Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Na bardzo stanowczą prośbę Danpa cofnąłem wymianę. Mam nadzieję, że chociaż to trochę oczyści atmosferę, ale na przyszłość coś trzeba zmienić, bo już drugi sezon z rzędu są cyrki z tymi wymianami. Opcja protestu powinna być czymś absolutnie wyjątkowym przy oczywistych nadużyciach, a zasadą powinna być swoboda kontrahentów. U nas z kolei co chwilę ktoś albo wylewa żale, że ktoś inny się wymienił albo wręcz żąda cofnięcia wymiany. I później wychodzą takie kwasy jak teraz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi Skoczku o pewne zasady, NIE WPIERDALANIA SIE w czyjes trejdy.

To nie byl w morde jeza trejd Julio za Mike'a Thomasa.

Kilas startowal do tego trejdu z glebokim skladem, ja startowalem z czlowiekiem ktorego on chcial od momentu draftu i kazdy o tym dobrze wiedzial. Dlaczego ja mam mu go oddac za czapke gruszek bo jako 3 playera od niego mialem przyjac przykladowo Henry'go czy innego leszcza (wg mnie leszcza). Kilas nie chcial Pitty w zamian za jego TE i ja mu sie nie dziwie, ale ja na sile nie zrobie trejdu zeby zadowolic ogol i nie dam kilasowi satysfakcji posiadania Tomasza bo jest jego fanem.

Tak sie dogadalismy, a gadamy od weekendu i tyle. Po co Kilasowi 2 dobrych TE, po to zeby mnie skusic zeby oddac mu najlepszego gracza w tej wymianie, co z tego ze przeplacil. Ma w tym momencie QB1-2, ma najlepsza pake na pozycji WR z 2 WR1 i  2 WR2, i ma top 5 TE i ma najlepszego RB ligi plus RB ktory zajebal najwieksza ilosc td w tym sezonie, no fatalnie go wyruchalem na tym trejdzie. 

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna wiedziec jacy zawodnicy oprocz Brady'ego wchodzili w sklad tradu ? Tak z ciekawosci bo nie widzialem a juz zdjęty :rolleyes-new:

Edit: dobra widze na yahoo, imo to Kily wyszedlby lepiej przynajmniej na pierwszy rzut oka

W zeszlym roku to nie bylo tak ze bo zawetowaniu na yahoo było głosowanie na forum jeszcze zeby byla wiekszosc ? :topsy_turvy:

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko sie rozlalo, ja przepraszam za reakcje, i nie nie bede c***em i nie bede specjalnie vetowal trejdow, tudziez wysylal ofert dixon za d.johnsona czy cos w tym stylu tak zeby kogos wkurwic.

Niemniej jednak trzeba ustalic pewne zasady co do trejdow, co moze spowodowac odwolanie trejdu, kto ma na to wplyw itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danp nie uraz się ale delikatnie przesadzasz.

 

Wiadomo, że nikomu nic do trejdow ale po co się fochac, że jeden gość zakwestionował.

 

Nie może być tak, że trade klepniety i nagle się wycofujesz, to jest niepoważne.

 

Chill the fuck out.

 

BTW. Kilas przegrałem trade z tobą, także szykuj się na pokaranie przez Chrisa Hogana.

 

Kogo ja chcę oszukać? :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby to uporządkować z tymi trejdami, bo tak nie może być. Czas na zmiany. Chciałem tę ligę prowadzić dając jak najwięcej do powiedzenia wszystkim uczestnikom i nadal to będzie zasadą tej ligi, ale w przypadku trejdów to się zwyczajnie nie sprawdza. Dlatego od tej pory to po prostu ja jako komisarz rozpatruję kiedy trade należy zawetować, a kiedy nie i nie będzie tu żadnego głosowania ani pytania nikogo o zdanie. Trade zawetuję w następujących przypadkach:

 

1) kiedy trade został zawarty w oparciu o czyjąś niewiedzę dotyczącą podstawowych faktów. Przykładowo ktoś po week 2 wymieniłby Davida Johnsona na DeAngelo Williamsa, nie wiedząc o istnieniu Le'Veona Bella i będąc z tego względu przekonanym, że DeAngelo będzie stukał przez cały sezon takie statystyki jak w pierwszych dwóch kolejkach.

2) kiedy jedna ze stron ewidentnie bez ewentualnych przyszłych kontuzji nie ma prawa na danej wymianie zyskać.

