Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no to spokojnie proszę wszystkich uczestników ligi o oddanie głosów w ankietach, bo poza jedną to żadna ankieta nie ma głosów nawet połowy z nas (nie ma kworum :D). Macias, Wowo - wiem, że na niektóre z pytań odpowiedzieliście w tym temacie, ale głos też oddajcie. Z góry dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to w sumie wszystko jedno. I tak was wszystkich ogram w tym sezonie. Kily wygrał ze mną w półfinale na farcie, tylko dlatego że zrobił trade z Antonio Brownem, ale w tym roku ukrócimy trade'y tuż przed PO i skończy się wolontariat ludzi którzy o nic nie walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dodatkowo Brown punktował w last week drugi raz z rzędu przeciwko mnie, także ogólnie wc*** zajebisty ruch z twojej strony.

 

@Kily: głos oddany.

 

Ja mam tylko jedną prośbę- ustalmy termin draftu w miarę szybko (nie mówię już) bo tym razem sam chcę dokonać  swoich wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Wowo wybiera pick (inny niż nr 1 i nr 2), tydzień czasu.

 

Draft 26 sierpnia (w piątek) o 19? Tydzień później, tj. 2 września o 19? Wydaje mi się, że piątek wczesnym wieczorem powinien być najdogodniejszy dla ogółu.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzaj się. Jeszcze głosowanie nie skończyło się.... 

No najwyżej wybór pójdzie w pizdu jeśli rzeczywiście wynik głosowania się odwróci i ludzie wybiorą losowanie picków zamiast wybierania. Ale fakt, dobrze by było gdyby ludzie głosowali. Mam wrażenie, że gdzieś już to pisałem :tongue:

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne piątki wieczor k****, szanujemy się.

 

Osobiście proponuje niedziela 20.00- nikt nie lata raczej na imprezy ani do teatru, dzieciaki ululane, obiad rodzinny odbebniony itd. itd.

 

Dawać trzech obrońców a nie cale defensywy! Przemysle numer i dam znać :smile:

 

Edit: ja ponawiam apel sprzed roku- zróbmy wpisowe. Nawet 10zl od osoby to już stowka jest a i przyjemniejsza rywalizacja :)

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze przyznam, ze niedziela bylaby najlepsza, mi obojetnie o ktorej godzinie, i tak mam 7 godz w plecy wiec jakby co wstane wczesnie, ale 20 bylaby super.

Ktos tam ma w tej okolicy urodziny, ktos setna rocznice chodzenia (kucio) ale spiac tylki i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.