Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie zaczyna zabawa, Watkins kontuzja stopy znowu, byc moze pauza. Wilson kontuzja kostki, byc moze pauza w 2 kolejce.

https://twitter.com/DangeRussWilson/status/775330180990590977 oby :D

 

Sneada odpuściłem na poczet Smitha Sr ten zdobył mniej ale miał 5 targetów mam nadzieję, że nie odczuje mocno tego wyboru. Sanu zaskoczył mnie mega, po cichu liczyłem na kilka występów z TD, a tutaj już pierwsza kolejka. Oddam Westa i Grahama - za TE2/WR4. Liczę, że Big Ben rzuci kilka intów, a Hyde nie poleci na 40 pkt. Bez dobrej punktacji moich Vetów w postaci Petersona i Bryanta liczę na sneak WIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było łatwo, bo do nocy z niedzieli na poniedziałek zawodzili absolutnie wszyscy, a do tego Demaryius i Mario Williams odnieśli urazy w trakcie meczów. Ostatecznie jednak Dr. Jekyll i Mr. Hyde z 49ers dają mi pierwsze zwycięstwo bez Bella. Jeszcze dwa i później zapinamy pasy. ;)

 

A Ty, Skoczku, nie marudź, bo w tym tygodniu nawet nie stałeś koło zdobyczy Ciszy i moich :tongue:

 

t7etls.jpg

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem nie powinienem przegrać ale zobaczymy :smile:

 

Graty danp- najbardziej kompletny skład imo w lidze.

 

U mnie klątwa zeszłego sezonu- wszyscy prawie poniżej projected fp. Teraz jeszcze zrzuce na FA Colemana i on mnie zniszczy zdobywając 40fp.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak autopick yahoo wybiera lepiej niż my? :D Z tego co pamiętam rok temu Sławek również wymiatał do czasu kontuzji Bella, w sporej mierze dzięki wyborom z pierwszych dwóch rund, na których nie był obecny w czasie draftu. ;)

 

BTW gdzie te trejdy, które zapowiadałeś, Danp? :P Do mnie nawet żadna propozycja nie wpłynęła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sile nie bede trejdowal, bo u mnie sie to zawsze zle konczy :)

Mowilem kuciowi zeby oblukal sklady i zaproponowal jakies trejdy, tylko glupiec nie przytuliby takiego Barnidge'a ktory powiniene zaczac punktowac z odpowiednim QB. Oczywiscie za rozsadna cene, a ja widze Kucias jakis pasywny sie zrobil w tym sezonie. Rok temu trejdowal z tego co pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sile nie bede trejdowal, bo u mnie sie to zawsze zle konczy :smile:

Mowilem kuciowi zeby oblukal sklady i zaproponowal jakies trejdy, tylko glupiec nie przytuliby takiego Barnidge'a ktory powiniene zaczac punktowac z odpowiednim QB. Oczywiscie za rozsadna cene, a ja widze Kucias jakis pasywny sie zrobil w tym sezonie. Rok temu trejdowal z tego co pamietam.

Z tego co mi mówił Kucias, to przyjął strategię "nie wymieniam się przez pierwsze 3 kolejki"  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no to tez jest jakas metoda, oby nie zaczal od 0-3 bo potem nie bedzie czego zbierac. Sezon jest krotki, co to jest te 14 kolejek sezonu zasadniczego. Czasami trzeba kuc zelazo poki gorace, no u kucia nie ma na razie czego kuc wiec moze czeka az ci TE wypala w koncui to i oferty beda lepsze. I tak zle i tak niedobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak autopick yahoo wybiera lepiej niż my? :grin: Z tego co pamiętam rok temu Sławek również wymiatał do czasu kontuzji Bella, w sporej mierze dzięki wyborom z pierwszych dwóch rund, na których nie był obecny w czasie draftu. ;)

 

BTW gdzie te trejdy, które zapowiadałeś, Danp? :tongue: Do mnie nawet żadna propozycja nie wpłynęła :tongue:

Autopick autopickiem ale że zostawiliscie Davida Johnsona aż do 9 wyboru to sie ucieszylem niezmiernie gdy zobaczylem wyniki draftu :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bylem lekko zmieszany moim innym numerem draftu i zamiast niego wziąłem veta AP - tak wyszło - mam nadzieje, że  przyszłym roku wszystko będzie cacy i dopięte na ostatni guzik (no offense Kily - dobra robota). 2 pick uciekałem od zawodników z kontuzjami - jak Nelson - był to chyba błąd. W pierwszym roku fest się spinałem grając w ff (wkurzały mnie kontuzje - c*** teraz R.Wilson xP), teraz jestem mega podpalony ale traktuje to lżej, bez nerwów :smile:

 

Przyjmę TE.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.