Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2016/17


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

przez ile czasu FAsy beda waiverami? 2 dni?

 

III.3. Każdy zawodnik wyrzucony z drużyny, choćby na chwilę, oraz każdy zawodnik nieprzypisany do żadnej drużyny w momencie rozpoczęcia nowego sezonu, powinien wylądować na Waiverze, na którym spędzi od 48 do 72 godzin [decyduje czas oddalający od dobowego przetwarzania Yahoo].

 

Czyli podejrzewam, że - tak, jak mówisz - będą to 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem ze swojej drużyny ZBo.

Składy zaktualizowane, przycisk wciśnięty i zawodnicy niczyi przez dwa dni będą waiverami czyli sezon na dobre rozpocznie się w poniedziałek 10 października.

Przypominam o rozsądnym dobieraniu zawodników.... Drużyna w żadnym momencie waiverowej karuzeli nie może przekroczyć progu salary i proszę o tym pamiętać bo grozi za to cofnięcie pobranych zawodników i ban na miesiąc.

Aaaaaa buła, miałeś w składzie James'a Augustine'a..... i za niego masz pusty slot.
.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oferta dla walczących tu i teraz. Bardzo solidne FP do zgarnięcia w wymianie za młodych i perspektywicznych oraz picki:

 

 Paul Millsap 31 57,60 
 LaMarcus Aldridge 31 48,30 
 Deron Williams 32 38,90 
 Tony Parker 34 34,05 
 Ersan Ilyasova 29 29,30 
 Jamal Crawford 36 27,40 
 Kyle Korver 35 26,85 
 Danny Green 29 26,80 
 Kosta Koufos 27 25,40 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był najmocniejszy rynek fa jaki pamietam,zadowoleni?

 

Tak, biorąc pod uwagę, że pierwszy raz ustawiałem takie waivery i debiutuję w tej lidze fp - jest ok.

 

JaMychal Green + Solomon Hill (super ceny), co pozwoliło mi teraz jeszcze podebrać Coryego Josepha i Leuera, i w sumie da mi to możliwość ruchu na tych 2-3 pozycjach w razie pojawienia się na FA kogoś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest ok...
Miałem waiver #8 i udało się pobrać Bayless'a, Booker'a, McRoba. 
Dodatkowo obecnie mój waiver to #13 także też fajnie:>

Wieczorem sprawdzę czy przypadkiem ktoś się nie zagolopował i nie przekroczył progu w jakimś momencie.
Jeżeli wydarzyło się coś takiego to pobrani zawodnicy pojawią się ponownie jako waiver'zy.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle przeszarżowałem, pomimo miejsca jakie zrobiłem. Znowu ban gaddemet..

 

Edit: Chyba że źle policzyłem, Tomku sprawdź jak możesz po swojemu..

Wszystko jest ok.

Na pierwszej stronie masz moje wliczenia.

No mi sie zagalopował Mills bo zły waiver akurat na niego wszedł ... wiec można go wywalić z powrotem na waiver a mnie wrócic Ennisa

Jutro wywalę ci Mills'a.... ale już dzisiaj dostajesz miesięcznego bana na pobieranie zawodników z FA.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby aż tak mnie karać? Przecież się przyznałem :tongue:

Faktycznie, zmniejszam ci karę do 30 dni - przypomnij się 9 listopada :playful:

Na pocieszenie wspomnę, że często gracz przywrócony do składu okazuje się bardzo przydatny....chociąż w tym przypadku to prawie niemożliwe.

 

 

Eviacre, Julius przeprowadźcie wymianę za pomocą yahoo.....

Od rozpoczęcia sezonu wymiany robimy poprzez yahoo ale wpisujemy je także na forum.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.