Skocz do zawartości

Smartfon dla Leposa


lepos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

A co nie działa jak powinno w telefonach za kilka stów? 

Wyłączające się apki, rozłączające się urządzenia bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, których nie można używać z telefonem schowanym w kieszeni, rozłączające się zegarki Garmina z telefonem, pierdylion powiadomień widmo - dźwięk powiadomienia bez powiadomienia, wyciszone alarmy, które niby dzwoniły. 

To tak pierwsze z brzegu, które pamiętam z Huawei P20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Wyłączające się apki, rozłączające się urządzenia bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, których nie można używać z telefonem schowanym w kieszeni, rozłączające się zegarki Garmina z telefonem, pierdylion powiadomień widmo - dźwięk powiadomienia bez powiadomienia, wyciszone alarmy, które niby dzwoniły. 

To tak pierwsze z brzegu, które pamiętam z Huawei P20.

Dziwne. Ja mam też redmi jak @P_M i słuchawki bezprzewodowe działają bez zarzutu, garmin Fenix 6 pro nie ma najmniejszych problemów, apki działają normalnie, z dźwiękami nie miałem żadnych problemów. Teraz po paru latach czasami mi laguje jak ktoś do mnie dzwoni jak jestem w apce i przez 2 sekundy mam biały ekran  ale poza tym wszystko działa. A w przeciwieństwie do smartwatchy to nie bardzo widać różnice w liczbie funkcji wraz z ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dziwne. Ja mam też redmi jak @P_M i słuchawki bezprzewodowe działają bez zarzutu, garmin Fenix 6 pro nie ma najmniejszych problemów, apki działają normalnie, z dźwiękami nie miałem żadnych problemów. Teraz po paru latach czasami mi laguje jak ktoś do mnie dzwoni jak jestem w apce i przez 2 sekundy mam biały ekran  ale poza tym wszystko działa. A w przeciwieństwie do smartwatchy to nie bardzo widać różnice w liczbie funkcji wraz z ceną

Nie pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cardi napisał:

Wyłączające się apki, rozłączające się urządzenia bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, których nie można używać z telefonem schowanym w kieszeni, rozłączające się zegarki Garmina z telefonem, pierdylion powiadomień widmo - dźwięk powiadomienia bez powiadomienia, wyciszone alarmy, które niby dzwoniły. 

To tak pierwsze z brzegu, które pamiętam z Huawei P20.

damn to jakies grube fuckupy, jakaś ewidentnie spierdolona sztuka Ci się trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Btw. Jak się Twój forerunner sprawuje? 

Ojciec chwali.

21 godzin temu, Cardi napisał:
  • iPhone 14 : 1 029 € en 128 Go, 1 149 € en 256 Go et 1 379 € en 512 Go
  • iPhone 14 Max : 1 129 € en 128 Go, 1 249 € en 256 Go et 1 479 € en 512 Go
  • iPhone 14 Pro : 1 279 € en 128 Go, 1 399 € en 256 Go et 1 629 € en 512 Go
  • iPhone 14 Pro Max : 1 379 € en 128 Go, 1 499 € en 256 Go et 1 729 € en 512 Go

14 $799
14 Max Plus $899

Czyli wg Apple tyle co 13tki jak wychodziły, problem w tym, że nie było 13 Max/13 Plus XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P_M napisał:

I żeby nie było, stać mnie na tego iphone'a, po prostu mam inny system wartości, a ciekawi mnie co kieruje innymi przy jego zakupie :)

ogólnie zgadzam się z Tobą, do tej pory najdroższym telefonem jaki kupiłem był chyba Huawei P10 za 300€ w 2018 - to właśnie ta menda co się nie chce zepsuć:)  Ale akurat finansowo by mnie nowy tel (ZF 9 / Galaxy 22) nie nadwyrężył, stąd pomysł by sobie kupić jakiegoś flagowca raz w życiu. I też myślę, że przy moim poziomie dbania o telefony spokojnie powinien na 3-4 lata minimum starczyć, może więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2022 o 19:30, Cardi napisał:

Wyłączające się apki, rozłączające się urządzenia bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, których nie można używać z telefonem schowanym w kieszeni, rozłączające się zegarki Garmina z telefonem, pierdylion powiadomień widmo - dźwięk powiadomienia bez powiadomienia, wyciszone alarmy, które niby dzwoniły. 

To tak pierwsze z brzegu, które pamiętam z Huawei P20.

Ja to wszystko mam w iphonie pro max 13 co wymieniłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Need help. Zona wspanialomyslnie dala mi w spadku Iphonea 11 pro i absolutnie nie radze sobie z tak duzym telefonem. Przez ostanie 2 lata mialem SE i teraz widze ze dla mnie najwazniejsza jest mozliwosc trzymania i obslugi tel jedna reka (wiem jak wspaniale to brzmi).

No wiec - 13 mini czy moze odswiezony SE? A moze jeszcze cos innego? 
Ogolnie w tel uzywam budzika, troche muzyki, yt, troche czytania, mniej dzwonienia i pisania, czasem kilka fotek/video na koncercie czy meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kolader napisał:

Naszedł i mój czas na zmianę telefonu. Jestem mocno nastawiony na zenka 9 natomiast boli mnie to 2 letnie wsparcie. Dziś była premiera pixela 7. Ktoś miał z nimi do czynienia? Ogólnie na ten moment zenek/motka ultra/nothingphone. Coś jeszcze warte rozważenia?

Pixele nie są dystrybuowane w Polsce, coś jak Xiaomi 10 lat temu, więc liczba osób "mających styczność" jest dość mocno ograniczona.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cardi napisał:

Pixele nie są dystrybuowane w Polsce, coś jak Xiaomi 10 lat temu, więc liczba osób "mających styczność" jest dość mocno ograniczona.

xkom i empik mają w swojej ofercie ale tam pewnie będzie spora przebitka. A pytam bo może jednak ktoś miał styczność.

Godzinę temu, ptak napisał:

Pixela kup przez kogoś w Reichu. Dostaniesz fajne bonusy. Ale tylko w Reichu.

Jedyną alternatywą dla Androida są naciągacze z apple?

Trzeba jeszcze kogoś tam mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie wiedziałem, gdzie wrzucić, więc wrzucam tutaj:

ktoś kupił dzieciakowi smartWatcha z tych dla dzieci, z GPSem etc?

nie, nie mam o tym żadnego pojęcia, ale mam siostrzeńca lat już prawie 6 i zastanawiam się z reszto familii co by mu to pod choinkę . I wcale jeszcze nie wiem, czy to jest dobry pomysł, no ale się zastanawiam 

tu z google pierwsze z brzegu

https://www.neonet.pl/blog/smartwatch-dla-dziecka-ranking.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.