Co istotne będę na to patrzył z punktu widzenia osoby, która ma być pokrzywdzona daną wymianą, a nie z punktu widzenia osoby, która ma zyskiwać. Zysk jednej strony nie jest równoznaczy ze stratą drugiej.

Przykładowo jeżeli ktoś ma 5 kozaków na RB i totalną nędzę na WR to może sobie pozwolić nawet na wymianę któregoś z RB na nieco gorszego WR i nadal na tym zyskiwać, bo w podstawowym składzie nic nie straci na pozycji RB (może wstawić maksymalnie 4), a wyraźnie zyska na pozycji WR (wstawiając dobrego zawodnika w miejsce słabeusza).

Co równie istotne, będę to oceniał z punktu widzenia wszelkich okoliczności i jeżeli jakiekolwiek pozwalają racjonalnie liczyć na to, że trade pozwoli stronie się wzmocnić, to ta przesłanka nie będzie spełniona i trade wejdzie w życie.

Odwołując się do przykładu trejdu mojego i Danpa nie wystarczy wskazać, że AJ ma obecnie ponad 15 fppg, Olsen ponad 12 fppg, a Benek ma tempo na ponad 40 tds i 12 int, ponad 20 fppg i po przyjściu Bella będzie mu tylko łatwiej, a Hopkins 9 fppg, Maclin niecałe 8 fppg i Brady jest stary. To są przesłanki wskazujące na to, że Danp zyska, a ja stracę, ale po pierwsze te różnice nie są tak duże, żeby uniemożliwiały odwrócenie sytuacji w pozostałych meczach, a po drugie można równie dobrze wskazać, że w zeszłym sezonie to Brady miał więcej fp niż Ben, Hopkins więcej niż AJ, a nawet Maclin więcej niż Olsen, co stanowi przesłankę pozwalającą przypuszczać, że jednak nie straciłbym, a zyskałbym na tym trejdzie (co wcale nie musiałoby oznaczać straty Danpa, bo on bardzo wyraźnie wzmacniałby się na pozycji TE, a oprócz Maclina ma wielu innych WR na poziomie).

Na pewno będę liberalny przy badaniu tej przesłanki.

 

3) kiedy trade będzie wynikiem czyjejś rezygnacji i podejścia "ja i tak nie mam już szans, więc się zgadzam na Twoją propozycję". Takie coś może być trudne do udowodnienia, więc oczywiście i w tym przypadku będę bardzo ostrożny.

 

Podsumowując zawetować trade będę mógł tylko ja jako komisarz i będę liberalnie podchodził do trejdów i tylko w skrajnych przypadkach będę interweniował.

Jeżeli ktoś będzie uważał, że trade nadaje się do zawetowania, to:

- pisze w tej sprawie do mnie;

- wykazuje mi czarno na białym, że zachodzi któryś z trzech wymienionych wyżej przypadków (pisanie, że ktoś się nie zgadza nie będzie miało na nic wpływu),

 

Jeżeli to ja będę stroną trejdu, to - aby unikać konfliktu interesów - uprawnienie do wetowania przechodzi na Danpa (dlaczego jego wybieram? bo ma zwyczajnie najwięcej doświadczenia). Jeżeli miałby to być znowu trade mój z Danpem, to to uprawnienie będzie miał jeszcze ktoś. Jeszcze nie wiem kto, ale kogoś wyznaczę.

 

Jednocześnie usunąłem trade deadline na yahoo (był ustawiony najpóźniejszy możliwy - 26 listopda). Mamy swój własny, ustalony wcześniej trade deadline mający miejsce wraz z rozpoczęciem się 14 kolejki (8 grudnia). Wszelkie trade'y po tej dacie będę wetował.

 

Tak to wygląda z mojej strony, natomiast wszystkich Was proszę o ograniczenie komentarzy na temat trade'ów do wyrażenia własnej opinii kto na wymianie zyska, a kto straci, a darowanie sobie wszelkich komentarzy o ruchaniu, nieuczciwości, potrzebie cofnięcia itp. Jeśli ktoś uważa, że coś takiego ma miejsce to powinien to umieć wykazać i jest ku temu procedura, którą przedstawiłem wyżej. Proszę nie siać fermentu, bo później ci, którzy dokonują wymiany wolą ją cofnąć niż być oskarżani o jakieś oszustwa. Jak ktoś po prostu ma ból dupy w związku z tym, że ktoś się wzmacnia dzięki wymianie, to niech postara się go zachować dla siebie. Trade'y po to są, żeby się za ich pomocą wzmacniać, a optymalne trade'y czynią silniejszymi obie strony i tym samym są niekorzystne dla całej reszty ligi. Trzeba to umieć zaakceptować.

