Skocz do zawartości

[ECF] Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors


Pozioma

Rekomendowane odpowiedzi

Zas jak Cavs pojada przeciwnika w finale ligi to nie watpie, ze wyjdzie z tego rozmowa na forum...

 

cavs są na straconej pozycji, bo jeśli wygrają, to okaże się, że Curry był po kontuzji/thunder im leżą/nie grali ze spurs/mieli łatwiejszą drogę/sędziowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam wątpliwości, czy Raptors wygraliby serię z Blazers. Przecież oni nawet ze zdrowym Valanciunasem, ledwo przebili się przez słabiutkich Pacers. Wschód jest przygnębiająco słaby, ale nie musi to oznaczać, że obecna forma Cavs jest przeceniana. Oni jedni wiedzą, jakie mają jeszcze rezerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam wątpliwości, czy Raptors wygraliby serię z Blazers. Przecież oni nawet ze zdrowym Valanciunasem, ledwo przebili się przez słabiutkich Pacers. 

Jak dla mnie Pacersi by zmietli Blazers. Na jakiej podstawie twierdzisz, że są słabiutcy jak zrobili lepszy bilans od Blazers i mają lepszego mvp(PGeorge).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchód nie jest przygnębiająco słaby. zachód wygrał w sumie tylko 14 meczów więcej, no ale na szczęście 76ers w playoffs nie występują. a takie drużyny jak pacers, celtics, hornets czy może nawet pistons (po pozyskaniu Tobiasa) wcale nie były słabsze od mavs, memphis, blazers czy rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly kiedys bardziej jednostronne i nudne finaly konferencji w historii?

rok temu cavs hawks, ale tam chociaz byly zaciete mecze...

liga musi cos z tym zrobic, nie wiem co, ale jak finaly wschodu maja tak co roku wygladac, to ludzie przestana to ogladac w koncu

tak jak na WCF sie wstaje i oglada z zapartym tchem tak tutaj lepiej sie wyspac i nie marnowac czasu

 

ps. moze i raptors, pacers by ograli blazers, ale na zachodzie tego typu druzyny nie wystepuja w finale konferencji i nawet nie ma prawa sie to zdarzyc

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchód nie jest przygnębiająco słaby. zachód wygrał w sumie tylko 14 meczów więcej, no ale na szczęście 76ers w playoffs nie występują. a takie drużyny jak pacers, celtics, hornets czy może nawet pistons (po pozyskaniu Tobiasa) wcale nie były słabsze od mavs, memphis, blazers czy rockets.

 

To jest jasne, chodzi o top4 zachodu i Cavs, które tworzą top5 ligi.

 

 

cavs są na straconej pozycji, bo jeśli wygrają, to okaże się, że Curry był po kontuzji/thunder im leżą/nie grali ze spurs/mieli łatwiejszą drogę/sędziowie.

 

Najbezpieczniejszą opcją dla Cavs będzie przegrana w finałach, ot co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly kiedys bardziej jednostronne i nudne finaly konferencji w historii?

rok temu cavs hawks, ale tam chociaz byly zaciete mecze...

liga musi cos z tym zrobic, nie wiem co, ale jak finaly wschodu maja tak co roku wygladac, to ludzie przestana to ogladac w koncu

tak jak na WCF sie wstaje i oglada z zapartym tchem tak tutaj lepiej sie wyspac i nie marnowac czasu

Ale w czym liga jest winna że LBJ okazuje się zajebi...m zawodnikiem, managerem i trenerem.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Cavs graja zajebiscie to fakt, ale raptors to porazka i ogolnie brak przeciwnika na wschodzie 

czytaj uwaznie nie napisalem ze to wina ligi, tylko ze powinni cos z tym zrobic jesli dbaja o ogladalnosc, bo juz drugi rok z rzedu kazdy ma w dupie ECF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mają zrobić? Zlać obie konferencje w jedną całość, bo Wschód od paru lat cierpi na deficyt superstars?

 

 

Jak dla mnie Pacersi by zmietli Blazers. Na jakiej podstawie twierdzisz, że są słabiutcy jak zrobili lepszy bilans od Blazers i mają lepszego mvp(PGeorge).

