Skocz do zawartości

Materiały konferencyjne


Golden Glory

Rekomendowane odpowiedzi

mam nietypowy problem. biorę udział w organizowaniu konferencji i trzeba zadbać o jakieś paczki dla uczestników. taki pakiet uczestnika czy coś. i tutaj pojawia się problem może macie jakieś pomysły. co dać do takiej paczki? notes i długopis to standard i to mamy. mamy też firmowe smycze. ale co jeszcze można wrzucić? z czym się spotykaliście?

 

proszę tylko o poważne wpisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falko, prosił o powagę, ja pierdolę...

Jak konferencja dwudniowa, to facetom gumy a laskom tableki "po"

 

seriously

brelok

czekoladka z logo tej konferencji

moja wizytówka jako przedstawciela biuroservicu

wizytówka orła jako przedstawiciela ubezpieczeń

zależnie od kapusty, pamięć przenośna

 

a na poważnie, to takie materiały się otwiera i:

facet zje czeko, gumę nadmucha albo wodą napełni, reszta fpisdu

kobieta otwiera,czekoladkę chowa "na później", tabletkę fpisdu "bo ona taka wierna", notesik zostawi, pamięć będzie się starała wsadzić w aucie przez pół godziny do gniazda zapalniczki

 

Ładna torebka, kolory stonowane, 3-4 rzeczy i fru

Przede wszystkim jaki budżet per osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nietypowy problem. biorę udział w organizowaniu konferencji i trzeba zadbać o jakieś paczki dla uczestników. taki pakiet uczestnika czy coś. i tutaj pojawia się problem może macie jakieś pomysły. co dać do takiej paczki? notes i długopis to standard i to mamy. mamy też firmowe smycze. ale co jeszcze można wrzucić? z czym się spotykaliście?

 

proszę tylko o poważne wpisy

Nie wiem, jaki to rodzaj konferencji, ale na naukowych standardowym pakietem są zwykle:

- notes

- długopis

- smycz w wizytówką

-materiały konferencyjne w formie elektronicznej

-pendrive

- kalendarz

- czasami trafi się to wszystko nie w teczce, a w eleganckim organizerze

- sporo jest materiałów z miejsca, w którym organizowana jest konferencja, czyli mapy, atrakcje, poradniki dla turystów itd.

- no i oczywiście w cholerę śmieci związanych z organizowaną konferencją, działalnością, publikacjami, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nietypowy problem. biorę udział w organizowaniu konferencji i trzeba zadbać o jakieś paczki dla uczestników. taki pakiet uczestnika czy coś. i tutaj pojawia się problem może macie jakieś pomysły. co dać do takiej paczki? notes i długopis to standard i to mamy. mamy też firmowe smycze. ale co jeszcze można wrzucić? z czym się spotykaliście?

 

proszę tylko o poważne wpisy

Co to za konferencja i gdzie? Duża, mała? To co napisał fluber to standardzik. Byłem w zeszłym roku w Pradze (duża, międzynarodowa, tygodniowa) i dostałem bilet na całą komunikację miejską na czas trwania konfy. Fajna rzecz, ucieszyłem się. Jeśli robicie to w Warszawie, to może mieć to sens. Jeśli na jakimś zadupiu, to sprawdź gdzie jest najbliższy punkt informacji turystycznej - chętnie dają różne pierdoły związane z okolicą.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie ludzie na słowo pendrive, jako gadżet konferencyjny, reagują alergicznie. Najczęściej to jakiś tani bubel o małej pojemności. 

 

Ciekawym pomysłem jest coś na zasadzie bidonu/kubka termicznego. Spoko sprawa. 

 

Ale wszystko zależy od budżetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawać kasę na 300 gadżetów zamień ten budżet na 3 droższe gadżety i zrób losowanie wizytówek.

 

Skupisz uwagę i przyciagniesz bardziej biznesowa postawę.

 

A trzy osoby wygrają cos bardziej przydatnego.

 

Zależy od branży ale jak masz budżet parę tysięcy to lepiej dać 3 iphony niż 300 kubków długopisów i bzdetow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaki to rodzaj konferencji, ale na naukowych standardowym pakietem są zwykle:

- notes

- długopis

- smycz w wizytówką

-materiały konferencyjne w formie elektronicznej

-pendrive

- kalendarz

- czasami trafi się to wszystko nie w teczce, a w eleganckim organizerze

- sporo jest materiałów z miejsca, w którym organizowana jest konferencja, czyli mapy, atrakcje, poradniki dla turystów itd.

- no i oczywiście w cholerę śmieci związanych z organizowaną konferencją, działalnością, publikacjami, itd.

Większość z tych rzeczy poza długopisem się wywala do kosza bo ileż tego mozna mieć

 

Ja z konferecnji zostawiłem sobie:

 

A - zegar na wodę - wlewasz i na zasadzie elektrod działa ( ale firma to miała jako gadżet)

B - zestaw do czyszczenia butów - dobra pasta, ściereczki szczoteczki itp w eleganckim pseudo skórzanym etui

C- czołówka

D- Fajna latarka megalite czy jak się to zwie

E- kubek termiczny

F - fajnie miętówki zapakowane w metalowe pudełko -- w ogóle słodkie fajnie zapakowane są fajnym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odzew, wszystko jest warte rozważenia. szef ostatnio z jakiejś konfy przywiózł powerbank i jest ostro podjarany czymś takim, co przyda się ludziom. chyba w coś takiego pójdziemy skoro mu się podoba. pomysł z losowaniem fajny, ale tutaj odpada. 

 

dzięki za uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.