakers w wyniku transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał wolne pół godzinki :smile:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iffn2bZVFJU

Czy tylko ja jestem bardziej pod wrażeniem częsci defensywnej i skilla pod tym wzgledem Ingrama?

 

W tym wieku taka świadomość rotacji, pozycjonowania, wyczucia boiska i partnerów. Fakt, żę czasem polega zbytnio na swojej "długości", ale znakomicie wykorzystuje te narzędzia, które ma. Tak szczerze powiedziawszy widzę, więcej wad do nadrobienia w ataku niż w obronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja jestem bardziej pod wrażeniem częsci defensywnej i skilla pod tym wzgledem Ingrama?

 

Mam podobne odczucia.

 

btw. Stein donosi, że Lakers będą wśród drużyn uderzających po Horforda (szok!). Byłoby super, ale nie widzę atutów po naszej stronie w przypadku takiego weterana.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horford nam na nic w sumie, bardziej pasowalby ktos w typie nene, ktos do kogo mozna pilke wrzucic i dac mu popracowac

 

 

eee i Nene jest kimś takim?

a jeden z najlepszych wysokich w lidze nam "na nic"?

 

przez Horforda możesz prowadzić atak. Idealny fit pod ofensywę wzorowaną na Warriors.

 

Minusem jest tylko wiek, Lakers musieliby jeszcze ustrzelić paru weteranów.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Horford nie byl nigdy gosciem ktory by gral na low post tylem do kosza czy przodem, u Nene (ktory byl tylko przykladem) to od zawsze bylo bread and butter

 

Horford jest fajny bo jest szybki na nogach kozak broni zbiera, ale w ataku to bardziej pick and pop i rozciaganie parkietu obecnie, a spacingu nam raczej brakowac nie bedzie, bardziej przydalyby sie latwe punkty spod kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Horford nie byl nigdy gosciem ktory by gral na low post tylem do kosza czy przodem, u Nene (ktory byl tylko przykladem) to od zawsze bylo bread and butter

 

Horford jest fajny bo jest szybki na nogach kozak broni zbiera, ale w ataku to bardziej pick and pop i rozciaganie parkietu obecnie, a spacingu nam raczej brakowac nie bedzie, bardziej przydalyby sie latwe punkty spod kosza

 

Łatwe punkty będziesz miał dzięki temu, że Horford rozciąga obronę, dużo widzi i jest jednym z najlepszych wysokich na pickach w lidze. Gra tyłem do kosza nie będzie priorytetem, może być fajnym bonusem, ale są ważniejsze skille. A Nene w życiu nie przekroczył 15 ppg i o ile to wszechstronny zawodnik, to też żadną bestią na low poście nigdy nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozciagac mozna parkiet ale chyba nie mamy zamiaru sie bawic w atlante?

 

Randle lubi na obwod wychodzic, Horford jeszcze na obwodzie rozciagajacy gre, ja preferowalbym kogos kto zagra tylem do kosza

 

co do nene sie z toba nie zgodze, zawsze mozna bylo u niego liczyc na gre pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozciagac mozna parkiet ale chyba nie mamy zamiaru sie bawic w atlante?

 

Dlaczego nie? Systemowo są świetni, brakuje im po prostu talentu, żeby wskoczyć półkę wyżej.

 

Randle lubi na obwod wychodzic, Horford jeszcze na obwodzie rozciagajacy gre, ja preferowalbym kogos kto zagra tylem do kosza

 

co do nene sie z toba nie zgodze, zawsze mozna bylo u niego liczyc na gre pod koszem

 

 

Randle wychodzi, ale póki co nie ma rzutu. Horford ma, a do tego jest świetny na pickach, w dzisiejszej lidze to znacznie cenniejsze umiejętności niż postup. Zresztą, w razie potrzeby, Al tyłem też coś zagra. 

 

Nie twierdzę, że Nene nie potrafił grać tyłem, ale bądź co bądź wielkiej uwagi obrony nie skupiał. Zresztą, zawodnika o jego skillsecie na rynku i tak nie ma, a najbardziej zbliżony jest chyba, jak na ironię, właśnie Horford.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford w Lakers niestety jest praktycznie nierealny, a pozyskanie go byłoby super ruchem, a tutaj widzę jakieś wybrzydzanie. DeRozana też kilka osób tutaj nie chcę.. Czego Wy oczekujecie? Lakers są na takim etapie, że takich all-starów jak DDR czy Horford powinni brać z pocałowaniem ręki bo na graczy z półki TOP10 póki co nie mają praktycznie żadnych szans.

 

Ja nie mam wygórowanych oczekiwań jeśli chodzi o ten offseason. Mam tylko nadzieję, że uda podpisać się Biyombo. Idealnie by było gdyby udało się oddać gdzieś Lou/Younga, ale to już takie proste nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej - czy Ty masz jakąś insiderską wiedzę tudzież czarnoksięskie zdolności - by wydawać opinie, że Sixers mogą realnie wziąć (tak rozumiem ''wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby...") Ingrama, gdy wszyscy w USA są przekonani, że do Philadelphii idzie Simmons? W zasadzie Ingram jako pierwszy pick byłby sensacją.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sources: Charlotte's offering No. 22 - if team will take contract of Spencer Hawes or Jeremy Lamb. Hornets need space to re-sign free agents

 

 

 

Dajesz Mitch.

 

 

Ale oni to robią, żeby salary wyczyścić. A zatem mieć kasę na zatrzymanie także Lee, którego tak bardzo chcesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja jestem bardziej pod wrażeniem częsci defensywnej i skilla pod tym wzgledem Ingrama?

 

W tym wieku taka świadomość rotacji, pozycjonowania, wyczucia boiska i partnerów. Fakt, żę czasem polega zbytnio na swojej "długości", ale znakomicie wykorzystuje te narzędzia, które ma. Tak szczerze powiedziawszy widzę, więcej wad do nadrobienia w ataku niż w obronie :smile:

Imponuje mi swoją grą w defensywie, przez co imo nie będzie drugim Durantem, dla mnie będzie bliżej George'a niż Duranta, choć trzeba przyznać, że KD w tych playoffach był świetny w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.