 

Oczywiście na podstawie oglądanych meczów. Widziałem Blazers dających wyrównane mecze Warriors, i widziałem serię Raps-Pacers, po której musiałem przez tydzień zakraplać oczy. George był też zdecydowanym MVP rywalizacji z Raps. Problem w tym, że jego najlepszymi pomagierami byli: George Hill i rookie Turner, a najpoważniejszym rezerwowym - Solomon Hill. Z resztą serię koniec końców wygrali "Kanadyjczycy" ze swoim 30% FG duo. Jedno zwycięstwo więcej w RS ma być dowodem na co? Thunder wykręcili jedną wygraną mniej od Raptors. Te wszystkie wyliczanki na podstawie RS... Parę dni temu wrzuciłeś rozpiskę z playoffowymi rywalami LeBrona. Jak lubię gościa, tak muszę przyznać, że w formie zbioru liczb i liter, prezentowało się to znacznie okazalej niż w koszykarskiej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly kiedys bardziej jednostronne i nudne finaly konferencji w historii?

rok temu cavs hawks, ale tam chociaz byly zaciete mecze...

liga musi cos z tym zrobic, nie wiem co, ale jak finaly wschodu maja tak co roku wygladac, to ludzie przestana to ogladac w koncu

tak jak na WCF sie wstaje i oglada z zapartym tchem tak tutaj lepiej sie wyspac i nie marnowac czasu

OMG 

 

Co liga ma z tym robić, nie będzie mieszała pomiędzy konferencjami. Zrobić mogą coś gracze, nikt im nie każe się gnieździć na zachodzie. Wschodnie drużyny też mają miejsce w salary. Skoro jest tak łatwo, to każdy gwiazdor pragnący dłuższych runów w PO powinien przy szukaniu nowej umowy kierować się na wschód. 

 

KD nie powinien w tym roku się nigdzie ruszać, ale taki CP za rok? Telefon do ręki i prosić np. George'a o zgodę na dołączenie w Pacers (którzy z kolei powinni w tym roku zrobić wszystko, żeby skusić Horforda, ale to temat na inną dyskusję). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież liga nie zakaże legitnym FA podpisywać umowy na zachodzie.. Trend się w końcu zmieni i myślę, że niedługo może się ta dysproporcja wyrównać.

Pooowoli na wschodzie być może zacznie się budować kilka ciekawych zespołów(przy odpowiednim zarządzaniu) - Sixers, Celtics, Pistons czy Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalbym takze ze tacy houston na wschodze pewnie by grali w ECF, chyba zeby szybciej na Cavs trafili

No chyba k**** nie. Drużyny 5-8 na wschodzie są gorsze od drużyn 2-8 na zachodzie. Może POR bym dał jako faworyta z DET, może. I tyle. Nie rozumiem dlaczego ktoś uważa, że takie POR jest od razu lepsze, bo gra w tej samej konferencji co GSW czy SAS. Bilanse w RS ma lepszy wschód. SRS też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cavs są na straconej pozycji, bo jeśli wygrają, to okaże się, że

Curry był po kontuzji[...]/nie grali ze spurs/mieli łatwiejszą drogę[...]

W drugim wierszu sa akurat same fakty, z ktorymi trudno dyskutowac ;-)

Ale jak ktos przywiazuje duza wage do wymowek to zawsze sie jakies znajda...

 

Najbezpieczniejszą opcją dla Cavs będzie przegrana w finałach, ot co :smile:

Najbezpieczniejsza do otrzymania standardowych latek dla przegranych ;-)

 

wchód nie jest przygnębiająco słaby. zachód wygrał w sumie tylko 14 meczów więcej, no ale na szczęście 76ers w playoffs nie występują. a takie drużyny jak pacers, celtics, hornets czy może nawet pistons (po pozyskaniu Tobiasa) wcale nie były słabsze od mavs, memphis, blazers czy rockets.

Najwieksza roznica miedzy konferencjami rzuca sie w oczy wlasnie teraz bo na wschodzie brakuje drugiego contendera. Ale nawet to glownie wynika z pecha, ze Heat sie rozpadli zdrowotnie. Z Boshem i Whitesidem bysmy mieli finaly konferencji ze smaczkiem i emocjami, a tak jest nagroda pocieszenia, ktora w dodatku jest uszkodzona.

 

byly kiedys bardziej jednostronne i nudne finaly konferencji w historii?

Zdarzaly sie... http://www.basketball-reference.com/playoffs/2001-nba-western-conference-finals-lakers-vs-spurs.html

 

liga musi cos z tym zrobic, nie wiem co, ale jak finaly wschodu maja tak co roku wygladac, to ludzie przestana to ogladac w koncu

Jest na to bardzo proste rozwiazanie: zapraszamy pare gwiazd na wschod...

