Skocz do zawartości

[ECF] Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors


Pozioma

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak zaskroniezc udaje żmije

 

Chłopie a gdzie ja jadę teraz po tym jak gra James?

Piszę oczywista rzecz- facet gra w kosza zawodowo od 13 lat, więc z prostej matymatyki (przyjmując za zawodowcy ciągną kariery max 20 lat wychodzi mi ze juz jest bliżej mety

Co w tym trudnego?

 

A to ze wschód jest słaby wie każdy z wyjątkiem fanów Cavs najwyraźniej

A jak Cavs wygraja tytuł to mało mnie to obejdzie

 

 

No i stsndardowe argumenty fsnbojow Cavs- jedtes kibicem Bulls więc się nie znasz...

 

6 tytułów

0 tytułów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jesli by miało to na tym polegać że wybiera się zespół jakiś aby w obronie powiedzieć że ma więcej tytułów sprzed 20 lat niż jego rywal to nikt by nie kibicował innym ekipą niż Lakers i Celtics

jesli jakby nagle sie okazało że Bulls robią w jakimś sezonie finały to by wyszło jaka to heroiczna przeprawa była

zamiast pisać jaki to wschód słaby należy ich docenić, może to po prostu oni są tacy mocni a nie wschód słaby?

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rs tak byli i liczyli się tylko GSW i SAS

 

Cavs na tle wschodu co już pisałem X razy są mega zajebisci i doatego ich awans dla nikogo nie jest niczym wyjątkowym. Byli oni i długo długo nikt. Największą sensacja były te dwie wygrane Raps co też napisałem, bo niemal każdy spodzieal się szybkiego 4-1

 

Niespodzianka to 4-2 co też napisałem

 

 

Nieważne co napisze i tak jakiś cavsboj uzna to za prowokację

A dla mnke tak naprawdę po skończyły się na porażce SAS, kto z tej trójki wygra mi wisi, bo żadnej ekipke nie kibicuje jakoś przesadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby np. OKC przerzucić na wschód to okazałoby się, że w obu konferencjach są po 2 super zespoły, kilka dobrych, kilka średnich i kilka słabych, paradoksalnie Cavs mogliby grając na zachodzie zrobić lepszy bilans w RS, gdyż musieliby się bardziej postarać o zajęcie dobrego miejsca, na wschodzie moim zdaniem zagrali większość sezonu na pół gwizdka bo wiedzieli, że to wystarczy.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby np. OKC przerzucić na wschód to okazałoby się, że w obu konferencjach są po 2 super zespoły, kilka dobrych, kilka średnich i kilka słabych, paradoksalnie Cavs mogliby grając na zachodzie zrobić lepszy bilans w RS, gdyż musieliby się bardziej postarać o zajęcie dobrego miejsca, na wschodzie moim zdaniem zagrali większość sezonu na pół gwizdka bo wiedzieli, że to wystarczy.

Dobrze, że do PO awansowali grając na te półgwizdka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.