Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie fajnie byłoby gdyby punktacja była jakaś unormalizowana, tak aby dawała możliwość porównania naszych osiągnięć z osiągnięciami z innych popularnych lig. Przykładowo w Sky Sport tamte experty grają i chciałbym zobaczyć o ile jestem od nich lepszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne co zadecydujemy, wazne by zdecydowana wiekszosc zaglosowala. Bo znajac zycie a gram juz "pare" lat bedzie placz tydzien przed sezonem A Czemu jest tak a nie inaczej? A glosowales? No nie...

To samo z data draftu, ustalmy sporo wczesniej a nie w polowie sierpnia na sile.

 

@Skoczku no to jesli zaglosujemy na cale defensywy to kilas musialby sporo obnizyc ich pkt. Plus w standartach nie ma punktow za pick 6, return yards, i mniej za int dla QB, to tak tylko z glowy.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ankiety z defensorami to przydaloby sie podac jakies przykladowe punktacje jezeli mieliby punktowac mniej (niz standardowo jak rozumiem)

podałem właśnie na yahoo pod ankietą szczegóły dotyczące obu możliwości ;)

Maciek, wybierasz pick (inny niż nr 1) w ciągu tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jestem za standardową punktacją i rosterami. W tej grze nie chodzi o to żeby udziwniać. Trzeba wyjść z założenia że tęgie głowy z yahoo dobrze to wymyśliły. 

 

btw. Do tej pory nie mogę przeboleć, że ukradłeś mi Kily Wilsona rok temu.:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za standardową punktacją standardową liczbą rezerwowych i graniem całą defensywą. I także tym by kolejność w drafcie była losowa, a najwyżej wydłużyć minimalnie czas na każdy pick. Patrzę na zeszłoroczne picki to moje TOP 3 - 2 kontuzje out i jeden typ jednak nie wypał :grin:

Panowie jak będziemy grać na poszczególnych zawodników z defensywy to rostery zwiększają się czy pozostają takie same?

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa być tradycjonalistą. Konsekwentne odrzucanie wszystkich zmian ;)

 

 

Jestem za standardową punktacją standardową liczbą rezerwowych i graniem całą defensywą. I także tym by kolejność w drafcie była losowa, a najwyżej wydłużyć minimalnie czas na każdy pick. Patrzę na zeszłoroczne picki to moje TOP 3 - 2 kontuzje out i jeden typ jednak nie wypał :grin:

Panowie jak będziemy grać na poszczególnych zawodników z defensywy to rostery zwiększają się czy pozostają takie same?

Zwiększają się. Trzech defensorów wchodzi w miejsce jednej defensywy, czyli zamiast 11 zawodników grających (uznając defensywę za "zawodnika") i 6 rezerwowych będzie 13 zawodników grających i 5 rezerwowych. Czyli całościowo wybieramy o raz więcej w drafcie (zamiast 17 rund będzie 18 rund).


Co do czasu na wybór to nie do końca kojarzę czy da się to zrobić, popatrzę na to.

Jeszcze jedno pytanie: zostawiamy ograniczenie do 50 ruchów na FA, tak jak to było w zeszłym sezonie, zmieniamy to czy rezygnujemy z ograniczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dokładnie o to padło dobre kilka dni temu, a Ty dopiero się budzisz. :P Póki co jest Was z Ciszą dwóch, a decydujemy demokratycznie. Więc jak będzie Was jeszcze czterech to zostawimy defensywę jako całość i będziemy zmniejszać jej punktację w porównaniu z zeszłym rokiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak standardowa liczba rezerwowych dla gry z pojedynczymi zawodnikami defensywy, ale obniżamy liczbę rezerwowych (tak wynika z ankiety) w porównaniu do ogólnego standardu (zmieniamy 6 na 5) właśnie po to, żeby było jak najmniej "kiszenia". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ankieta dotycząca defensywy i picków w drafcie? Poza tym upewnijmy się, że głosują wszyscy - wtedy to będzie dopiero sprawiedliwe.  

 

Stary... dodajesz ankietę o FP defensorów, a nie ma ankiety czy w ogóle chcemy 3 defensorów. 

 

Nie kombinujmy, bo przekombinujemy! 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardami nazywam najczęstsze ustawienie jakie grane jest w murice o hajsy czy nie o hajsy, mnie już to zaczyna powoli obojętnieć, bo było dobrze, tylko za wielu FA się kisiło w teamach i nie było tradedeadline. Proszę tylko o nieprzekombinowanie i losowy numer w drafcie dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas 3, ja jestem za normalna punktacja bez wprowadzania defensywnych zawodnikow. /tak jak bylo w zeszlym sezonie.

 

Kiliy ta propozycja padla juz zaraz po zakonczeniu sezonu i nie bylem jej zwolennikiem.

 

Picki proponuje 2 pierwsze dla nowych uczestnikow jezeli liga ma sie nam powiekszac a reszte rozlosowac.

 

P.s. dawac sezon / jebac jets

 

P.s2. Dlaczego uwazam ze powinno nie byc zawodnikow obrony? Dluzszy draft, wiecej kombinacji, a fantasy pokochalem za prostote i emocje a nie przekombinowane algorytmy.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoczek, zanim utworzyłem ankietę o punktacji defensorów pytałem w tym temacie wyraźnie czy ktokolwiek przychyla się do Ciszy, aby nie wybierać 3 defensorów. I co? I - nomen omen - cisza. ;)

 

@Chomik zapomniałem o tym, ale faktycznie pisałeś już na tamtym etapie, że wolisz defensywy jako całość. Natomiast argument o dłuższym drafcie w ogóle nie przekonuje. Draft w proponowanym wariancie będzie zaledwie o 1 rundę dłuższy niż rok temu. Argument o złożoności gry z 3 defensorami też dyskusyjny, bo akurat defensywa jako całość ma raczej skomplikowaną punktację.


Tak czy inaczej macie te dwie ankiety i zobaczmy jak chce nasz ligowy "lud" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.