A tak sie sklada, ze dzieki free agency moga to robic na wlasna reke.

 

tak jak na WCF sie wstaje i oglada z zapartym tchem tak tutaj lepiej sie wyspac i nie marnowac czasu

Przeciez strefy czasowe sa problemem dla reszty swiata, ale nie dla USA i najwazniejsze czy tam ludzie ogladaja czy nie. Cavs-Raptors moze nie warto ogladac do konca, ale sa duzo gorsze rzeczy w TV niz 2-3 kwarty dobrej gry jednej druzyny. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba k**** nie. Drużyny 5-8 na wschodzie są gorsze od drużyn 2-8 na zachodzie. Może POR bym dał jako faworyta z DET, może. I tyle. Nie rozumiem dlaczego ktoś uważa, że takie POR jest od razu lepsze, bo gra w tej samej konferencji co GSW czy SAS. Bilanse w RS ma lepszy wschód. SRS też. 

ale ja nie pisalem o Portland tylko o Houston. zapytam sie tak, ktora druzyna na wschodzie wg Cb wygralaby 4 mecze w serii z Rockets? bo ani Hawks, ani Raps, ani Heat mnie nie przekonuja

 

 

 

Przeciez strefy czasowe sa problemem dla reszty swiata, ale nie dla USA i najwazniejsze czy tam ludzie ogladaja czy nie. Cavs-Raptors moze nie warto ogladac do konca, ale sa duzo gorsze rzeczy w TV niz 2-3 kwarty dobrej gry jednej druzyny.

sam fakt ze od kilku dobrych lat mowi sie o druzynie Lebrona jako pewnym finaliscie odstrasza od odgladania finalow wschodu. btw. gdzie mozna znalezc wyniki ogladalnosci danych serii/meczow? 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalbym takze ze tacy houston na wschodze pewnie by grali w ECF, chyba zeby szybciej na Cavs trafili

Houston z drużynami wschodnimi zrobili 13-17. % to poziom Magic, Bux i Knix. Czyli 11 miejsce w konferencji wschodniej. Żadne ECF. 1 runda i wciry od kogokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam fakt ze od kilku dobrych lat mowi sie o druzynie Lebrona jako pewnym finaliscie odstrasza od odgladania finalow wschodu.

Chyba, ze jestes fanem LeBrona... a oceniajac po sprzedazy jego koszulek i butow nie jest ich malo...

 

btw. gdzie mozna znalezc wyniki ogladalnosci danych serii/meczow?

http://tvbythenumbers.zap2it.com/tag/nba-playoffs-ratings/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto to jest poprostu najwiekszy overmatch by Cavs w tych PO. To co bylo argumentem TOR wczesniej, w zestawieniu z Lebronskimi teraz wyglada conajmniej blado. Odejmij Litwina i mamy 2 wstydliwe blowouty. Znowu Derozan wyglada masakrycznie dobrze w 1q. Biyombo wyglada duzo lepiej robiac swoje grozne powazne miny i napinajac miesnie niz w przekroju calego spotkania na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston z drużynami wschodnimi zrobili 13-17. % to poziom Magic, Bux i Knix. Czyli 11 miejsce w konferencji wschodniej. Żadne ECF. 1 runda i wciry od kogokolwiek

 

takie porownanie suchego bilansu z rs to mozna o kant dupy rozbic. detroit w rs wygrali z cavs 3:1, a raps 2:1, z tego tez wyciagasz wnioski?

mowie o  Rockets ze zdrowym Howardem i Hardenem.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie pisalem o Portland tylko o Houston. zapytam sie tak, ktora druzyna na wschodzie wg Cb wygralaby 4 mecze w serii z Rockets? bo ani Hawks, ani Raps, ani Heat mnie nie przekonuja

Hawks miało drugą obronę ligi. Jak dla mnie zdrowi Heat, Hawks, Celci czy Indiana by ich zgwałcili. Może nie w 4, ale w 6 już raczej spokojnie.

Co niby takiego ma Rockets?

takie porownanie suchego bilansu z rs to mozna o kant dupy rozbic. detroit w rs wygrali z cavs 3:1, a raps 2:1, z tego tez wyciagasz wnioski?

mowie o  Rockets ze zdrowym Howardem i Hardenem.

A ty z czego wyciągasz wnioski? Wszystkie dane z RS przemawiają przeciw nim, a że skontuzjowali Curry'ego dzięki czemu uniknęli sweepa ma być znowu powodem do ich wyższości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.