Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiste jest robienie mockow, dlatego ja osobiscie lubie wiedziec wczesniej z ktorym numerkiem wybieram w drafcie. Oczywiscie sa i tego przeciwnicy, niektorzy lubie miespodzianki, element zaskoczenia i te sprawy.

Fajnie widac tendencje w poszczegolnych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste jest robienie mockow, dlatego ja osobiscie lubie wiedziec wczesniej z ktorym numerkiem wybieram w drafcie. Oczywiscie sa i tego przeciwnicy, niektorzy lubie miespodzianki, element zaskoczenia i te sprawy.

Fajnie widac tendencje w poszczegolnych latach.

 

Badanie trendow to podstawa.

 

Jestem zdecydowanie za tym zeby wiedziec wczesniej z ktorym numerem wybieramy, zadne zaskoczenia, te mocki to "eyeopener"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wowo zgłaszał tu już wyraźnie dwa razy w temacie, że chce 3 defensorów, jednak przez jakąś pomyłkę oddał głos na całą defensywę i twierdzi, że nie może tego zmienić. W związku z tym w rzeczywistości rozkład głosów jest 3 do 3, a nie 2 do 4, jak pokazuje yahoo. W związku z tym warto, żeby ktoś dołożył głos (a najlepiej, żeby jak najwięcej z nas zagłosowało) i pozwolił to przesądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale raczej nie ma szans, żeby przeszedł w tym roku. Zauważ, że już w tym roku niektórzy są przeciw, podając argumenty, że za dużo skomplikowania i za długi draft, stąd tylko 3 obrońców. Gdyby było ich więcej, opór byłby większy.

Jeżeli ta formuła się przyjmie (osobiście na tę chwilę do żadnej z proponowanych zmian nie jestem tak mocno przekonany jak do tej) i ludzi będą z niej zadowoleni po sezonie to można pomyśleć o większej ilości defensywnych graczy, np. 1 DE, 1 DT, 1 OLB, 1 MLB, 1 CB I 1 S.  :smile:


P.S. Głosuj w ankietach na yahoo :tongue:

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już gramy na playerów z defu to może ich być więcej, wybór w drafcie no ok? a co kto pierwszy ten lepszy - ja rozumiem, że można sobie fajnie draft ułożyć itd. też mi się to podoba - ale niech to będzie losowe. Jak tak ustawiasz sobie draft to zrób sobie wariant na każdy numerek. Teraz doczytałem real NFL hm ostatecznie może tak być. W sumie głosowałem za całą obroną ale teraz tak myślę, że może to być fajnie bo z pewnością zagram też w innych ligach gdzie będzie cała defa.

Dla mnie ważne to by było coś na FA, jak będziemy grali na obrońców wiadomo zwiększy się ilość grających slotów, a z tym też przydałoby się jakieś miejsce na ławce na defensora. Najważniejszy postulat TRADE DEADLINE!

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oprócz Ciszy i Kucia próbował glosować w ciągu ostatnich 30-40 min.? Bo coś mi się wydaje, że u Kucia był ten sam problem co u Wowo, czyli głosy zostały policzone, ale niekoniecznie na to, na co chcieli zagłosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt się nie odzywa, to wychodzi mi na to, że ankiety z pytaniami o defensywę i o draft mogą być mocno przekłamane na yahoo. Tzn. jeśli chidzi o draft to prawdopodobnie jest 4 do 3 dla wybierania zamiast odwrotnie, a w przypadku obrony 4 do 4 lub 5 do 3 zamiast 2 do 6.

Jeśli chodzi o defensywę to w tym temacie wyraźnie za pojedynczymi zawodnikami opowiedzieli się Wowo, Danp, Macias, Kucio i ja, przeciwnego zaś zdania byli Chomik, Skoczek i Cisza (przy czym Cisza w swoim ostatnim poście napisał, że w sumie granie na pojedynczych defensorów może być fajne). I yahoo pokazuje wynik 2 do 6 :grin:

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problem z glosowaniem zniknął po relogu na yahoo

Kucio, Wowo, dajcie znać czy u Was pomogło.

 

@Tego jak rozumiem Ty jesteś Tym brakującym ogniwem głosującym na zbiorcze defensywy? Jeśli tak to mamy 4-4 w tej ankiecie i chyba potencjalne 5-4, bo Macias, który deklarował poparcie dla pomysłu pojedynczych defensorów, po prostu nie oddał głosu na yahoo.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gralibyśmy w końcu z 3 obrońcami to może by wtedy zostawić tych 6 rezerwowych? 2 sloty grające więcej, także trzeba jakoś te pozycje w miarę zabezpieczyć. Wiem, że chcecie więcej ruchów na FA, ale bez przesady :smile: I tak byłby progres w stosunku do zeszłego sezonu.

Przyjmuję że trzeba mieć minimum 6 WR i 4 RB. 1QB + 1TE + 1DL + 1LB + 1DB + 1K. Przy 5 osobowej ławce zostają tylko 2 miejsca rosterowe na tych 5 pozycji(kickerów nie biorę pod uwagę).

 

Poza tym rozumiem, że jak się ustawi na 3 defensorów to yahoo podczas draftu pokaże mi projected stats itp. na bazie naszych ustawień ligowych? Żeby nie było tak, że nie wiadomo kiedy zacząć wybierać tych ludzi, bo nie będziemy wiedzieć tak na prawdę jaka jest różnica pomiędzy elite obrońcą, a średnim i czy warto wziąć kogoś zajebistego, żeby mieć przewagę na danej pozycji.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.