 

Mam nadzieję, że to pomoże uniknąć słabej atmosfery przy kolejnych wymianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirek, nie wygłupiaj się. ;] Od razu mówiłem że Kily dużo traci na tej wymianie, ale skoro tak chce to droga wolna. 

 

No ja robiłem sobie jaja z tym, że to jednostronna wymiana dla Danpa :grin:

Serio, nie pisałem tego poważnie, zdziwiłem się tylko, że Kily dosyć sporo oddaje za Bradyego, według mnie oczywiście. 

Nie miałem zamiaru blokować tej wymiany, bo po co? Nie rozumiem całego zamieszania :grin:

 

Zabawne jak taki "prank" może wprowadzić nerwowa atmosfere. Bo tak na serio to chciałem tylko sprowadzić jak taki mechanizm protestowania działa. Jeszcze upewniłem się, że msg dojdzie tylko do komisarza, czyli Kilasa i spytałem go czy coś dostał. Później on mi potwierdził, że dostał coś na maila. Spytałem go później czemu na tą wymianę w ogóle poszedł, bo tak na pierwszy rzut oka traci trochę według mnie, ale uprzedziłem go, że ekspertem nie jestem. Później on mnie spytał, dlaczego tak uważam, że on traci na tej wymianie, więc mu wyjaśniłem, że chyba za bardzo lubi Bradyego, bo Ben tak tragicznie w tym sezonie nie gra, ale faktycznie Brady gra równiej. To w zasadzie cała nasza rozmowa była i tak jak pisałem, w rzeczywistości moją intencją nie było blokowanie tej wymiany LOL.

 

No nie wiem co więcej napisać :grin: hahahahaha

 

Ktoś poważnie myśli, że bym zablokował taką wymianę? Kily według mnie na niej stracił, więc tym bardziej się cieszyłem :tongue:

 

Komedia :smile:

 

edit. Przepraszam Panowie za kłopot, Kily nie wyłapał mojego żartu. Na przyszły raz będę bardziej uważał :P

Edytowane przez heronim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz swoim"testowaniem" spierniczyles nam trejd, faktycznie komedia...

 

Możecie dalej trejdować, skoro poprzedni został cofnięty to można drugi raz spróbować z użyciem tych samych graczy, taki remake - obiecuję, że już nic nie oprotestuję :smile:

 

Edit: Zresztą kto jak to, ale Ty Danp powinieneś wiedzieć, że mi na wygranej Kilasa absolutnie nie zależy w tej lidze, więc każda wymiana, w której Kilas traci jest dla mnie z korzyścią, nieprawdaż? 

 

Wydawało mi się, że protest, który jest pod tytułem "??????????????????" o treści "jednostronna wymiana dla danpa" jest wystarczająca abstrakcja z moich słów aby odebrać to jako "żart". W każdym bądź razie sam "protest" nie był poważny z mojej strony i w tą wymianę nie chciałem się mieszać, jak w przypadku wszystkich poprzednich w naszej lidze.

Edytowane przez heronim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Hirku nie widzialem co ty do Kilasa napisales, dostalem sygnal jest protest ( z yahoo) no to sobie mysle, jak ktos ma sie tak zamiar bawic to ja sie wycofuje z trejdu bo sobie nie zycze zeby ktos mnie tutaj oskarzal o jakies machlojki. Co do reakcji to orzepraszam za slowa, mam swoje pewne powody zeby chodzic wkurwiony i zly na zycie i sie po prostu wyzylem i wykrzyczalem.

Co do wznowienia wymiany to mi sie wydaje, ze 2 dni trzeba na przeprowadzenie trejdu (Kilas?), i juz nie zdazymy. A ta kolejka jest mega wazna dla mnie jako trejdujacego (super match up Bena), dobry match up AJ Greena, fatalny Hopkinsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily jako commissioner może przyśpieszyć taki trade, tak że wejdzie w życie nawet dzisiaj. Proponuję tak zrobić i nie spinać się na przyszłość. 

 

btw. wpadłem na pomysł, żeby zrobić sobie grupę na messengerze. Chyba wszyscy mają facebooka, a od kiedy wyłączyli na yahoo chat to nie ma nawet jak pogadać w trakcie meczów. 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.